Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038424 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5235 -: Август 14, 2016, 03:26:45 pm »
Луната си е в курс и предстои да извърши доста аспекти, сред тях и положителни, кофтито е, че последният неин аспект е негативен- с Юпитер У3, кохйто ще тръгне напред и изпревари Уран, докато Луната ги аспектира последователно, а 3д се свързва с комуникацията и нейните средства. От друга страна, ако го гледаме телефона като преносима вещ, разглеждан по 2д. е представен от Марс, с когото Луната е извършила съвпад, и от Плутон, с когото Венера У1 предстои да извърши тригон- планетата е ретроградна и на ИЦ, потънал е в мръсна вода у вас, остава и в тоалетната да го е пуснал малчугана или момиченцето, че не знам какво имаш, предполагам момче, с водолей на К5  :)
Въпреки последния негативен аспект на Луната си мисля, че има надежда телефонът да се оправи, малко трудно, малко бавно, но ще се възстанови.
Нещо липсва коментара на mona lisa, в който даде ОВ , че детето е напишкало телефона и беше написала за моята интерпретация, че е уникална?  :(

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5236 -: Август 17, 2016, 04:51:46 pm »
До края на тази вечер ще успея ли да си включа телефона? от сутринта почти го изкъртих от пъхане и вадене на микросим и все не отчита симкартата, загубих надежда,  изчерпах се емоционално от цялодневно ръчкане без ефект. Луната дори има тригон с Парс Фортуна, обаче аз се уморих, не вярвам, а съм много вързана без това досадниче

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #5237 -: Август 17, 2016, 05:24:09 pm »
До края на тази вечер ще успея ли да си включа телефона? от сутринта почти го изкъртих от пъхане и вадене на микросим и все не отчита симкартата, загубих надежда,  изчерпах се емоционално от цялодневно ръчкане без ефект. Луната дори има тригон с Парс Фортуна, обаче аз се уморих, не вярвам, а съм много вързана без това досадниче
Мисля, че до края на вечерта 'не', но ми е интересно дали секстила на Луна във 2ри с Уран У2 по-нататък, няма да оправи телефона , като по чудо. В крайна сметка няма да си доволна от развитието на въпроса. Или ще е без значение за теб или ще го сметнеш за напразно.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5238 -: Август 17, 2016, 05:30:24 pm »
Видях го това чудо , в момента нямам възможност да се добера дори до стар апарат, няма и хора до мен, че да разчитам на телефона на някой роднина, така че въпреки, че не вярвам, остава да се оправи по чудо.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5239 -: Август 17, 2016, 05:37:38 pm »
До седем часа някой у7 или у9 ще ти го включи :-).
Изключи теля, махни му всички чаркове -батерия имам предвид :-), почисти слота с някакъв полусух тампон от немъхест плат с капка нискоградусов спирт върху него, също то с микросима и отново включ и после като пак не стане, беж при хората от мобилния ти оператор в някой офис.
« Последна редакция: Август 17, 2016, 05:40:35 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #5240 -: Август 17, 2016, 05:44:17 pm »
Видях го това чудо , в момента нямам възможност да се добера дори до стар апарат, няма и хора до мен, че да разчитам на телефона на някой роднина, така че въпреки, че не вярвам, остава да се оправи по чудо.
Дълбоко ти съчувствам.  Дано се оправи бързо.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5241 -: Август 17, 2016, 05:46:39 pm »
Да, Невидимия ,ясно. :012:  Вече го чистих с лавандулов спирт и около милион вкарвания изкарвания, може пък и да съм успяла да го изкъртя .Благодаря, ще видим дали и кога. С учебна цел ще дам връзка .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5242 -: Август 18, 2016, 12:34:05 am »
До края на тази вечер ще успея ли да си включа телефона?
Луната от 2д. е в сходящ квадрат с К5, която е 4-ти от 2-ри дом, а последният неин аспект е опозиция със Слънцето У8 в 8д, така че едва ли ще светне тела ти до края на вечерта, която вече е отминала- сега сме нов ден- нов късмет!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5243 -: Август 18, 2016, 02:17:11 am »
Не става още

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5244 -: Август 18, 2016, 11:31:28 am »
Не става още
Под нов късмет имах предвид нова ПФ, т.е. нова карта, че предната беше за въпрос до края на изминалата вечер.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5245 -: Август 18, 2016, 12:34:53 pm »
Не става още

Тю! Беж за нов телвфон или за нова карта :-)
De omnibus dubitandum est

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5246 -: Август 18, 2016, 12:57:48 pm »
Отчет-не вярвайте на теорията за аспект на Луната към Фортуната-за втори път не даде положителен развой :012:  Вече няма да слагам пф в картата, както спрях да гледам по Кох. Ще ходя за нова карта -тази и да е имала намерение да се оправя, вече е непоправимо разкъртена ,надявам се телефона да става за нещо :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5247 -: Август 18, 2016, 02:53:08 pm »
Aспектът на Луната към ПФ е разходящ, освен това се гледа и диспозитора на ПФ- Меркурий, който е в разходящ квадрат със Сатурн У2, но пък в сходящ съвпад с Юпитер У1, макар последния да е заточен по знак, все си е късметец.
« Последна редакция: Август 18, 2016, 04:42:02 pm от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5248 -: Август 18, 2016, 03:57:50 pm »
Да, в общи линии противоречието от положителни и отрицателни аспекти се прояви. Не, не успях до снощи, а  сега да си задействам телефона, но след като локализирах частично проблема -картата, сега си взех нова и телефона си тръгна. Значи все пак се развиха добре нещата, защото се разминах само с 10 лв за карта, а не да купувам нов апарат. :012:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5249 -: Август 19, 2016, 04:27:31 pm »
Ще взимам ли стипендия(от университета) следващия семестър? Мерси!