Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038942 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5340 -: Септември 21, 2016, 05:59:12 pm »
Ще получа ли паричен заем от моите роднини, ако ги помоля?

Тълкуването зависи по каква линия са въпросните роднини, ще има различни модификации на отговора. Ти си представена от Сатурн, а твоят джоб е по Юпитер в лъчите на Слънцето. Луната представя ситуацията като нестабилна и зависеща от обстоятелствата.

Ако става въпрос за много близки роднини, т.е. родители или членове на семейството ти по пряка линия, можем да ги разгледаме по 4 дом, техния джоб – по ретро Меркурий или по-скоро стационарен. Тук по-скоро трудно биха се получили нещата, с висока степен на несигурност, колебание. И трудно ще стигнеш до техния джоб.

Ако роднините са представени по 3 дом /братя, сестри, братовчеди и техни близки/, техният джоб ми се струва по-пълен. Има и връзка между вашите сигнификатори. И там няма гаранция за гладко протичане, има смесено влияние - и неблагоприятни, и благоприятни аспекти. Но като че ли има по-голям шанс реално нещо да се получи. Може и неочаквано да дойде помощ или от човек, на който най-малко си разчитала, а от някой може да има и отказ, противопоставяне. Докато някой от най-близките /семейството/ би подходил с повече разбиране към теб, но да няма финансовата възможност да ти услужи с пари назаем, дори ако желае.

Проверих за тригона между Луна и Венера - фактически ще се състои преди двете планети да си сменят знака, и това ще е последният аспект на Луната в рамките на тоя хорар. Но като цяло вероятността е слаба, тригонът с Венера е единствената сламка, за която можем да се хванем, но не е всемогъщ.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5341 -: Септември 21, 2016, 07:16:55 pm »
Уинтър, дано да сработи последният аспект на луната с марс, тази болест по кръвта и отделянето ли е? Нещо май не се борят тези заенца. Все пак меркурий е на трон/екзалтация в дева, скоро ще си покаже. Хубаво е, че марс е бърз, мерк няма да го стигне  с квадратура.
Първите започнаха да се пооправят, въпреки опадалата козина и отслабването.
Остана мъжкарчето да се пребори , то последно се зарази, и един мъник.
Най- вероятно е от некачествен фураж, възможно  е да е по кръвта, защото имат шарковидни обриви, гной в очите, висока температура  и течащи носове.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5342 -: Септември 30, 2016, 07:37:44 pm »
Хора, луната е без курс. Да не би да се притеснявам излишно?
Да.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5343 -: Октомври 02, 2016, 04:59:04 pm »
Карта с въпрос дали ще се осъществи моя октомврийска среща с човек Х. Как я тълкувате?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5344 -: Октомври 02, 2016, 08:09:50 pm »
Ако сте определили вече дата на срещата, възможно е да стане.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5345 -: Октомври 02, 2016, 08:26:27 pm »
Хмм, няма конкретна дата, само намерение за такава среща.  :017:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5346 -: Октомври 02, 2016, 11:18:31 pm »
Карта с въпрос дали ще се осъществи моя октомврийска среща с човек Х. Как я тълкувате?
Да.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5347 -: Октомври 05, 2016, 09:02:25 pm »
Карта с въпрос дали ще се осъществи моя октомврийска среща с човек Х. Как я тълкувате?

Търся си разни допълнителни неща в тази карта. :57: Въпросът е зададен за друго, но гледам дали има отразен път в чужбина за квезита. Аз не виждам такъв. Някой има ли друго мнение?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5348 -: Октомври 06, 2016, 09:20:22 pm »
Ще оздравеят ли зайчетата?
 Имам съмнения за това, че показват на 99% симптомите на една изкуствено създадена болест с летален край за справяне с нашествието на дивите зайци в Австралия. Тази болест е пренесена и в Европа, в БГ също, чрез комари и бълхи се разпространява.
Четох, четох, няма единодушни мнения за нея, според ветеринаря не е тя.
В крайна сметка се оказа точно тази болест, потвърди го друг ветеринар,  за щастие с мутирали разновидности с понижена смъртност и зайковците се оправят, само едно не успя - най- силното.
Учудващо най- силните боледуваха най- тежко и продължително, против всякаква логика.
Направо си е чудо, защото тази болест първо е рядко срещана тук и второ- при първи симптоми препоръчват евтаназия поради тежкото боледуване с почти сигурен летален край.
Много съм хепи за тях. Въпреки че са много погрознели, с опадала козина и струпеи, важното е, че са живи и жизнени.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5349 -: Октомври 06, 2016, 10:06:47 pm »
Милите зайчета, дано се възстановят напълно и да напухкавеят   :cheer:

Аз с един дълъг въпрос:
Ще пътуваме ли с майка ми заедно с *име* в чужбина, около зимните празници?


Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5350 -: Октомври 07, 2016, 07:35:47 pm »
Милите зайчета, дано се възстановят напълно и да напухкавеят   :cheer:

Аз с един дълъг въпрос:
Ще пътуваме ли с майка ми заедно с *име* в чужбина, около зимните празници?



Аз съм за Да, Луната е в разходящ съвпад с У 9, а Мерк като У1 - с Юпитер като ест. У на 9-ти дом.
Но може да смените планираната дестинация, предвид градуса на Меркурий.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5351 -: Октомври 07, 2016, 09:37:35 pm »
Благодаря ви, дестинацията няма как да сменим, защото ще сме на гости там. Дано Мерк.не промени нещо друго пък...
ще дам ОВ по-натам.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #5352 -: Октомври 07, 2016, 10:02:34 pm »
Милите зайчета, дано се възстановят напълно и да напухкавеят   :cheer:

Аз с един дълъг въпрос:
Ще пътуваме ли с майка ми заедно с *име* в чужбина, около зимните празници?


Ако досега нещата около това пътуването са уредени стабилно-вероятно ще се случи, луната не прави вече мажорни аспекти. Но меркурий, представляващ теб и майка ти тъкмо сменя знак, нещо се променя. Той влиза на мястото на екзалтация на сатурн-вие желаете това пътешествие, а сатурн е в знака на падение на меркурий, нещо в доводите ви за пътуване не е съвсем тамън, може да е свързано с пари, ваши/чужди.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5353 -: Октомври 07, 2016, 11:07:27 pm »
Не е съвсем уредено..ще дам ОВ задължително после, защото е сложна ситуацията и аз самата не знам още какво може да изникне..

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #5354 -: Октомври 08, 2016, 10:06:14 am »
Ще отидеш!

ОВ
Благодаря, Akruks - в Лондон съм. Точна си, както винаги. :72: