Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037343 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5715 -: Март 23, 2017, 01:03:25 am »
Хм, интересна работа. Изпрати ми снимки от чужбина, някакви пейзажи, но не го питам нищо, че са ни обтегнати отношенията в момента. Да не би да са от преди няколко дни, знам ли. :017: Не мога да му дешифрирам мислите. А и защо изобщо ми ги изпрати, стана ми много странно. Какви ги мисли???
е то и аз мога сега да ти пратя снимки от чужбина, ама не съм там в момента
пейзажи, хахаха
сега си спомних за един охлюв, с който бях излязла на кафе преди години, как ме излъга, че ще пътува на другия ден в чужбина, а дъщерята го видяла да си разхожда кучето на полигона на другия ден, докато тя се учеше да кара кола, кучето му е рядка порода, няма друго такова в града и квартала- после той най-нагло ме излъга, че детето му скъсало задграничния паспорт и затова не заминал, но минути преди преди това в чата ми сваляше звездите  "от чужбина" 

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5716 -: Март 23, 2017, 01:08:22 am »
 :D Не знам какво да мисля, стои онлайн в часове, нетипични за него, ляга си рано по принцип и единствено си го обяснявам с часовата разлика.

Добре, тази карта как я виждаш, не е в чужбина, не е и пътувал, така ли? :o Защо му е да го прави това, писал ми поздрави и разни снимки, аз не го разбирам, какво му се върти в главата?  :17: Луната като е в негов 9ти дом, това как се тълкува?

... А и пейзажите му са малко криви, не са професионални.  :012: Освен стари да са....
« Последна редакция: Март 23, 2017, 01:19:34 am от Bobolina »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5717 -: Март 23, 2017, 08:00:21 am »
Ще успея ли да пътувам / екскурзионно и извън БГ/ до края на годината?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5718 -: Март 23, 2017, 12:47:07 pm »
Добре, тази карта как я виждаш, не е в чужбина, не е и пътувал, така ли? :o Защо му е да го прави това, писал ми поздрави и разни снимки, аз не го разбирам, какво му се върти в главата?  :17: Луната като е в негов 9ти дом, това как се тълкува?
Луната У3 за него в негов 9д. (кратък път в чужбина) е извършила квадрат с негов У1.
Негов У1 в сходящ квадрат с У9, а защо те лъже- ами защото хора всякакви! Има един откачалник от Бялото братство, който има към 2000виртуални приятелки и почти нито един приятел- обясни ми това, че жените били с по-чиста енергия :) По едно време ме лъга, че се събрал с някаква от Търново и имал близнаци, прати ми снимки на бебетата с майката, но без него, бил заминал при нея в Англия, пълни измишльотини. Беше ме набрал по айсикю (тогава още нямаше скайп) и видях, и чух как сестра му го навиква да излезел на двора да свършел някаква работа, а той се сконфузи и спря да комуникира с мен, но после разбрах, че продължил да лъже другите, една обща позната му се беше вързала, че имал близначета (той гонеше шейсетте, стар ерген, безработен)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5719 -: Март 23, 2017, 12:56:51 pm »
Ще успея ли да пътувам / екскурзионно и извън БГ/ до края на годината?
Възможно е, макар че ще има момент, когато ще ти се струва невъзможно.
Млад мъж/колега е силно заинтересован от теб. Пътуването да не се окаже накрая меден месец :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5720 -: Март 23, 2017, 01:24:42 pm »
Луната У3 за него в негов 9д. (кратък път в чужбина) е извършила квадрат с негов У1.
Негов У1 в сходящ квадрат с У9, а защо те лъже- ами защото хора всякакви!

Накрая да не се окаже, че не ме е лъгал, а аз съм недоразбрала какво иска да каже със снимките. Днес ме е търсил да говорим по тел., но аз нещо не съм на кеф да говоря с него и чакам да ми попремине. ::)

Откъм отношения, т.е. неговото към мен, картата не изглежда толкова зле, нали?  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5721 -: Март 23, 2017, 02:14:51 pm »
Накрая да не се окаже, че не ме е лъгал, а аз съм недоразбрала какво иска да каже със снимките. Днес ме е търсил да говорим по тел., но аз нещо не съм на кеф да говоря с него и чакам да ми попремине. ::)

Откъм отношения, т.е. неговото към мен, картата не изглежда толкова зле, нали?  :017:
не си уточнила какви са ви отношенията, виждала ли си го на живо

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5722 -: Март 23, 2017, 02:30:16 pm »
не си уточнила какви са ви отношенията, виждала ли си го на живо

Виждала съм го, но в последните седмици не сме се виждали. Има някакъв интерес към мен, но какъв - само той си знае.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5723 -: Март 23, 2017, 07:35:36 pm »
Възможно е, макар че ще има момент, когато ще ти се струва невъзможно.
Млад мъж/колега е силно заинтересован от теб. Пътуването да не се окаже накрая меден месец :)
Младият мъж всъщност иска да пътуваме заедно, но засега отпуските му не са във време, в което мога и аз. Не е изключено да се направи нещо по въпроса.
Благодаря, за мен лично картата не е много обнадеждаваща, предвид многото неща , които съм замислила това лято и най- вече финансовото им обезпечаване.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5724 -: Март 24, 2017, 03:05:28 pm »
Накрая да не се окаже, че не ме е лъгал, а аз съм недоразбрала какво иска да каже със снимките. Днес ме е търсил да говорим по тел., но аз нещо не съм на кеф да говоря с него и чакам да ми попремине. ::)

Откъм отношения, т.е. неговото към мен, картата не изглежда толкова зле, нали?  :017:

Виждала съм го, но в последните седмици не сме се виждали. Има някакъв интерес към мен, но какъв - само той си знае.

А тук как ви изглеждат нещата? Би трябвало да мога да дам ОВ до няколко дни, ако успея да си проведа разговора.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #5725 -: Март 24, 2017, 03:45:10 pm »
Какво питаш?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5726 -: Март 24, 2017, 03:49:49 pm »
Какво питаш?

За отношението на въпросния човек (по име) към мен.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #5727 -: Март 24, 2017, 03:56:05 pm »
Има взаимни симпатии, но той е объркан и нерешителен. Засега няма да има развитие на отношенията между вас. След 15 април той ще е по-наясно със себе си и може да предприеме нещо.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5728 -: Март 25, 2017, 03:42:10 pm »
Как ще завърши тази вражеска история? Добре или зле за мен? И колко добре и колко зле?

Благодаря ви!




Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5729 -: Март 25, 2017, 04:11:09 pm »
Никой не знае, добре ли е ,когато всъщност е зле и зле ли е, когато всъщност е добре-това са философски и субективни понятия. И как да е добре, като не е започнало зле и колко да е зле щом е започнало добре.  :017: Ко речи  ;D