Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037383 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5910 -: Юни 24, 2017, 09:31:48 pm »
Спокойно. Веднъж и аз имах извънградско пътуване, до другия край на страната. Върнах се след 3 дена и установих, че пресата е включена. Но стоеше долу на теракота, нищо не беше изгоряло.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5911 -: Юни 24, 2017, 09:35:21 pm »
Да. Това ми е ясно. Дори ми предложи като опция да ми върне парите ако съм загубила доверие. Но аз предпочетох хороскоп 
Значи ни е прочела какво сме писали  :)
Да кажеш после новия хороскоп дали те удовлетворява!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5912 -: Юни 25, 2017, 04:48:01 pm »
Ще успея ли да пътувам в чужбина до края на годината?
Имам нещо предвид, но е малко трудно за реализиране, пък и по принцип съм навита за където и да е.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5913 -: Юни 25, 2017, 05:05:22 pm »
Ще успея ли да пътувам в чужбина до края на годината?
Имам нещо предвид, но е малко трудно за реализиране, пък и по принцип съм навита за където и да е.
Луната У9 в 9д е на трон по знак, но е в разходяща опозиция с ретро Плутон У1 и в сходящ квадрат с Уран У4 в 6д- сякаш домашни и ежедневни задължения ще попречат да пътуваш далеко.
Финансите също не го позволяват, Сатурн У3, У4 във взаимна рецепция по заточение с Меркурий У8 , зависима си от доходите на партньора или имаш дългосрочен заем.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5914 -: Юни 25, 2017, 05:23:10 pm »
Значи ни е прочела какво сме писали  :)
Да кажеш после новия хороскоп дали те удовлетворява!
Утре ще се разбере. Тя нещо пак почна да ме мотае. Правилно четох. Дори Lilla уцели право в десетката "Не е изключено и астроложката да е била развълнувана от някакви семейни/домашни проблеми преди твоята консултация и това по някакъв начин да е рефлектирало върху анализа. "

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5915 -: Юни 25, 2017, 06:42:53 pm »
Тази астроложка да не е била Марая?  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5916 -: Юни 25, 2017, 08:10:40 pm »
Съмнявам се, че тъй наречените профита влизат да четат тук. Говорим за астролози, които пращят от консултации и клиентела. Повечето такива вече отдавна не пишат по форумите, за тях времето е ценно и може да бъде употребено за друго.

Vermm, по каква система ти е гледала натала?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5917 -: Юни 25, 2017, 09:04:23 pm »
Абе душа, написах, че сигурно астроложката ни е чела какво сме писали тук, за теб е ясно, че си ни чела... доколко е правилно друг въпрос.
Ааа. Хахахха. Едва ли. Надявам се де :) Аз и с една друга се посъветвах. При нея бях миналата година и съм много доволна. Тя също каза, че със сигурност ще има изменения..

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5918 -: Юни 25, 2017, 09:10:21 pm »
Съмнявам се, че тъй наречените профита влизат да четат тук. Говорим за астролози, които пращят от консултации и клиентела. Повечето такива вече отдавна не пишат по форумите, за тях времето е ценно и може да бъде употребено за друго.

Vermm, по каква система ти е гледала натала?
Да. Да "обучават" хората :) Идея си нямам по коя система. Плацидус предполагам, защото домовете бяха с различна големина...

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5919 -: Юни 26, 2017, 09:20:33 pm »
Утре ще се разбере. Тя нещо пак почна да ме мотае. Правилно четох. Дори Lilla уцели право в десетката "Не е изключено и астроложката да е била развълнувана от някакви семейни/домашни проблеми преди твоята консултация и това по някакъв начин да е рефлектирало върху анализа. "
Днес ходих на "повторение" :) Пак обаче не останах удовлетворена. Много хубави неща чух но явно не и това, което исках. Иначе прогнозата й не се различаваше драстично от предната. Общо взето явно тя така си говори. Избягва да казва точни месеци а говори за цялата година.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5920 -: Юни 26, 2017, 09:34:42 pm »
Всеки астролог има различен подход при консултиране, ти такава си избрала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5921 -: Юни 26, 2017, 09:40:10 pm »
Да, така е. От опит глава не боли. Явно емоционалното ми състояние повлия много, защото в друг момент можеше дори много да ми хареса това, което каза. Проблема е в моя телевизор :) Или просто не е било писано. Щом от самото начало всичко се обърка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5922 -: Юни 26, 2017, 09:44:21 pm »
Вече си дала една сума пари, но друг път можеш да питаш при кого да те насочим. Има и добри консултанти, но там или се чака повече, или се плаща повече.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5923 -: Юни 26, 2017, 09:52:36 pm »
Мерси, ще попитам когато отново се реша.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #5924 -: Юни 28, 2017, 11:23:33 am »
В хорар за изпит, но свързан със спорт кой дом се гледа? Трети или шести?
Изпитът не касае квалификация и работа затова според мен 10 и 9 дом отпадат като опции за сигнификатори на въпроса.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.