Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039585 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #5610 -: Февруари 09, 2017, 08:50:22 pm »
  Да дам ОВ за моя хорар за крадените пари. Точно тази за която пусках хорара е.. сама е действала. И на още хора е взимала...хванахме я накрая..нямам думи....

А тази същата ли е, за която пита по-рано?

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5611 -: Февруари 09, 2017, 09:01:59 pm »
Lilla, и аз съм най-малко за това, но как ще докажем колко пари общо липсват...много тъпа ситуация, хем се вижда кой е, хем не може да докажеш липсваща сума...засега мога само да чакам да видя как ще решат да я накажат. Ти в предния хорар за нея много добре беше напипала нещата, макар че не знам защо и в двата хорара не излизаше категорично да е тя..

Папи, същата е, малко по-назад пак бях пускала за нея, онзи ден също.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5612 -: Февруари 09, 2017, 09:07:59 pm »
Недоказаните суми няма как ѝ удържат, за да ви ги компенсират на вас. Вероятно я чака дисциплинарно уволнение, може би няма да си вземе и последната работна заплата. Не знам какви са опциите в КТ. Ако беше директно ощетила фирмата, тогава заплаща материалните щети. Едно е да крадеш от касата на дружеството, друго е да задигаш парици от джоба на служителите. Работодателят винаги е по-добре защитен от закона, за сметка на обикновения служител.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5613 -: Февруари 09, 2017, 09:18:58 pm »
Скептична съм за уволнението й... Оказа се, че ръководството също са се съмнявали в нея. Досега да я бяха изгонили..
Ако трябва сами да се оправяме със случая, мислехме да вземем скрита камера (лична) и да я вържем с телефоните си. В момента, в който наглата влезе да тършува ще видим на телефона и директно полиция. Е, това ако не вземат мерки...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5614 -: Февруари 09, 2017, 09:30:15 pm »
Щото на ръководството тия пари не му излизат от джоба, затова не му пука особено. Повечето пишман предприемачи нямат понятие за чест и принципи. Вземат се мерки, ако е директно ощетена фирмата, т.е. материалните или парични ресурси на работодателя.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5615 -: Февруари 09, 2017, 09:39:23 pm »
Скептична съм за уволнението й... Оказа се, че ръководството също са се съмнявали в нея. Досега да я бяха изгонили..
Ако трябва сами да се оправяме със случая, мислехме да вземем скрита камера (лична) и да я вържем с телефоните си. В момента, в който наглата влезе да тършува ще видим на телефона и директно полиция. Е, това ако не вземат мерки...
А защо не сте го направили?

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5616 -: Февруари 09, 2017, 09:41:42 pm »
Прави сте. Но е редно да изчакаме първо те да вземат мерки, ако не стане - действаме както ние сме си намислили  :) Аз няма да оставя така нещата със сигурност. Благодаря ви за съдействието  :08:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5617 -: Февруари 19, 2017, 02:34:39 pm »
Направих хорар с питане дали един човек ще започне да разговаря с мен нормално. Под "нормално" разбирам като човек с човек, а не като мъж със сексуален обект. Картата изобщо не ми харесва. Луната се е намърдала в моя 5 дом. :o Нептун в негов 3ти. И т.н. Въобще едно хубаво нещо не виждам. Но може би тълкувам грешно. Вие какво мислите? 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5618 -: Февруари 19, 2017, 02:58:41 pm »
Направих хорар с питане дали един човек ще започне да разговаря с мен нормално. Под "нормално" разбирам като човек с човек, а не като мъж със сексуален обект. Картата изобщо не ми харесва. Луната се е намърдала в моя 5 дом. :o Нептун в негов 3ти. И т.н. Въобще едно хубаво нещо не виждам. Но може би тълкувам грешно. Вие какво мислите?
Картата е доба, Луната (ти) в негов 11д (на приятелствата) ще извърши хармоничен аспект с Юпитер У3 за него и накрая съвпад със Сатурн - негов У1, посред мен ще постигнете нормални човешки взаимоотношения

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5619 -: Февруари 19, 2017, 03:22:50 pm »
Благодаря, Акрукс, надявам се. Не е елементарен човек, не знам защо не иска да говори нормално с мен все още. Според тази карта не излиза ли, че едва ли не аз имам романтично-сексуален интерес към него, нещо не е наред.  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5620 -: Февруари 19, 2017, 03:45:58 pm »
Според тази карта не излиза ли, че едва ли не аз имам романтично-сексуален интерес към него, нещо не е наред.
картата си е наред, не показва подобни интереси от твоя или негова страна, негов У1 е в твоя 6д, колеги ли сте? понеже твоя 6д е негов 12д, може да не е докрай открит и по тази причина да си мислиш, че е със скрити помисли

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #5621 -: Февруари 23, 2017, 07:50:05 pm »
Здравейте. Днес излезе решението по делото ми за издръжка. Таааа, недоволен съм от размера на издръжката и съм решил при всички положения да обжалвам, но все пак задавам въпроса: Ако обжалвам решението, ще има ли позитивен резултат за мен? Благодаря! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5622 -: Февруари 23, 2017, 08:48:17 pm »
Здравейте. Днес излезе решението по делото ми за издръжка. Таааа, недоволен съм от размера на издръжката и съм решил при всички положения да обжалвам, но все пак задавам въпроса: Ако обжалвам решението, ще има ли позитивен резултат за мен? Благодаря! :)
Луната е без курс, а Слънчо У2 в сходящ квадрат със Сатурн У8, ще загубиш пари с обжалването, няма да се увеличи издръжката.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5623 -: Февруари 23, 2017, 08:48:28 pm »
Абе Тео, нали знаеш, че хорарен въпрос не се задава с "Ако...?", може би затова Луната е без курс, а в случая тя е У1, което може да означава, че може и да не предприемеш никакви действия по въпрос и ситуацията да остане същата.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #5624 -: Февруари 23, 2017, 09:12:32 pm »
Благодаря ви! :) Весо, въпросът ми предполага да включва думата "ако', не виждам друг начин да го задам.  :012:

Аз тая някаква надежди, защото диспозитора на моя У1 - Сатурн ще има секстил и взаимна рецепция с ретро Юпитер У9. Ама аз просто съм решил да не се отказвам - инато говедо съм.  :012: Иначе мизерникът - баща ми няма да ми плаща издръжката 100% след като мине делото, но ще го дам на съдия - изпълнител - дано това показва сходящият квадрат У2 и У8.
« Последна редакция: Февруари 23, 2017, 09:16:21 pm от Теодор »