Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038727 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #5655 -: Март 10, 2017, 01:27:55 pm »
Много благодаря , под момичета, нямам предвид разделението по възраст,а просто така се изразявам.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #5656 -: Март 10, 2017, 02:09:05 pm »
Много се чудя дали да си пратя един стар текст на един конкурс днес. Текстът е много личен и от него и всичко, свързано с него (ме) боли. Бях забравила голяма част от съдържанието му и днес, като отворих да го редактирам, все едно ме шляпна през лицето, откъсна ми сърцето и го заръфа кръвожадно. Та, чудя се дали да си причинявам този ексхибиционизъм години след смъртта на невинността/наивността ми.

В хорара питам: ако си пратя текста на конкурса, ще спечеля ли от това?
//аз клоня към "не"

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5657 -: Март 10, 2017, 02:22:30 pm »
В хорара питам: ако си пратя текста на конкурса, ще спечеля ли от това?
//аз клоня към "не"
  логично е, че за да спечелиш трябва да го пратиш, защо е това "ако" във въпроса?

Луната У2 и втори твой сигнификатор с последен хармоничен аспект- тригон със Сатурн У7, У8, У10 в 7д.- ще спечелиш пари и почести, а и ти си късметлийка на конкурсите, на този не е по-различно- Луната в действащ секстил с Юпитер У7, съУ11 в 5д. , харесвана си от оценяващи, сподвижници и публика.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Общи хорари
« Отговор #5658 -: Март 10, 2017, 02:42:15 pm »
Арт, извън хорара, щом е докоснало дори теб, ще развълнува и журито. А и е начин да се справиш с болката си. Окуражавам те, като човек минал по този път. :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5659 -: Март 10, 2017, 03:03:45 pm »
Въпросът ми е:
Ще продам ли изгодно къщата на родителите си, като под изгодно разбирам парите, които ще получа от моя дял да ми стигнат да закупя собствено жилище?

Да поясня- в случая по 9д. освен съда е и мят племенник, като второ дете на починалата ми сестра, който не дойде да погледне майка нито веднъж, аз съм я гледала, поддържала съм къщата и двора, а той не дойде и на погребението даже, но не пропусна да попита дали е преписала нещо на някого и да подчертае, че имал права.

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #5660 -: Март 10, 2017, 05:56:18 pm »
Аз мисля,че -да,ще успееш,но внимавай някой от другите наследници да не се опита да те прецака. Не ми харесва Нептун в близост до Слънцето в 9-ти,а пък самият той в 8-ми/парите на другите-в смисъл потенциален купувач/. Племенникът ще предяви сериозни претенции със сигурност.

