Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038263 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #5310 -: Септември 03, 2016, 09:55:45 pm »
Едно куче подгони котето ми и то изчезна нанякъде. Вкъщи гледаме още 3 котета на 5 месеца - кола сгази майка им през май. Някак си ми е тъжно какво се случва сега с него и какво го чака занапред.... Въпросът ми е:

Ще се прибере ли Джери?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #5311 -: Септември 04, 2016, 01:22:34 am »
аброад, аз все пак ще кажа, че може би има послъгване, но не с користна цел. И ако ти имаш опасения, че може да ти навреди по някакъв начин, те няма да се оправдаят, бъди спокойна. Освен това, сигурно се касае повече за преувеличения, не толкова за желание да те въведе в заблуда. Но ти самата май си предубедена, нямаш му/й доверие, което е повод да спестяваш някои неща, може понякога същото впечатление да оставяш. Фонът е такъв сега, нека се разсее.   
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5312 -: Септември 04, 2016, 09:25:18 am »
Нефилим или нефелен защото нефелав не знам що е :017:
Нефел, нефелен, нефелит, нефеляв, според бг диалекта.
Освен това в испански, френски, италиански, полски, чешки и т.н. от дргръцки- облак, мъглявина, безформено и с неясни очертания.
De omnibus dubitandum est

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #5313 -: Септември 04, 2016, 09:28:06 am »
Едно куче подгони котето ми и то изчезна нанякъде. Вкъщи гледаме още 3 котета на 5 месеца - кола сгази майка им през май. Някак си ми е тъжно какво се случва сега с него и какво го чака занапред.... Въпросът ми е:

Ще се прибере ли Джери?

ОВ - прибрал се е тази нощ към 3ч!!!!!! Баща ми се събудил от мяукането пред вратата :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5314 -: Септември 04, 2016, 09:32:55 am »
Едно куче подгони котето ми
Ще се прибере ли Джери?

Да, ще се пострахува някой и друг ден и ще цъфне.ч

А, вече сколасал :-)
« Последна редакция: Септември 04, 2016, 09:34:38 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5315 -: Септември 04, 2016, 06:32:27 pm »
ОВ - прибрал се е тази нощ към 3ч!!!!!! Баща ми се събудил от мяукането пред вратата :)
  Браво на Джери, поздрави на позналите!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #5316 -: Септември 04, 2016, 09:51:40 pm »
E, няма нищо, че си объркала деня, нали си мислила за конкретния изпит, докато си задавала въпроса. Ще го вземеш изпита, не го мисли.
Акрукс, вероятно има значение... Защото изпита отново е не взет. ..  :91: Накрая ще взема да си изтегля дипломата.. Завърших семестриално преди 4г и верно няма да завърша  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5317 -: Септември 05, 2016, 01:07:30 am »
Акрукс, вероятно има значение... Защото изпита отново е не взет. ..   Накрая ще взема да си изтегля дипломата.. Завърших семестриално преди 4г и верно няма да завърша  ;D
Повярвай ми, наистина не е от значение, че първоначално си казала "изпита в петък" ,вместо "изпита в събота", но е от значение за какъв точно изпит питаш, защото ако е държавен, за което насочва Луната У12, тъй като 12-ти е 4-ти от 9-ти, края на висшето образование, то картата си показва всичко точно- Луната е в сходящ нехармоничен аспект с Марс У9.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #5318 -: Септември 05, 2016, 01:42:40 am »
лъже ли ме Х.
измисля ли си истории

Той е слаб играч, но не лъже, а напасва, за да ти се хареса, не мисля, че касае любовни отношения, скоро ще разбереш колко е преувеличението в думите
Не ти е вреден

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #5319 -: Септември 05, 2016, 05:24:27 am »
Повярвай ми, наистина не е от значение, че първоначално си казала "изпита в петък" ,вместо "изпита в събота", но е от значение за какъв точно изпит питаш, защото ако е държавен, за което насочва Луната У12, тъй като 12-ти е 4-ти от 9-ти, края на висшето образование, то картата си показва всичко точно- Луната е в сходящ нехармоничен аспект с Марс У9.
Ясно. Мерси още веднъж  :58:

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #5320 -: Септември 05, 2016, 07:08:03 pm »
благодаря ви
трудна ми е комуникацията с него, изпада в дълги, протяжни, ненужни по моему обяснения, дребни, несъществени детайли и разкази като от холивудски филм на '90-те
ако успея да го изтърпя ще дам ОВ до края на годината

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5321 -: Септември 06, 2016, 06:26:27 pm »
Някой би ли ми помогнал,досега не съм правил карта за хорарен въпрос,някой би ли ми направил карта и следователно постнал тук и дал свой коментар? Въпросът е.. ''същият'' - докога ще продължи,какво може да се случи,кога ще е краят на въпросната неприятна история,сага,между мен и вредителите,паразитите,лошите хора.
Сърдечно благодаря на направилия картата и на коментиралите! Часът на задаване на въпроса е ясен - тоест текущият час,текущата дата. Благодаря ви!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5322 -: Септември 06, 2016, 06:59:26 pm »
Понеже ме напира отвътре,а и съм.. с Асц Близнаци,мисля,че успях да направя картата - надявам се. Ето:


delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5323 -: Септември 07, 2016, 11:02:55 pm »
Луната е на Виа Комбуста и аз пиша втори път, че съм с бързи пръсти и всчико изтрих  :012:
Та, все пак, ще се опитам да тълкувам хорара ти.
Слънцето, У7 е в 7, в интересптирана Дева. Предполагам, че тези които те притесняват, също са притиснати по някакъв начин. Слънцето е в опозиция на Нептун в първи и аз предполагама някаква документна измама, с ретро Меркурий, негов диспозитор, в 7 дом, или неспазено обещание/уговорка, може да е било и от твоя страна. Слънцето е в разходяща квадратура към Сатурн, У1 и показва, чеконфликтът е факт.
Последния градус на Луната е секстил с Юпитер, като преди това ще мине през куинконс със Уран, У1 във 2, а Марс е в сходящ тригов с него. Може да стигнете до някакво разрешение, средно положение, задоволяващо и двете страни, като да получиш някакви пари, например.
Този казус засяга ли работата ти или изявата ти по някакъв начин?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5324 -: Септември 08, 2016, 08:50:24 am »
Не,не засяга работата ми понеже не работя,но засяга комфорта в живота ми,засяга спокойствието ми,засяга здравето ми понеже е причина за стрес. А,следователно засяга ежедневието ми,нещата с които преди се занимавах спокойно вече не мога,защото винаги имам едно наум и съм резервиран.