Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039741 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5280 -: Август 31, 2016, 06:08:36 pm »
Искам да започна един курс, обучението е онлайн поради ситуирането на целулита ми в друго населено място .Знам ,че Меркурий е ретро, но нямам време за изчакване ,курса започва на 10ти. Важно ми е и попитах -добре ли ще е за мен да започна курса към тези организатори или да се насоча към други?Интересува ме дали и ще науча нещо , защото това е целта, а ще ми отнеме около 10месеца и сумата е колкото едногодишна такса във ВУЗ. Та ок ли ще е да се запиша точно там? Ако има значение курсът е свързан компютърни програми.Нещата не изглеждат особено добре с този Нептун в първи, аспектта м/у Луната и Уран е разходящ.Има куинконс м/у Луната и Парса в 9ти и куинконс м/у Венера и Уран обаче убий ме-не знам как да тълкувам куинконс в хорар. Опитвам се да изровя нещо положително  .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5281 -: Август 31, 2016, 06:32:16 pm »
Ребекси, 4 дни умува над хорара и се пресрами да го споделиш с нас тука  :)

ретро Уран У1 във 2д и Луната в сходящ хармоничен аспект с него- отдавна те сърбят ръцете да потрошиш пари за нещо, свързано с компютър, с астреология и т.н. Обаче непосредствено след това Луната ще извърши сходящ квадрат с Венера У3 (курса) , с Юпитер У11, съУ2 (групова дейност и парите ти, заточени) , а накрая с ретро Мерка, естествен У3, така че идеята ти не е много добра и няма перспектива
Ако е до научаването- няма да научиш повече, отколкото знаеш и ти върши работа- Венера У3 в разходящ хармоничен аспект с Плутон У9, У10

Имам позната, която изкара няколко тримесечни курса, като на нея ѝ плащаха по 8лв на ден, затова че ги осещава, единият беше свързан с компютърсни счетоводни таблици, а сега последният беше графичен дизайн и беше нмого доволна, в бюрото на труда се записа, където беше регистрирана като безработна.
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 12:28:19 am от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5282 -: Август 31, 2016, 08:47:28 pm »
Не ме сърбят, но имам нужда от преквалификация ,отнася се до графичен дизайн- аз не разбирам от това, а курсовете от по 60 учебни часа ми изглеждат несериозни, та почти нямам избор.. Ще помисля още 9дни. Благодаря.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5283 -: Август 31, 2016, 10:39:29 pm »
По-добре изчакай, ако можеш. Ако се запишеш там, по-скоро може да си дадеш парите напразно. Възможно е и работата да ти попречи да го посещаваш редовно. Последният аспект на Луната е квадрат с Меркурий, който сменя посоката си, така че едва ли ще успееш да научиш много там.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #5284 -: Август 31, 2016, 10:51:26 pm »
Не ме сърбят, но имам нужда от преквалификация ,отнася се до графичен дизайн- аз не разбирам от това, а курсовете от по 60 учебни часа ми изглеждат несериозни, та почти нямам избор.. Ще помисля още 9дни. Благодаря.

Не съм гледала хорара, но идеята ти е чудесна, ако тези организатори те съмняват, търси други, но не се отказвай
През това време можеш да се позанимаваш и сама, моите познати дизайнери общо взето са самоуки

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5285 -: Август 31, 2016, 10:53:27 pm »
Има възможност за още няколко оферти онлайн на по-непопулярни организатори и мисля да не са по-ок ..Тези са федерация на нтехническите съюзи, Парите са 1300 лв, така че по добре да  се подготвя дали да го правя, защото не бера хартишки от японската вишна на съседката  ;D

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5286 -: Август 31, 2016, 11:02:09 pm »
Какво ни става на ретро Меркурий :) И на мен ми дойде вчера идея за един бизнес, в съвсем различна сфера, с който бих се занимавала с огромно удоволствие :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5287 -: Август 31, 2016, 11:15:44 pm »
При мен идеята не е спонтанна -напротив дълго обмисляна, но звездният боулинг не знам как влияе..Дори при ретро МЕРК  все ми се налага нещо ново, но в случая ми е особено важно.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #5288 -: Септември 01, 2016, 05:58:07 am »
В събота ще успея ли да взема изпита? Така като гледам май няма.. Пък и обърках деня за изпита, когато зададох въпроса и след 2мин се поправих, та не знам дали важи..

