Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021890 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #330 -: Март 01, 2014, 07:07:39 pm »
Thunder, неговия У2 - Юпитер е в екзалация и е в разходящ тригон с негов У1 - Сатурн, така че има пари макар и разходящата квадратура между негов съуправител на 1 дом - Уран към У2- Юпитер(който е и ретро), просто е имало драматични промени (Уран) с парите му.
И аз на твое място бих постъпил като теб!  :29:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #331 -: Март 01, 2014, 07:19:41 pm »
Тъндър, дано успееш да го осъдиш и да вземеш това, което по право ти се полага( за съжаление по хорара не мога да бъда компетентна) . И аз се възмущавам , дори възмущавам е слаба дума тук, направо ме отвръщават такива мъже. Никаква отговорност, грижа и любов към нищо( освен към себе си) . За съжаление доста често срещани в БГ . А за съдебната система не искам и дума да отварям, щом има такава скапана съдебна система, ще има и милион като баща ти , които се измъкват между капките. От моите лични наблюдения за държави в западна Европа мога да твърдя, че тук нещата стоят по малко по-различен начин. Издръжките , които трябва д аплащат са наистина издръжки, а не жълти стотинки и когато не се изплащат има съответните действия и органи, които съблюдават, може да се стигне и до затвор, конфискуване на имущество и тн. А когато се докаже, че човекът няма пари наистина, издръжката се плаща от държавата ( или поне част). Но за съжаление в Бг нещата са други, затова и толкова  изтерзани от живота женици, които със сетни сили се опитват да си изхранват децата.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #332 -: Март 01, 2014, 07:44:11 pm »
Мисля, че смело и безотговорно можем да оперираме с венера и марс като сигнификатори. Защо?Когато се пита за съдебни спорове-дали е таи Иван, или на леля ми братчеда Питащия-Тъндър е ищеца, а 7 дом е ответника-тате.
Тъндрърче, твоят сигнификатор-марс е във везни в заточение и в 12 дом...на място където венера е на трон а тя е с-р на ответника. Венера и марс ще се наквадратят отново през март чрез ретродвижението, утре твоят с-р тръгва заднишком, нещо би те разколебало, променяш отношението си, отдръпваш се. Предстоящото новолуние, като слънце управлява решението на съда, не е положително за успешно развитие, фиксирани оси в начални градуси...За мен не е сега моментът, по -нататък...Неговите пари ги гледам по меркурий, У на 8дом и му предстои квадрат сатурн-Уна 3и 4 дом, т.е.-би могъл да търпи финансови рестрикции чрез дело.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #333 -: Март 01, 2014, 08:30:05 pm »
И аз познах!  :012: Дори заложих пари (преди да пусна картата тук) и спечелих.  :29: Рецепцията и тригона са си рецепция и тригон макар и поопърлени от Слънцето!  :72:

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Общи хорари
« Отговор #334 -: Март 02, 2014, 01:22:33 pm »

Ще се видя ли със С. Днес или утре  :engel016:
Принципно сме се разбрали а няма да е за първи път да се разберем и да не се видим, случвало ми се е й да се наглася и да чакам да стане време да се видим и да му излезе работа а това най го мразя.... И сега да се застраховам, че не мога и други планове да ди направя, че все пак се надявам да се видим

