Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040101 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5925 -: Юни 28, 2017, 05:56:41 pm »
В хорар за изпит, но свързан със спорт кой дом се гледа? Трети или шести?
Изпитът не касае квалификация и работа затова според мен 10 и 9 дом отпадат като опции за сигнификатори на въпроса.
изпитът си е изпит, независимо по какво
3д. , ако се е поправителен 5д.
ако е държавен се гледа 9д, К12 и 12д, планети в 12д, като приключване на висшето

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #5926 -: Юни 28, 2017, 07:15:26 pm »
Благодаря, Акрукс. Доста се колебах дали не е по 5 дом, защото не е пред институция, не е за образование. За спортни умения е.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5927 -: Юни 28, 2017, 08:07:24 pm »
Благодаря, Акрукс. Доста се колебах дали не е по 5 дом, защото не е пред институция, не е за образование. За спортни умения е.
ами уточни точно за какво става на въпрос, защото едно е покриване на норматив за влизане в армия/полиция, друго е да се тестваш за годност, дали може да посещаваш кварталния фитнес , при всеки въпрос се гледа комплексно цялата карта, не само един дом

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #5928 -: Юни 28, 2017, 10:05:14 pm »
Днес ходих на "повторение" :) Пак обаче не останах удовлетворена. Много хубави неща чух но явно не и това, което исках. Иначе прогнозата й не се различаваше драстично от предната. Общо взето явно тя така си говори. Избягва да казва точни месеци а говори за цялата година.
Коя е тя, ако не е тайна. Може ли да споделиш на ЛС.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5929 -: Юни 28, 2017, 10:47:13 pm »
Коя е тя, ако не е тайна. Може ли да споделиш на ЛС.
Не мисля, че е коректно. Все пак това си е мое впечатление и не е задължително да съм права и да го налагам. Ще кажа името й ако нищо от прогнозата не се окаже вярно.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #5930 -: Юни 29, 2017, 09:48:08 am »
Здравейте,
аз още не съм взела държавните изпити, ама ме затресе морска треска, размечтах се над учебниците.
Можете ли да кажете - Ще отидем ли с приятеля ми на море?... че нещо немога и финансите да наместя.
Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5931 -: Юни 29, 2017, 06:09:03 pm »
Здравейте,
аз още не съм взела държавните изпити, ама ме затресе морска треска, размечтах се над учебниците.
Можете ли да кажете - Ще отидем ли с приятеля ми на море?... че нещо не мога и финансите да наместя.
Благодаря
по мое виждане не, но не мога да кажа, че мнението ми е вярно, нека и други се изкажат

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5932 -: Юли 01, 2017, 08:40:15 am »
финансите и на двамата са в т-каре,не предполагат забавления
и аз казвам-не :017:

лъч надежда са някой от родителите да е спонсор -големия тригон
« Последна редакция: Юли 01, 2017, 08:44:52 am от strelicka »

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #5933 -: Юли 02, 2017, 01:22:10 am »
Благодаря - да дано грешите ???

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5934 -: Юли 03, 2017, 10:48:50 pm »
Бихте ли погледнали тази карта, моля ви. Трябва да пътуваме за концерт. Обаче предвид събитията в европейски план, около мен някои хора започват да проявяват вид параноичност. В моята глава мисли за апокалипсис няма, ще се живее, но много ми се иска това да е хубаво изживяване за цялата група, а не някой постоянно да се оглежда с ужас в очите... ???

Въпросът ми е: Ще минат ли безпроблемно и приятно пътуването и самият концерт? Ще погледна и другите карти, но ми се прииска да имам и хорар по случая.

Обратна връзка: макар и картата да не го показа, имаше много сериозни сътресения по време на това пътуване. Много сериозни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5935 -: Юли 04, 2017, 11:38:42 pm »
Обратна връзка: макар и картата да не го показа, имаше много сериозни сътресения по време на това пътуване. Много сериозни.
напротив, картата го показва, Луната У12 в 3д. в сходяща опозиция с Венера У3, У10 в 9д., но понеже те беше хванала параноята, написах положителен коментар, за да не се стресираш излишно.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5936 -: Юли 05, 2017, 01:28:53 pm »
Хорар от сестра ми, пита ще пътува ли с Х. някъде това лято. Тя много иска, но той едва ли ще успее да вмести такова пътуване сред приоритетите му. Ето картата:

Desire

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Общи хорари
« Отговор #5937 -: Юли 05, 2017, 02:03:08 pm »
Ще изкажа моето мнение, което въобще нямам претенции за компетентно... Дано не засягам по този начин някого!
Мисля, че по-скоро не се очертава пътуване. Служебни ангажименти и може би домашни задължения/ремонти ще ги възпрат. Ако евентуално успеят ще е много изненадващо (непредвидено) и свързано по някакъв начин с негови приятели.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5938 -: Юли 05, 2017, 02:48:09 pm »
Благодаря ти, че коментира картата, Desire. Какво имаш предвид с това да е свързано с негови приятели?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5939 -: Юли 05, 2017, 03:19:22 pm »
Луната У4 с последен аспект тригон с Уран У11 в 1д на Х. -  според мен ще разпуска у дома си с приятели това лято, не се очертава съвместно пътуване.