Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037512 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5190 -: Юли 25, 2016, 11:43:20 am »
ОВ по моя хорар - 2-3 поста назад - Заминавам  :72: :49: :49: :49:
YEES!!! БРАВО, Happy!  :clap: :clap: :clap: Да си изкараш страхотно!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5191 -: Юли 25, 2016, 11:46:35 am »
 :08:
De omnibus dubitandum est

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5192 -: Юли 25, 2016, 02:12:42 pm »
ОВ по моя хорар - 2-3 поста назад - Заминавам  :72: :49: :49: :49:


Браво Хепи  :08: Още картата ти за Пълнолунието от 20.07. показваше възможността. Радвам се :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #5193 -: Юли 26, 2016, 12:03:52 am »
Значи ъглов + тронов У9 надделява над безкурсна Луна и У9 в Д4 (вкъщи) :) Тя пък Луната била баш с курс У9 :)
« Последна редакция: Юли 26, 2016, 12:06:23 am от Reptil »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5194 -: Юли 26, 2016, 02:05:38 pm »
У1 е в сходящ хармоничен аспект с К3 и К5 (пътуване и почивка), Луната е с последен хармоничен аспект, а 12д и риби показват естеството на въпроса- релакс до воден басейн, така че си приготви багажа и приятно изкарване!
ОВ по моя хорар - 2-3 поста назад - Заминавам   :49:

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Общи хорари
« Отговор #5195 -: Юли 31, 2016, 03:42:53 pm »
Здравейте! Предстои ми покупка на имот. Въпросът ми е - ще се осъществи ли сделката? 

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5196 -: Юли 31, 2016, 04:06:40 pm »
Предстои ми покупка на имот. Въпросът ми е - ще се осъществи ли сделката?

Струва ми се, че има някакъв хаос и неуредици по уреждането на тази сделка, особено с документацията. С кредитен ресурс ли ще се придобива имотът? Ако всичко е почти финализирано дотук, би имало по-голяма вероятност тази сделка да се сключи, но реално Луната няма да направи секстил с Меркурий, само привидно така изглежда. Имайки предвид обаче квадратурата му с Марс, може би е желателно да се отдели още време, докато нещата не се избистрят и ситуацията не се проясни. Така че в случая забавянето може и да е във Ваша полза. Също така може и малко да са му понадули цената на имота, а Вашият бюджет за тази покупка да има нужда от по-прецизно и внимателно планиране. Има и вероятност на по-късен етап - ако видите, че нещата не вървят - сами да се откажете. Стига вече да не сте "вътре" с подготовката на тази сделка - одобрен и изтеглен кредит, платено капаро...



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Общи хорари
« Отговор #5197 -: Юли 31, 2016, 04:33:03 pm »
Струва ми се, че има някакъв хаос и неуредици по уреждането на тази сделка, особено с документацията. С кредитен ресурс ли ще се придобива имотът? Ако всичко е почти финализирано дотук, би имало по-голяма вероятност тази сделка да се сключи, но реално Луната няма да направи секстил с Меркурий, само привидно така изглежда. Имайки предвид обаче квадратурата му с Марс, може би е желателно да се отдели още време, докато нещата не се избистрят и ситуацията не се проясни. Така че в случая забавянето може и да е във Ваша полза. Също така може и малко да са му понадули цената на имота, а Вашият бюджет за тази покупка да има нужда от по-прецизно и внимателно планиране. Има и вероятност на по-късен етап - ако видите, че нещата не вървят - сами да се откажете. Стига вече да не сте "вътре" с подготовката на тази сделка - одобрен и изтеглен кредит, платено капаро...


Много благодаря за бързия отговор. Нещата стоят така - дълго време търсих и на приятеля ми му писна и се заби на първата обява, каза на брокера взимаме го, а документите са готови, тъй като преди това е подготвяна сделка с имота, но купувачите са се отказали. Документите вече са при нотариус, но аз някак си се надявам да не се случи, имам вътрешно притеснение и не съм убедена, че изборът е добър.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5198 -: Юли 31, 2016, 07:54:14 pm »
Здравейте! Предстои ми покупка на имот. Въпросът ми е - ще се осъществи ли сделката?
Луната е без курс, извършила е хармоничен аспект с Венера У4, по който дом са имотите, както и хармоничен аспект със Сатурн У1, който те представлява по картата, но Сатурн е ретро и опозиция на ретро Нептун У2 във 2д.- внимавай с парите!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5199 -: Август 02, 2016, 02:27:14 pm »
А. пита дали Е. иска деца от нея. Рано й е да говори за това директно с него. Той има предишен брак и 2 деца, тя няма. Не й е казвал да не иска, не знам защо се е притеснила изведнъж.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5200 -: Август 02, 2016, 04:31:17 pm »
А. пита дали Е. иска деца от нея. Рано й е да говори за това директно с него. Той има предишен брак и 2 деца, тя няма. Не й е казвал да не иска, не знам защо се е притеснила изведнъж.
Питащата нека първо си затвърди връзката с него, пък тогава да мисли за деца, иначе той няма против да има трето.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5201 -: Август 02, 2016, 04:48:04 pm »
Акрукс, много на място казано относно укрепване на връзката, все едно си им първа приятелка. :clap:

Според картата очертават ли се сътресения между тях?
« Последна редакция: Август 02, 2016, 09:03:14 pm от Bobolina »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5202 -: Август 05, 2016, 11:48:17 am »
Кое ще е по-добре за мен, да остана в къщи или да отида на морето?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5203 -: Август 05, 2016, 11:50:09 am »
Да отидеш на морето.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5204 -: Август 05, 2016, 11:56:19 am »
Ти май си тръгнала вече. Не че ще е супер - Венера влиза в Дева, но мъките ти ще са малко изсмукани от пръстите и субективно преувеличени. Иначе ще си в свои води и при навалицата. Сатурн (У4) от друга страна е ретрограден и в знак, в който нямаш никакви достойнства. Колкото и по принцип да си екзалтираш и тачиш дома, в случая там няма нищо за теб. Излез от черупката и се понамокри.

ПС. Бррр, и на IC e Плутон. Я да се махаш! :-*
« Последна редакция: Август 05, 2016, 11:59:43 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est