Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038334 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #5295 -: Септември 01, 2016, 12:21:23 pm »
Нормално-ненормален ми е Мерка в Овен, не е бръснач ,припрян нервен ум. Ще помисля, има още една две оферти, освен да задам въпрос за тях като мине безкурсието на луната, ама ми изглежда твърде нагласено :017: При това имам и други тревоги, които ще повлияят и мисля, че ще се отразят на въпроса.
Ами У 3 венера е в дева, слаба, полезността на курса, и луната ще я квадрати, затова....после, вижда се че сатурн при теб сега иска наистина полезна квалификация с цел реализация, за да се почувстваш "значима" за себе си по  по 10 дом, но стягането на този сатър в домицила на юпитер нещо не е тамън, нали са антиподи тези двамата.
На мерк в овен му приписват живо възприятие, "бързи" сетива, той там обича марса, има енергия ума, в кардинален знак, не се подценявай, ама дали да не изчакаш.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5296 -: Септември 01, 2016, 12:24:28 pm »
Ще се опитам да изчакам ,ама ще ми е трудно ,мерси.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #5297 -: Септември 01, 2016, 12:50:09 pm »
Ребека, защо не разцъкаш сама? Какви тайни очакваш да ти разкрият за 1500лв? Да редиш пари за хартишката не си струва според мен.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5298 -: Септември 01, 2016, 01:05:23 pm »
[color=redДа редиш пари за хартишката][/color] Това за сертификат или друго значи? Защото, мисля ,за някои неща си трябва учител ,не става винаги сам и го казвам, като човек, който ако можеше сам щеше да се самооперира :012:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #5299 -: Септември 01, 2016, 01:32:46 pm »
поезия да има:Д
иначе, ти си знаеш;

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5300 -: Септември 01, 2016, 02:11:24 pm »
Ще се разберем ли с психотерапевта  ;D

Да се отчета, че съм ходила, за да може после никой да не ме закача и да ми викат ходи на терапия ;D

Да поясня, че не аз си го избрах. Бях препратена към него от психотерапевта, който бях избрала, защото спрял да практикува. Имам опасения /дори съм сигурна/, че ще е посредствен и ще пробутва 'краставици на краставичар'  :)

По хорара, гледам, че неговия У3 не е особено добре поставен, за разлика от У1, което говори за голямото му самочувствие, като професионалист, ама явно ще си има само едното самочувствие. Вече съм записала час вече, ще го посетя веднъж  :)
Нямам особено доверие на хорари, правени по новолуние, а настоящото даже е затъмнение, така че не разчитай много на картата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5301 -: Септември 01, 2016, 04:22:46 pm »
В събота ще успея ли да взема изпита? Така като гледам май няма.. Пък и обърках деня за изпита, когато зададох въпроса и след 2мин се поправих, та не знам дали важи..
E, няма нищо, че си объркала деня, нали си мислила за конкретния изпит, докато си задавала въпроса. Ще го вземеш изпита, не го мисли.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5302 -: Септември 01, 2016, 04:34:37 pm »
Ще се разберем ли с психотерапевта  ;D

Да се отчета, че съм ходила, за да може после никой да не ме закача и да ми викат ходи на терапия ;D

Да поясня, че не аз си го избрах. Бях препратена към него от психотерапевта, който бях избрала, защото спрял да практикува. Имам опасения /дори съм сигурна/, че ще е посредствен и ще пробутва 'краставици на краставичар'  :)

По хорара, гледам, че неговия У3 не е особено добре поставен, за разлика от У1, което говори за голямото му самочувствие, като професионалист, ама явно ще си има само едното самочувствие. Вече съм записала час, ще го посетя веднъж  :)
Негов У1 е Венера в собствения знак везни, скрита в негов 12д, което показва естеството на заниманията му- психология, но също така, че не демонстрира и не натрапва своята личност- къде видя, че демонстрирал високо самочувствие? Ще се разберете с него- Венера У1 за него е в сходящ хармоничен аспект с Марс У1 за теб, Луната У4 за теб с последен хармоничен аспект- съвпад с Юпитер У3 за него, съУ12 за теб- макар да не му е лесно и да е нужно повече време, ще ти помогне да се пребориш с неща от миналото и с психическото неразположение.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #5303 -: Септември 02, 2016, 07:55:09 pm »

Да се отчета, че съм ходила, за да може после никой да не ме закача и да ми викат ходи на терапия ;D


нали не сме отишли, само за да се отчетем или пък за да докажем как другите са грешни, а ние си знаем най-добре :017:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #5304 -: Септември 03, 2016, 08:05:31 am »
лъже ли ме Х.
измисля ли си истории


delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5305 -: Септември 03, 2016, 08:54:15 am »

Да поясня, че не аз си го избрах. Бях препратена към него от психотерапевта, който бях избрала, защото спрял да практикува. Имам опасения /дори съм сигурна/, че ще е посредствен и ще пробутва 'краставици на краставичар'  :)



Защо си така предубедена?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #5306 -: Септември 03, 2016, 01:02:07 pm »
лъже ли ме Х.
измисля ли си истории

С детрониран у1 и Нептун около АС-то на квезита аз бих се усъмнила в него - че фантазията му работи в повечко. Но не мога само по една карта да набеждавам човек в лъжа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5307 -: Септември 03, 2016, 01:12:58 pm »
лъже ли ме Х.
измисля ли си истории
Не, не те лъже, определено проявява интерес към теб, може би е притеснителен, но в скоро време ще сподели чувствата си.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5308 -: Септември 03, 2016, 08:07:21 pm »
лъже ли ме Х.
измисля ли си истории


Думите му са правдиви, той е нефеляв  ;D
Да те лъже, не те лъже, интерпретацията на събитията може да не е обективна, но той си вярва.
Несправедлива си към него, скоро би трябвало да получиш доказателства за истинността на твърденията му.
De omnibus dubitandum est

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5309 -: Септември 03, 2016, 09:09:05 pm »
Нефилим или нефелен защото нефелав не знам що е :017: