Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038894 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5475 -: Януари 04, 2017, 08:23:24 pm »
Здравейте! Имаме едно помещение,което не сме мислели да даваме под наем,но едни познати ни направиха предложение...зададох въпрос Да го дадем ли под наем? Дали е добра идея..
Да, ще изкарате нелегално някой лев, вместо да стои и не го ползвате.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5476 -: Януари 04, 2017, 08:41:37 pm »
Няма да е нелегално. Иначе сега чакаме да решат със сигурност, в този хорар вижда ли се дали в крайна сметка ще го вземат или откажат?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #5477 -: Януари 04, 2017, 08:45:21 pm »
Няма да е нелегално. Иначе сега чакаме да решат със сигурност, в този хорар вижда ли се дали в крайна сметка ще го вземат или откажат?
Мисля, че ще го вземат. :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5478 -: Януари 04, 2017, 08:51:25 pm »
Здравейте! Имаме едно помещение,което не сме мислели да даваме под наем,но едни познати ни направиха предложение...зададох въпрос Да го дадем ли под наем? Дали е добра идея..

Ще го дадете, но добре си уговорете условията, да няма изненади с това струпване на сигнификатори в 12 дом с Нептун там.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5479 -: Януари 04, 2017, 08:53:49 pm »
Няма да е нелегално. Иначе сега чакаме да решат със сигурност, в този хорар вижда ли се дали в крайна сметка ще го вземат или откажат?
Луната У4, У5 (недвижимата собственост и парите от нея) в знак риби в 12д на рибите, където се намира и Венера У2 за теб- от това разположение съдя, че са нелегални пари, за да са легални трябва да се декларира всеки месец получения наем, което рядко се прави
Луната е без курс, извършила е хармоничен аспект с Марс У1, Венера У1 за отсрещната страна ще се съедини с Марс У1- няма да се откажат, в крайна сметка нали те са го искали.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5480 -: Януари 04, 2017, 09:08:20 pm »
Благодаря на всички, тези дни ще ви пиша за ОВ! То стана чрез познати на познати и тн, не ги познавах лично и мен също ме притесни това струпване в 12д. Казват,че е за малък бизнес, да не би "нелегалното" да е там, не наемът?
В крайна сметка дано го вземат,защото ще са ни от полза парите. Надявам се да сте прави, щом трима човека са "за", че ще го вземат  :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5481 -: Януари 05, 2017, 03:49:42 pm »
Ето ме веднага с ОВ. Съгласиха се да го вземат, но започнаха да поставят условия и намалиха доста наема,който бяха заявили...тъй че ги отказахме  :)

иначе да, както казахте не се отказаха те..

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #5482 -: Януари 05, 2017, 06:50:16 pm »
Ето ме веднага с ОВ. Съгласиха се да го вземат, но започнаха да поставят условия и намалиха доста наема,който бяха заявили...тъй че ги отказахме  :)

иначе да, както казахте не се отказаха те..
Благодаря! А да попитам към цената ли имаха претенции само или нещо в обстановката на помещението не им е допаднало?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5483 -: Януари 05, 2017, 06:58:34 pm »
Ето ме веднага с ОВ. Съгласиха се да го вземат, но започнаха да поставят условия и намалиха доста наема,който бяха заявили...тъй че ги отказахме  :)

иначе да, както казахте не се отказаха те..
Венера У2 за питащите и У1 за отсрещната страна е екзалтирана в знака Риби- те с големи изисквания, вие с желание за големите пари, а Луната без курс няма какво повече да предложи  :) Все пак Венера У1 за наемателите и У2 за вас са в знаков съвпад с Марс У1 за вас и У2 за тях, може пък да постигнете консенсус относно наема и да осъществите сделката.  :)
« Последна редакция: Януари 05, 2017, 07:03:28 pm от akruks »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5484 -: Януари 05, 2017, 09:12:08 pm »
Теодор, първоначално бяха Ок, после започнаха "да преместите това и това, онова няма да ни е удобно" и тн,при все че се пазариха и да свалим почти наполовина уговорената сума  :o


akruks, аз се разочаровах от това, че говорихме едно, те изнахалстваха...вече ги отказахме..

иначе хорара явно е точен - те не се отметнаха, искаха да им го дадем..а това положение в 12д явно показва,че е имало нещо скрито-може би са се надявали да се спазарят..
« Последна редакция: Януари 05, 2017, 09:14:42 pm от 666 »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5485 -: Януари 05, 2017, 09:29:26 pm »
За Веско. Хубаво е това, че свири пред публика и прави това, което му харесва, обаче ако се развива само срещу едни голи аплодисменти насреща, не знам доколко си струва.
Е, той едва започва  :) Има време да се похвали и с приходи  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5486 -: Януари 05, 2017, 09:51:34 pm »
На Веско може да му доставя удоволствие самият факт, че може да се занимава с любимо хоби пред публика, да получи някаква оценка, било то и само аплодисменти. Паричен еквивалент не знам как би могъл да получи, той не е професионален музикант.  :)

Иначе тук у нас номерът е да минем за без пари, ако може. А ако не може, ще се пазарим до несвяст.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5487 -: Януари 05, 2017, 10:10:21 pm »
Удоволствието и удовлетворението от това, че правиш нещо любимо е достатъчно, според мен. Всичко над това е добре дошло :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5488 -: Януари 05, 2017, 10:23:33 pm »
За Веско. Хубаво е това, че свири пред публика и прави това, което му харесва, обаче ако се развива само срещу едни голи аплодисменти насреща, не знам доколко си струва.
Много струва, понякога един живот! Преди години млада жена се самоуби в църква в Плевен, остави две малки деца сираци, като основен повод- не е имала възможност да издаде стиховете, които е писала, незачитане от страна на нейния мъж в тази връзка.

А ти не се ли три тук по едно време, точно защото ти липсваха едни голи аплодисменти?  :29:
« Последна редакция: Януари 05, 2017, 10:45:11 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5489 -: Януари 05, 2017, 10:28:52 pm »
Е, той едва започва  :) Има време да се похвали и с приходи  :)
За това не съм и мислил. А и за да се занимава човек професионално, трябва да се започне от малък, а аз и сега не мога често да се вредя да седя по-често пред пианото, заради индийските сериали, които гледат нашите.
Не искам да правя сметки за това дали си струва или не, достатъчно хора ми говориха досега такива неща. А и по тази логика, по-добре човек да не прави нищо, а аз не мисля така.