Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037641 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5415 -: Ноември 30, 2016, 06:43:47 pm »
След пет дни пак може да се карате по същия повод :-) Въоръжи се с благородство и великодушие и овладей момчето. То е по-склонно да се поддаде на чара ти  :)
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5416 -: Ноември 30, 2016, 11:04:16 pm »
Може да е временно явление, фаза. Но наистина не се чувства комфортно.
За какви деца става въпрос – навън като го извеждаш да играе или в детска градина, училище?

Ако е сред някаква детска група, да няма случайно там по-агресивно дете, което по някакъв начин да го потиска и му мачка самооценката?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5417 -: Декември 03, 2016, 03:31:19 am »

Момичета, давам обратна връзка, ходих на гинеколог -  нищо ми няма.
И отделно от това, вчера ми дойде цикъла. Това се явява 24 дена след задаване на въпроса, кога ще ми дойде. Единствено Луната е на 24 градуса от Марса. Интересно защо ?  В случая е У4 ???
  Марс е също така и У12, с когото Луната прави последен аспект- в крайна сметка си узнала това, което не ти е било ясно и те притесняваше
« Последна редакция: Декември 16, 2016, 01:17:23 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #5418 -: Декември 03, 2016, 12:09:10 pm »
Имам познат, на който му трябвали УЖ малко пари за ремонт на колата. Пиша "уж", защото имам опасения, че може и да не е така. И си зададох спонтанно въпрос, докато готвех :). Не ми е проблем да му дам на заем, но нещо не ми се струва читава работата.

лъже ли ме Х за парите?

Не знам, дали въобще има значение, но Десц е в точен съвпад с моя Марс във 2 дом :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5419 -: Декември 16, 2016, 01:29:35 pm »
Имам познат, на който му трябвали УЖ малко пари за ремонт на колата. Пиша "уж", защото имам опасения, че може и да не е така. И си зададох спонтанно въпрос, докато готвех :). Не ми е проблем да му дам на заем, но нещо не ми се струва читава работата.

лъже ли ме Х за парите?

Не знам, дали въобще има значение, но Десц е в точен съвпад с моя Марс във 2 дом :)
тук пък Марс е на твоя АСЦ  :)

Луната У12 в 6д с последен, сходящ, аспект с Венера У2, У9 за него- да не му трябват пари за пътуване по работа в чужбина? Слънцето У1 за него съвпада със Сатурн У6 в негов 4д- може да е затруднен относно работа, здраве, дом и семейство- може да е премълчал точните причини, поради което са му нужни пари, което не го прави лъжец- мъжете обикновено спестяват истината пред една жена, за да не се покажат слаби в нейните очи.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #5420 -: Декември 16, 2016, 02:33:06 pm »
А, ти да не си се прибрала в БГ? ..... що така?

Благодаря за отговора .... :) ...но не знам как да дам ОВ - ако той крие, аз няма как да разбера  ??? ...
иначе, аз ги дадох парите .... да видим дали ще ги получа някога.
Не знам какви са му проблемите, просто поиска пари назаем и ремонта беше обяснението ....

