Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039430 пъти)

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5640 -: Март 08, 2017, 03:46:50 pm »
Здравейте,
искам да помоля за тълкуване на хорарната ми карта, която съставих преди малко.
Живеем под наем и хазаинът се обади преди 2 дни, че вече няма да дава апартамента под наем и трябва да се изнесем.Това определено ми дойде като гръм от ясно небе.
Започнах да търся, но не намирам подходящ апартамен за нас, който да отговаря на бюджета ни.Апартаментите, са много по-скъпи ,а в този период не е добре да надвишаваме бюджета (аз съм по майчинство в момента)
Въпроса, който зададох като правих картата е ще намерим ли подходящ апартамент, с добра локация, който да можем да си позволим?
« Последна редакция: Март 08, 2017, 03:49:34 pm от Ka16 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5641 -: Март 08, 2017, 04:17:59 pm »
Въпроса, който зададох като правих картата е ще намерим ли подходящ апартамент, с добра локация, който да можем да си позволим?
Не виждам преместване на този етап, ще продължиш да живееш в това жилище (или в бащин дом  :017:)
Щом няма да го дава повече под наем, няма закъде да бърза хазяина, продаването не става за един ден или за месец, а ако е решил да го ползва и да му прави ремонт, е длъжен да се съобрази и да ви изчака, без предизвестие, с малко дете в зимен сезон няма право да ви гони.

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5642 -: Март 08, 2017, 04:23:42 pm »
Собственика се обади , че ще се връща сина му от чужбина и ще живее в апартаминта и до началото на май ни даде срок да се изнесем.(синът му живееше и преди в жилището , но замина за чужбина преди 3 години)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5643 -: Март 08, 2017, 05:13:37 pm »
Собственика се обади , че ще се връща сина му от чужбина и ще живее в апартаминта и до началото на май ни даде срок да се изнесем.(синът му живееше и преди в жилището , но замина за чужбина преди 3 години)
Може да не се върне, доста случаи знам, когато се канят да се върнат, а са си все още в чужбина.

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5644 -: Март 08, 2017, 11:15:43 pm »
Благодаря ,akruks, за отговора.А възможно ли е да има преместване, а отговор да въпроса ми, дали ще намеря подходящ апартамент да е отрицателен?
Да се окаже, че нетрябва да се местим ще е страхотно, но честно казано не виждам как ще стане за сега .
Мъжа ми е решил, че до края на другата седмица трябва да сме си намерили нещо и да организираме преместването за да не рискуваме да търсим в последният момент.Аз днес разгледах обявите и нямаше нито един апартамент, който да се доближава до този в, който живеем и да отговаря на бюджета ни.Цените са нагоре и то с доста и това съчетано с периода на майчинство си е направо отчайващо.

Между другото в момента транзитният сатурн ми  е в 4ти дом и явно затова и ми се случва това.Досега се оплаквах от апартамента, в който живеем, защото все нещо се случва и се чупи и....има си хиляди проблеми, но пред варианта да се преместя в нещо доста по-скъпо и не по-добро определено имам чувството от 2 дни, че живея в страхотен апартамент
« Последна редакция: Март 08, 2017, 11:58:54 pm от Ka16 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5645 -: Март 09, 2017, 12:22:02 am »
Благодаря ,akruks, за отговора.А възможно ли е да има преместване, а отговор да въпроса ми, дали ще намеря подходящ апартамент да е отрицателен?

Между другото в момента транзитният сатурн ми  е в 4ти дом и явно затова и ми се случва това.
Отговорих, че не виждам преместване сега, тъй като Слънцето У1 е в сходящ квадрат със Сатурн У7, а 7-ми дом е 4-ти т 4-ти, новия дом

При мен също Сатурн транзитира в 4д последните две години, а не съм сменила квартирата, но имах други домашни задължения и грижи в бащиния дом.  Повече премествания съм забелязала при тр. Сатурн в долен квадрат на Слънцето, например за човек със Слънце близнаци, когато Сатурн транзитира в дева, Слънце дева, тр Сатурн стрелец, Слънце везни, тр Сатурн козирог и т.н.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5646 -: Март 09, 2017, 12:57:29 pm »
последният аспект е секстил с Марс
марс е 26,16
сатурн 26,56

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5647 -: Март 09, 2017, 02:37:43 pm »
А защо не се гледа 4ти дом?Там управител е плутон в 6ти в секстил със слънцето.
Аз нямам никаква представа от хорарна астрология.За сега все още се опитвам да разбера натала и имам някакви базистни познания.

Относно апартамента днес звънях на доста брокери и това, което иска го няма или ако евентуално излезе е с около 300 -400 лв над това, което плащам сега :91:
Абсолютно отчаяна съм ..........нараво ми се реве от сутринта.

Между другото се сетих, че винаги, когато съм сменяла квартира е около Великден.....каквото и да значи това. И сега така се очертава, тъй като няма вести от собственика да се е отказал. :'(


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5649 -: Март 09, 2017, 02:50:33 pm »
А защо не се гледа 4ти дом?
гледала съм го, нали написах, че оставаш в настоящия си дом на този етап
4д е дома, в който живееш сега
7д е дома, в който ще се преместиш, някога си, не сега

7д, защото е производен 4-ти от 4-ти дом, т.е. следващия, новия дом- сега разбра ли го?

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5650 -: Март 09, 2017, 02:57:20 pm »
Мерси Аkruks, мисля, че схванах!

Заради добрият аспект на управителя на 4ти с управителя на асцендента ще остана.
А лошият аспект на управителя на 7ми (бъдещия ) ми дом с упвавител на асцендент не дава преместване.Нали така?

Нещо повече затова как ще се случи да остана може ли да се каже по тази карта?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5651 -: Март 09, 2017, 03:08:25 pm »
Мерси Аkruks, мисля, че схванах!

Нещо повече затова как ще се случи да остана може ли да се каже по тази карта?
Въпросната астрология дава отговор на конкретно зададен въпрос, на който може да се отговори с Да или Не
отделих достатъчно време, за да поясня защо съм дала отговора, който дадох
времето е пари

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5652 -: Март 09, 2017, 03:26:18 pm »
Добре,благодаря :)
Ще пиша какво е станало....

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #5653 -: Март 10, 2017, 10:40:14 am »
Момичета , как мислите има ли изгледи скоро да си оправя кредитите .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5654 -: Март 10, 2017, 12:00:27 pm »
Момичета , как мислите има ли изгледи скоро да си оправя кредитите .
Позволявам си да отговоря, макар че питаш момичетата, а аз отдавна не съм момиче- до 4-5 месеца ще оправиш кредитите.