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5289 -: Септември 01, 2016, 10:02:02 am »
Ще се разберем ли с психотерапевта  ;D

Да се отчета, че съм ходила, за да може после никой да не ме закача и да ми викат ходи на терапия ;D

Да поясня, че не аз си го избрах. Бях препратена към него от психотерапевта, който бях избрала, защото спрял да практикува. Имам опасения /дори съм сигурна/, че ще е посредствен и ще пробутва 'краставици на краставичар'  :)

По хорара, гледам, че неговия У3 не е особено добре поставен, за разлика от У1, което говори за голямото му самочувствие, като професионалист, ама явно ще си има само едното самочувствие. Вече съм записала час вече, ще го посетя веднъж  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #5290 -: Септември 01, 2016, 11:20:36 am »
Негов у1 Венера апликира със секстил към твоя у1 Марс - може пък да направи усилие да се разбере с теб. И управителите на 3-тите ви домове имат предстоящ аспект - съвпад.

Виж, новолунните хорари може да са подвеждащи. Луната е невидима. Пък и този е със затъмнение.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #5291 -: Септември 01, 2016, 11:57:29 am »
При мен идеята не е спонтанна -напротив дълго обмисляна, но звездният боулинг не знам как влияе..Дори при ретро МЕРК  все ми се налага нещо ново, но в случая ми е особено важно.
Ребекси, как ти е мерк натално? Ако е ретро-не е грях този кур с, обаче нещо картата казва, че няма да си доволна накрая, или курсът няма да е това, което очакваш, няма да ти харесат и водещите, много-но, ако....
Обаче ,ако натално имаш да прерботваш квадрати в подвижни знаци, а ти имаше нещо рибешко/нептунко е на трон/ и сега ти е момент, опровергай квадратите с труд, нахъсай се.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5292 -: Септември 01, 2016, 12:06:30 pm »
Нормално-ненормален ми е Мерка в Овен, не е бръснач ,припрян нервен ум. Ще помисля, има още една две оферти, освен да задам въпрос за тях като мине безкурсието на луната, ама ми изглежда твърде нагласено :017: При това имам и други тревоги, които ще повлияят и мисля, че ще се отразят на въпроса.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5293 -: Септември 01, 2016, 12:08:24 pm »
Ще се разберем ли с психотерапевта  ;D

И аз като Мира бих го тълкувала през Венера - у7. Потърсих първо други кандидат-сигнификатори, но въпросът е в час на Венера.

През Венера-Марс нямате много допирни точки. Ти можеш да му дадеш шанс, понеже си в негов деканат, но той въобще няма сетива за теб, даже те заточава :-). Предложеното лечение няма да те изненада, но и няма да ти навреди. Няма да те изкара от зоната ти на комфорт.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5294 -: Септември 01, 2016, 12:13:15 pm »
Има възможност за още няколко оферти онлайн на по-непопулярни организатори и мисля да не са по-ок ..Тези са федерация на нтехническите съюзи, Парите са 1300 лв, така че по добре да  се подготвя дали да го правя, защото не бера хартишки от японската вишна на съседката  ;D

НТС са едни старчета-разбойници, та не ти е работа. Точно тези обаче не ги знам, в други сфери съм работила с тях и са извънредни аутлети.

Същите дипломи със същите програми по същите три софтуера за същите пари и също признати от МОН по света и у нас дават и други фирми - някакви дизайнидея видях и подобни. Да сложат някое и друго СВ на преподавател ли, що ли?

ПС. Те съвсем били копи-пейст обявите им - даже до снимката на "курсиста" и датите на записване :-)
на НТС
на друга фирма

Но не съм ти гледала хоръра. Сега ще видя.


ПС. Ми, горе-долу си права - организаторите са най-несигурен и в твоя вреда сигнификатор. Иначе си си напълно в час и ще ти е от полза. Намери си други и действай.

Ти конкретно от овладяване на софтуера ли се интересуваш, или от дизайнерската част - типография, композиция и прочее. Ако е за първото, най-добре първо самообучение, пък за второто - курсове по-скоро към художествени вузове.
Ако е за дипломата само - НТС могат и по пощата директно да те заимат с диплома.
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 12:53:23 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est