 :08:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5421 -: Декември 17, 2016, 07:08:30 pm »
Другата седмица ще участвам на един празничен концерт заедно с другите ученици от школата по пиано и почти съм се подготвил, даже и костюм и обувки си купих и стана така, че днес колежката ми се заключила отвън на обекта и цялата намръзнала и настинала и ми е звъняла на телефона (даже и шефовете са ме търсели), а не го носех, понеже бях цял ден на репетиция (днес ми беше почивен ден) и чак привечер, като се прибрах, видях, че са ме търсели и разбрах какво е станало. Колежката ми обаче ми казва, че се чувства зле и че ѝ се иска да напусне и че може и в понеделник да не дойде на работа. Въпросът ми е: ще успея ли да участвам на концерта? Толкова много време, нерви и пари хвърлих за него, че не ми се иска да се случва каквото и да е да ми попречи да свиря.  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5422 -: Декември 17, 2016, 07:29:15 pm »
Весо, все на теб такива ситуации ти се случват, явно имаш проблем с личните си граници. И ситуацията е доста деликатна – нито да постъпиш нечовешки спрямо колежката, нито да провалиш толкова продължителна подготовка за мероприятието. Ти лично извънработно време нямаш ли, официални почивни дни нямаш ли? Болничен не можеш ли да си издействаш? Да, има ситуации, в които трябва да се съобразим с други хора и редица обстоятелства, но накрая като направиш равносметка на живота си – ти живял ли си? Все се явяват ситуации, в които някаква външна сила се опитва да ти резне крилцата на стрелешкия стелиум и все ти навира под носа рачешката Луна – грижи се, обслужвай, пренебрегвай личните си потребности в името на поредния страдащ. После обаче, от толкова съобразяване, пострадалият ще си ти. Пиша всичко това не със съдническа нагласа, а защото наистина ме е яд за теб.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5423 -: Декември 17, 2016, 07:36:46 pm »
Весо, все на теб такива ситуации ти се случват, явно имаш проблем с личните си граници. И ситуацията е доста деликатна – нито да постъпиш нечовешки спрямо колежката, нито да провалиш толкова продължителна подготовка за мероприятието. Ти лично извънработно време нямаш ли, официални почивни дни нямаш ли? Болничен не можеш ли да си издействаш? Да, има ситуации, в които трябва да се съобразим с други хора и редица обстоятелства, но накрая като направиш равносметка на живота си – ти живял ли си? Все се явяват ситуации, в които някаква външна сила се опитва да ти резне крилцата на стрелешкия стелиум и все ти навира под носа рачешката Луна – грижи се, обслужвай, пренебрегвай личните си потребности в името на поредния страдащ. После обаче, от толкова съобразяване, пострадалият ще си ти. Пиша всичко това не със съдническа нагласа, а защото наистина ме е яд за теб.
Така е, Лили, но за съжаление не знам дали биха ми дали ей така болничен. Просто моето джипи не обича да дава ей така.
А по хорара какво се вижда, че може да стане?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5424 -: Декември 17, 2016, 07:51:00 pm »
По хорара – много ти се иска да участваш, това е зона на твоя личен комфорт. Но вероятно трудно ще се спогодиш с ръководството, особено ако споделиш, че искаш да отсъстваш заради празнично мероприятие. Не знам, може би ще имаш успех, ако измислиш някоя по-рутинна, неприятна причина с битов характер.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5425 -: Декември 17, 2016, 07:53:39 pm »
Благодаря, Лили!
Освен да кажа за състоянието на баща ми и че се влошава. А колежката дали наистина ще изпълни заканата си - може да не си вземе болничен в крайна сметка и да не се махне (и в това не съм сигурен).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5426 -: Декември 17, 2016, 08:43:36 pm »
Въпросът ми е: ще успея ли да участвам на концерта?
Как си уцелил лъвска (сценична) Луна да те представя в хорара, за съжаление е в сходяща опозиция с Марс У5, У10 в 8д. , вероятно няма да успееш да се изявиш на сцената или поне няма да е на ниво, което ти се иска.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5427 -: Декември 17, 2016, 10:38:40 pm »
Благодаря, акрукс! А по хорара може ли да се види работата ли ще ми попречи на това и има ли шанс да явя на концерта?
Лили, по картата вижда ли се дали колежката ми ще си вземе болнични или пък реши да напусне?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5428 -: Декември 17, 2016, 10:41:26 pm »
Лили, по картата вижда ли се дали колежката ми ще си вземе болнични или пък реши да напусне?

Цитат

Въпросът ми е: ще успея ли да участвам на концерта?

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5429 -: Декември 17, 2016, 10:45:50 pm »
Едното е следствие от другото, затова ако има пречки, не би ли трябвало да са показани в картата?