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #335 -: Март 02, 2014, 02:22:45 pm »
Негов У3 ще става ретрограден в негов 12 дом и освен това ще се повтори квадрата с твой У1. Между вашите У3 предстои хармоничен аспект, така че среща ще има, но вероятно ще се забави. Ако не се брои куинконса за мажорен аспект, то Луната ще е без курс.  :017: Нека все пак и друг да каже. ;)
« Последна редакция: Март 02, 2014, 02:28:59 pm от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #336 -: Март 02, 2014, 11:10:23 pm »
Негов У4 ще направи квадратура с твой У3; твой У4 ще направи квадрат с У3. Комуникацията ви ще прекъсне и сигурно ще се блокирате. Х изглежда привързан/а към теб, но и ядосан/а и революционно настроен/а. Какви са ви отношенията, приятелски? Като цяло индикациите не са добри - У4 за Х ще направи квадратура с лоша рецепция към твоя У1, а това ще е и последния аспект на Луната... Между У11 домове предстои тригон, така че дано след едно евентуално прекъсване на отношенията ви намерите начин да се помирите.
Всичко това важи ако се гледа по 7 дом. Ако Х е по 11 дом сигнификаторите ви са в сходящ секстил...  :017: :banghead:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #337 -: Март 02, 2014, 11:17:23 pm »
От мен хорарист няма да стане, но искам да ви питам нещо, което ми е любопитно. Най-простия пример, У1 на единия е в 7, т.е. в 1 на другия в поименните хорари. И сега, не е ли логиката, че когато неговият е моя 1, аз си мисля за него, той идва при мене един вид, когато моите сигнификатори са на негова територия, той е ангарижан, мисли, важна съм му? Или е обратното? Или не е толкова просто? Опитвам се да вържа логиката.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #338 -: Март 02, 2014, 11:18:56 pm »
Обратното. ;)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #339 -: Март 02, 2014, 11:27:26 pm »
Много благодаря, Акрукс! Обратното е.

Имам един хорар с такъв въпрос. Една съученичка от гимназията ме тормози преди няколко години без причина, обиждаше ме с неща, които знае от преди години, когато бяхме близки. Сега пак ме докопа и ми вдигна нервите. Въпросът ми е, да се пазя ли, може ли да ми навреди, па макар и не преднамерено, тя е много странна, или да не се кося за нея?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #340 -: Март 02, 2014, 11:36:35 pm »
Влияе ти зле според мен. У1 в 12д. заточен и ретрограден; Сатурн в първи дом говори за негативно настроение у теб. Луната - неин У3 дом ще направи опозиция с твой У1, ще иска да те нападне вербално. Тя със думите си може да ти навреди - неин У3 ще направи квадратура с твой У12, а рецепцията е лоша, така че внимавай.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #341 -: Март 02, 2014, 11:59:25 pm »
Благодаря ти! Ще я дръпна на три ръце разстояние.

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Общи хорари
« Отговор #342 -: Март 03, 2014, 06:40:44 pm »
Негов У3 ще става ретрограден в негов 12 дом и освен това ще се повтори квадрата с твой У1. Между вашите У3 предстои хармоничен аспект, така че среща ще има, но вероятно ще се забави. Ако не се брои куинконса за мажорен аспект, то Луната ще е без курс.  :017: Нека все пак и друг да каже. ;)

 Куинконкс е минорен аспект, но преди да стигне до този аспект Луната от 10д ще извърши секстил с Венера У5 в 8д и мисля, че ще има любов и развлечения за питащата тази вечер
Не се видяхме писа ми че е болен.... И аз му писах че това е последния път в който се разбирам да се видя с него...не му е за първи път да си измисля оправдания :lol_hitting:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #343 -: Март 03, 2014, 06:59:59 pm »
Неговия У1 и У6 по хорара са в разходяща опозиция, така че едва ли те лъже, че е болен. Освен това неговите У6 и У12 са в сходящ квадрат.
Благодаря за обратната връзка.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #344 -: Март 03, 2014, 07:17:55 pm »
Ще успея осъдя ли "тате" за издръжка.  :57: Човека отдавна не е давал пари, а знам че има възможности, а търпението ми вече свърши.  :)

Видях, че доста сте писали вече по въпроса, но чак сега имам читав нет, та да си кажа - няма да заведеш дело. Мисля, че скоро така или иначе ще получиш някакви пари от него. Или ще измислиш друг, по-софистициран и дванайсетодомен начин да му напомниш, че има реален репутационен риск за него ако продължи да не плаща издръжка :).
De omnibus dubitandum est