Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040074 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5100 -: Юни 15, 2016, 10:05:42 am »
Да разкарам ли е една клиентка /ще се опитам да го направя по деликатен начин, не че го умея това/. Вече не я издържам, това за първи път ми се случва. Тя ме разиграва като циркова маймуна буквално и злоупотребява с търпението ми, имам чувството че нарочно го прави. До сега ако беше някой друг, да я е пратил да пасе, ама аз съм страшно търпелива с клиентите и гледам да угаждам на всякакви капризи, но то нейното не знам какво е, тя просто не знае какво иска.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5101 -: Юни 15, 2016, 10:10:22 am »
Луната е без курс, но последният аспект е тригон с Венера. Ако си решила да я отсвирваш, направи го елегантно, без да се създава конфликтна ситуация. И, да, от тази клиентка виждам повече вреди, отколкото ползи, трудно ще се спогаждате.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5102 -: Юни 15, 2016, 10:20:53 am »
Оу да, по възможно най-деликатния начин, ще изкарам себе си виновна и че просто не съм подходящия за нея човек. Тя не е плащала нищо до момента, но не искам и да ми плаща, само да ме остави на мира. Имам опасения, че ще ми напише някой лош рейтинг, ако я разкарам. Злоупотребява много с мен, до сега и угаждах на идиотщините, но вече не мога.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5103 -: Юни 15, 2016, 12:15:11 pm »
Напред във времето комуникацията ви ще става все по-проблемна - Меркурий върви към точна опозиция със Сатурн. Освен това очаква да чуе това, което й харесва. Луната е направила вече опозиция към Уран в домовете на комуникацията и знаците на взаимоотношенията и ти си раздразнена, а тя вероятно също го усеща.
Така че се съгласявам с твоето усещане. Добре би било да си тактична при отказа, без агресия, но ще ти удаде без проблем, опитай :) - Луна в 3, тригон със съвпада Слънце (У1)/ Венера (У3) в 11 дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5104 -: Юни 15, 2016, 12:20:42 pm »
Здравейте, пак съм в сесия и пак съм тук ::)
Ще взема ли изпита на 13.06.?
Благодарности за вниманието ви
На 13-ти юни коя година, че гледам картата е от 30-те години на миналия век  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5105 -: Юни 15, 2016, 12:27:00 pm »
Да разкарам ли е една клиентка /ще се опитам да го направя по деликатен начин, не че го умея това/. Вече не я издържам, това за първи път ми се случва. Тя ме разиграва като циркова маймуна буквално и злоупотребява с търпението ми, имам чувството че нарочно го прави. До сега ако беше някой друг, да я е пратил да пасе, ама аз съм страшно търпелива с клиентите и гледам да угаждам на всякакви капризи, но то нейното не знам какво е, тя просто не знае какво иска.
Картата показва, че тя те харесва, а че се чувстваш напрегната и разигравана- тя няма вина за твоите мисли, потърси вината в себе си- клиентът винаги има право, нали си плаща

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5106 -: Юни 15, 2016, 01:14:18 pm »
Обясних ѝ много деликатно, че прекратявам работата с нея и вината за което е в мен. Но тя няма никакво намерение да отстъпи. Почна да ми се моли и да се тръшка. Преведе парите за секунди /а те въобще не са много/, аз я помолих да не го прави, само и само да ме върже да се занимавам с нея. Докарва ме до истерия, а имам и други клиенти, дето реално са ми доста по-важни и едва ли не ги пренебрегвам заради нея, за да и угодя, ама то на това същество угодия няма.

Акрукс, да ясно че винаги има право /реално не е така де, това е друга тема на разговор/, но има доста но-та в случая. Като казвам, че е прекалила брутално и е прекрачила всякакви граници, значи е така, защото спрямо клиентите съм безобразно толерантна и търпелива, оставям ги да ми се разхождат по главата колкото си искат и се съобразявам на 100% с тях, но всичко си има някакви граници.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #5107 -: Юни 15, 2016, 02:33:39 pm »
Обясних ѝ много деликатно, че прекратявам работата с нея и вината за което е в мен. Но тя няма никакво намерение да отстъпи. Почна да ми се моли и да се тръшка. Преведе парите за секунди /а те въобще не са много/, аз я помолих да не го прави, само и само да ме върже да се занимавам с нея. Докарва ме до истерия, а имам и други клиенти, дето реално са ми доста по-важни и едва ли не ги пренебрегвам заради нея, за да и угодя, ама то на това същество угодия няма.

Акрукс, да ясно че винаги има право /реално не е така де, това е друга тема на разговор/, но има доста но-та в случая. Като казвам, че е прекалила брутално и е прекрачила всякакви граници, значи е така, защото спрямо клиентите съм безобразно толерантна и търпелива, оставям ги да ми се разхождат по главата колкото си искат и се съобразявам на 100% с тях, но всичко си има някакви граници.

сатин, можеш да опиташ да й фактурираш на час работа, не на извършена. Така може би ще се кротне. Фактурираш на всеки 10ч примерно и й казваш, че докато не плати, не продължаваш. Така със сигурност тя ще ограничи нападенията, защото иначе трябва да плаща за тях :) - практиката е изпитана.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5108 -: Юни 17, 2016, 10:58:05 pm »
Вероятно сте имали някакъв разговор или уговорка, но според мен, няма да се обади/разговаря за това.
По работа ли ще идва?

Негов У1 е Уран в негов 3д на кратките пътувания и комуникацията, Слънцето У1 е в сходящ секстил с него, а Луната в сходящ съвпад, което е и неин последен аспект.

Обратна връзка: не се обади. :( 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5109 -: Юни 18, 2016, 01:25:57 am »
Обратна връзка: не се обади. :(
А пътувал ли е до вашия град?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5110 -: Юни 18, 2016, 02:13:08 am »
А пътувал ли е до вашия град?

Според работния му календар, да - днес е тук.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5111 -: Юни 18, 2016, 02:41:15 pm »
Според работния му календар, да - днес е тук.
ами то днес е до довечера, дотогава може да се обади, а и защо не му се обадиш ти?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5112 -: Юни 18, 2016, 03:26:05 pm »
Не ми се вярва да се обади днес, днес вечерта трябва да пътува обратно. Ако се обадя аз, разговорът ще протече различно.

Може би картата отразява следващо събитие, не знам.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #5113 -: Юни 21, 2016, 02:05:56 pm »
"Догодина ще се преместя ли да живея в чужбина?"

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #5114 -: Юни 21, 2016, 09:55:21 pm »
Бих казала доста убедено "Не" по тази карта. Много ти се иска и ти е много важно да се преместиш, никак не ти е добре тук. Но не виждам да се случи. Ако все пак опитваш и упорстваш имаш предпоставки за доста трудности и проблеми.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.