Все още се уча,така че не ме приемай сериозно,но мисля,че ще успееш с парите да намериш нещо,което те устройва.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5661 -: Март 10, 2017, 10:32:49 pm »
час на венера,тя упр.4 недв.имот,Венера ,изгнание и ретро ,състоянието на имота не е много добро,в огнен знак-стени,изолация и отопление са проблем,юпитер в 4 въздух-покрив и прозорци
първо връзка 1/продавач/-7 /купувач/ показва дали ще се намери такъв
Слънце-Сатурн са в сх квадратура,ще вложиш доста усилия за да се стигне до сделка,пречки и трудности няма да липсват,но купувач ще се намери, У7 в 5  за  препродажба след ремонт на по висока цена
У10- показва пазарната стойност на имота- Марс в Телец,изгнание, ниска пазарна цена,няма да е максимума ,на който залагаш,У4Венера също в изгнание състоянието на имота
Но У4 Венера –имота и У10 Марс пазарната стойност са във ВЗ по обител,ще се изтъргува на по-висока от реалното му състояние цена,
У7 е в интерсептиран дом,диспозитора му е на К4,ретрограден,два пъти ще предлага по-ниска цена, ще има забавяне ,юридически и документални,но фиксирана Луна на К2 ще е неотстъпчива
У7 е в падение в знака на У4 Венера ще загуби от сделката,но в триплицитет в знака на У10 Марс- изгодна препродажба след покачване на пазарната стойност,както и У10 в триплицитет в знака на У7
У1,2 Слънце е в екзалтация  в знака на У4 Венера,в триплицитет в знака на У7-в дом на св.радост- ти ще спечелиш
Последен асп. на Луната,растяща,важни промени   в 1 е в  сх. тригон  Сатурн У7 в полза на –да,купувач ще има,но юлв в 8 неговите пари,няма да има достатъчно и много ще се пазари,но на сати му предстой да мине в знак на обител,ще добие сила ,сериозен купувач
СЛВ в твоя 2 дом е добре за теб откъм доходност
Не знам защо,но през цялото време  докато гледах хорарът ти ми се въртеше една мисъл в главата-ако племеникът ти доведе купувач,не му се доверявай,може би заради интерсептирания У7,указващ,че някой друг е замесен,а купувача е подставено лице
според фроули е така- отг. -да
аз още се уча,ти си специалиста ти кажи как виждаш нещата
« Последна редакция: Март 10, 2017, 10:42:04 pm от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5662 -: Март 11, 2017, 04:13:45 am »
Аз мисля,че -да,ще успееш,но внимавай някой от другите наследници да не се опита да те прецака. Не ми харесва Нептун в близост до Слънцето в 9-ти,а пък самият той в 8-ми/парите на другите-в смисъл потенциален купувач/. Племенникът ще предяви сериозни претенции със сигурност.
Благодаря! И мен този Нептун ме притеснява да не ме прецакат в съда и да трябва да деля поравно с онези паразити, които за толкова години не дойдоха от хорски срам да видят майка и да свършат някаква работа по двора.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5663 -: Март 11, 2017, 04:16:49 am »
Не знам защо,но през цялото време  докато гледах хорарът ти ми се въртеше една мисъл в главата-ако племеникът ти доведе купувач,не му се доверявай,може би заради интерсептирания У7,указващ,че някой друг е замесен,а купувача е подставено лице
Стреличке, мерси за подробния анализ!
Купувач се появи още на първата седмица, след като майка почина, без да съм търсила, тъй като тепърва трябва да узаконя каквото ми се полага, а изчаквам да минат 40-те дни. Обади се една комшийка да ме пита дали ще продавам къщата, че един от братята на нейния мъж проявил интерес. Пита ме за колко ще я продам, а аз казах, че тепърва предстои да се минава през съда за подялба и такива неща, които още не са ми съвсем ясни, защото не съм ходила да проверя. Племенникът ми няма да си мръдне пръстта, че да води купувач, той чака наготово сухата пара, също като баща си навремето, на който сестра му тичаше да продава ниви и къщата им на село, а после опяваше, че я била продала за без пари.
Отделно друга комшийка пита дали ще продам 5м от двора, на което категорично казах, че няма как да се дели парцела- тази е невероятно нахална жена и много лъже, родена на 1 април в габровския край :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5664 -: Март 11, 2017, 09:34:40 am »
пожелавам ти да добиеш собствен дом след всичко :38:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #5665 -: Март 11, 2017, 11:35:28 am »
Имаше такова предсказание за акрукс, но за жалост не помня кой къде и кога

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5666 -: Март 11, 2017, 12:44:13 pm »
Имаше такова предсказание за акрукс, но за жалост не помня кой къде и кога
може да е било в дирекциите, тъй като дир Венера е на IC , все още, а дир. Юпитер е на 2* от МС, за което пише, че дава наследство, когато наталният е в 8д.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5667 -: Март 11, 2017, 03:33:10 pm »
(Име) чувства ли вина за случилото се? По-скоро става въпрос за осъзнаване на отговорност, но така зададох въпроса. Опитах да обясня възможно най-директно и простo гледната ми точка, не знам дали ме разбраха. Като на човек не му изнасят фактите и решава да приема другата страна за "емоционална". Мисля си в случая как стоят нещата. 

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #5668 -: Март 12, 2017, 11:39:55 am »
По хорара на Акрукс: Отговорът е: Да, ще успееш да я продадеш.

Извън хорара: независимо от това- дали е бил или- не, на погребението на баба си, прават му на наследник не могат да бъдат накърнени, освен, ако баба му, приживе, не е предприела действия- договор за гледане и издръжка, дарение или нещо друго.
Ти имаш сестра, която е починала. Ти и наследниците на сестра ти имате по 1/2 дял. Ако тя има 2 деца, те си делят, поравно, нейния 1/2 дял.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #5669 -: Март 12, 2017, 12:23:20 pm »
Въпросът ми е:
Ще продам ли изгодно къщата на родителите си, като под изгодно разбирам парите, които ще получа от моя дял да ми стигнат да закупя собствено жилище?

Да поясня- в случая по 9д. освен съда е и мят племенник, като второ дете на починалата ми сестра, който не дойде да погледне майка нито веднъж, аз съм я гледала, поддържала съм къщата и двора, а той не дойде и на погребението даже, но не пропусна да попита дали е преписала нещо на някого и да подчертае, че имал права.
И според мен 'да'. Ще има обаче някаква промяна. Възможно ли е този човек да се откаже от претенции или да се докаже/окаже, че няма права? Не съм много наясно с реда и законите. А относно закупуването на ново жилище, там вече не съм сигурна кога ще стане и дали ще стане. Венера У4 е ретроградна, има и ретрограден Юпитер в 4ти дом, няма и връзка с теб, твоите пари.