Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037283 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5850 -: Май 22, 2017, 02:15:11 pm »
Днес на работа ми се случи нещо странно.
Преди около час и 5-10 минути двама души спряха с един камион с ремарке или нещо подобно и чух по-младият да казва на по-възрастния "Ще видим, като вземеш касовата бележка". По-възрастният слезе, купи си цигари (естествено, предложих му да си купи билет, сладолед и прочее, както изискват от нас, но не пожела), дадох му касовата бележка и го попитах какво иска да гледа на нея, но не ми отговори нищо и си тръгнаха. На касовият бон, освен името на артикула и цената, е написано и моето име и името на обекта, и тъй като след случая със скалъпеното срещу мен преди обвинение за кражба на телефон от онази девойка нямам вече доверие, въпросът ми е: "Възможно ли е тези двама клиенти да мислят/са мислели да ми готвят някакъв номер/ измислено обвинение за нещо?". Все пак, живеем в мафиотска страна и такива като мен, които нямат нищо, най-лесно биха могли да пострадат. Отделно, съм силно разтревожен заради гадния сън, който сънувах през нощта, и не знам дали той не е целял да покаже нещо лошо. :(

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5851 -: Май 22, 2017, 02:29:57 pm »
Аз не знам клиентите по кой дом да ги гледам и от там не мога да наредя картината  :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5852 -: Май 22, 2017, 02:43:06 pm »
Мисля, че всеки назован и неназован даже е по 7 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5853 -: Май 22, 2017, 04:32:20 pm »
Да, заедно ще празнуваме, само малко уточнение - не става въпрос за моя РД във въпроса. Сигурно не съм направила картата както трябва.
Добра си е картата, показва, че ще сте заедно- Мерка У1 за теб е в сходящ секстил с Нептун У1 за него, но не показва празнуване, заради сходящия квадрат на ваши У5, а само общуване, среща, съвместно кратко пътуване - У3 са в сходящ секстил.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5854 -: Май 22, 2017, 04:42:00 pm »
въпросът ми е: "Възможно ли е тези двама клиенти да мислят/са мислели да ми готвят някакъв номер/ измислено обвинение за нещо?"
Не са имали скрити намерения спрямо теб, друго са проверявали.

Вашият бос се разчу тези дни, че купува НоваТв, та може и затова да са говорели за касови бележки, дали се издават на обектите му.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5855 -: Май 22, 2017, 04:55:54 pm »
Ясно, благодаря ти много, акрукс!  :58:
По принцип всеки е длъжен (а аз винаги си издавам, друг е въпросът дали всички клиенти изчакват бележките) да издава, а който не го прави и го хванат, глобата е 500 лева.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5856 -: Май 23, 2017, 10:41:10 am »
Добра си е картата, показва, че ще сте заедно- Мерка У1 за теб е в сходящ секстил с Нептун У1 за него, но не показва празнуване, заради сходящия квадрат на ваши У5, а само общуване, среща, съвместно кратко пътуване - У3 са в сходящ секстил.

Точна си, Акрукс, много точна. :72: Не беше начинът на празнуване, за който мислех първоначално, но беше много хубава алтернатива, бяхме в чудесна хармония и ми стопли сърцето. Благодаря ти! :58:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5857 -: Юни 05, 2017, 10:38:58 am »
Х ще дойде ли на сватбата
По мое мнение не, но вижте и вие

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5858 -: Юни 05, 2017, 11:35:35 am »
Бихте ли погледнали тази карта, моля ви. Трябва да пътуваме за концерт. Обаче предвид събитията в европейски план, около мен някои хора започват да проявяват вид параноичност. В моята глава мисли за апокалипсис няма, ще се живее, но много ми се иска това да е хубаво изживяване за цялата група, а не някой постоянно да се оглежда с ужас в очите... ???

Въпросът ми е: Ще минат ли безпроблемно и приятно пътуването и самият концерт? Ще погледна и другите карти, но ми се прииска да имам и хорар по случая. 

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #5859 -: Юни 05, 2017, 12:28:15 pm »
Аз питам "С./колежка/ ли говори против мен на шефа?" Благодаря.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5860 -: Юни 05, 2017, 12:39:26 pm »
Аз питам "С./колежка/ ли говори против мен на шефа?"

Като че ли не, но има женска завист между вас.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5861 -: Юни 05, 2017, 02:47:34 pm »
Аз питам "С./колежка/ ли говори против мен на шефа?" Благодаря.
Луната е без курс, така че притесненията ти са неоснователни. Колежката ти може да не е докрай искрена, но в случая не е говорила, тъй като неин У3 е в началото на знака, тепърва ще прави тригон с неин У1

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5862 -: Юни 05, 2017, 02:54:08 pm »
Бихте ли погледнали тази карта, моля ви. Трябва да пътуваме за концерт.

Въпросът ми е: Ще минат ли безпроблемно и приятно пътуването и самият концерт? Ще погледна и другите карти, но ми се прииска да имам и хорар по случая.
Да, пътуването ви ще е успешно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5863 -: Юни 05, 2017, 03:04:54 pm »
Х ще дойде ли на сватбата
По мое мнение не, но вижте и вие
Луната с последен аспект опозиция с Венера в негов 3д, но негов У1 Сатурн в твоя 5д е в сходящ съвпад с ПФ, Луната е извършила съвпад с техния диспозитор, така че може и да дойде.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #5864 -: Юни 05, 2017, 08:00:38 pm »
Луната е без курс, така че притесненията ти са неоснователни. Колежката ти може да не е докрай искрена, но в случая не е говорила, тъй като неин У3 е в началото на знака, тепърва ще прави тригон с неин У1


Като че ли не, но има женска завист между вас.

Момичета, а по този хорар може ли да се каже дали ще разбера все пак истината?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."