Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022006 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #375 -: Март 13, 2014, 03:33:48 am »
Кучето ми е много зле, не ще да яде и пикае. Днес беше на системи и сега е малко по-добре, но се притеснявам много, понеже е стара. Ще бъде ли жива през следващите 3 месеца поне?
ще оздравее- Уран У1 на кучето в негов 3д е в сходящ тригон с Луната У6 в 6д за него
 Сатурн У1 е ретро, в сходящ квадрат с Луната- хронични и стари болежки ще си останат, няма да подскача като младо пале, но важното е, че ще се излекува и ще се движи- последен аспект на Луната е хармоничен с Марс у3, У10 на кучето

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #376 -: Март 13, 2014, 04:24:45 pm »
Супер, Стар :)

айде, момичета, да намерим самолета, и да им пишем на тия хорица...

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #377 -: Март 13, 2014, 04:41:43 pm »
У водата,къде-))) Ако го гледаме по 2 дом, значи Юпи е в 8 дом , в Рак.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #378 -: Март 13, 2014, 05:14:24 pm »

Добре де, къде е тоя самолет?!?
гледан по 2д, Юпитер У2 е в 8д, а Плутон, който е естествен У8 се намира във 2д в опозиция с Юпитер, което задълбочава мистерията около него
Луната У9 е в 9д- намира се на чужда територия, едва ли е на извънземни, че се опитаха да лансират и това предположение  :-\
Луната в сходящ тригон с Уран У4 в 5д- ще го открият неочаквано
Луната в сходящ квадрат със Сатурн У3, У4- няма да го транспортират у дома
Луната в последен хармоничен аспект с Марс у1, У6 в 12д- питащият, на който това му е работата, в крайна сметка ще узнае тайната  :)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #379 -: Март 13, 2014, 06:11:58 pm »
и тоя сходящ аспект с Уран, трябва да е след 2 месеца
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #380 -: Март 13, 2014, 10:16:08 pm »
Не ми изглежда особено сериозно, но забрави да тренираш - У1,6 е в сходящ квадрат с У5. Луната ще направи секстил с Марс У1,6. ;) Марс е в 12 дом и може би пак преувеличаваш проблема в мислите си  ??? Дано съм прав и всичко да е наред. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #381 -: Март 13, 2014, 10:44:30 pm »
Оф, глупости говориш ... Нали знаеш това е хорар и отговаря за кратък период от време ... няма такива филми. ;) Ще се възстановиш и пак си ставаш машина.  :29:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #382 -: Март 14, 2014, 01:54:57 am »
Поръчах си една книга от нета и очаквам да ми я доставят вкъщи ... Обаче сайтът ми се струва супер съмнителен, а той беше единствения, който имаше в наличност продукта, който търся ... Според вас ще получа ли книгата от направената си поръчка? Благодаря предварително. :) Давам скоро ОВ! :)
« Последна редакция: Март 14, 2014, 02:25:34 am от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #383 -: Март 14, 2014, 09:24:13 am »
Поръчах си една книга от нета и очаквам да ми я доставят вкъщи ... Обаче сайтът ми се струва супер съмнителен, а той беше единствения, който имаше в наличност продукта, който търся ... Според вас ще получа ли книгата от направената си поръчка? Благодаря предварително. :) Давам скоро ОВ! :)
Направил си поръчка- Юпитер У1, 3 в техен 1д, но за тях излиза, че няма да получат пари от теб- Луната У2 за тях в квадрат със Сатурн У2 за теб и  няма да изпратят книгата- Луната У2  в опозиция с Меркурий У1, 3 за тях, ако са посредническа фирма за онлайн търговия, може самите те да нямат пари, за да я закупят и препродадат на тебе, но в крайна сметка би трябвало да я получиш- Юпитер У1,3 е в сходящ съвпад с ПФ, която е в знак на Луната, която пък е в рецепция от смесен тип с Юпитер, последния неин аспект е секстил с Марс У4- ще пристигне у дома ти, забавянето може да е свързано с мястото ти на живеене.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #384 -: Март 14, 2014, 09:33:15 am »
Брат ми и той си поръча вчера една книга от един руски сайт, прати парите и продавачът ги е получил, обаче все още не е пуснал пратката по пощата. Въпросът ми е: ще получи ли брат ми книгата, която си закупи от сайта?
Този Сатурн в 7 дом прави картата нерадикална, нали?
ще я получи

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #385 -: Март 14, 2014, 11:57:34 am »
Ох свърши ли се вече с гадните преживявания и ще започне ли вече нов, по-приятен период за мен?
Като гледам тая Луна У1, няма да ми се отвори парашута :017:  ;D

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #386 -: Март 14, 2014, 02:38:35 pm »
Здравейте, имам дълга и напоителна дискусия с бившия за детето. въпросът е - Ще се развият ли отношенията ми с Х благоприятно за мен?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #387 -: Март 14, 2014, 03:07:21 pm »
Да, детето е при мен, имаме вече седмица пререкания по някои въпроси относно детето, но не знам защо излиза в 12 - да не би той да се заяжда уж под предлог детето, а да има друга причина?
Х. е бившия. Какви затруднения има и в какъв смисъл се отразяват при мен? Имаш предвид вечните проблеми с него и постоянните дрязги и съобразяване, които да ми създават затруднения?
А сегашните въпроси предстоят да се развиват - да разбирам ли, че ще успея да ги разреша благоприятно за мен?
 
« Последна редакция: Март 14, 2014, 03:19:19 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #388 -: Март 14, 2014, 04:45:42 pm »
Веско и Акрукс, благодаря ви! :)
Току-що получих sms, че ще получа книгата в понеделник (възможно най - бързия начин да я получа, защото в сайта пишеше срок за получаване от 2 до 7 работни дни) пък да видим дали ще дойде ... ;D ;D С тази книга е голяма мъка от 3-4 месеца я издървам да си я купя ... Все нещо ставаше досега и не успявах да си я купя .. уникален карък, а съм се заинатил да си купя точно тази и ако трябва света ще обиколя ама ще я намеря...  МУ! ;D ;D
« Последна редакция: Март 14, 2014, 04:47:20 pm от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #389 -: Март 14, 2014, 05:02:29 pm »
Благодаря много за отговорите по хорарите ми!!!
По твоя хорар, книгата купена от теб е представена от ретро Сатурн но в свой дом. Луната ще направи квадрат със Сатурн и опозиция с Меркурий У9, обаче Сатурн върви към тригон с Юпитер У1 - може да пристигне, обаче с голямо забавяне.
Като прочетох твоя коментар ми хрумна едно нещо. Не се сетих, че трябва да гледам книгата като купена - 2-ри дом, а я гледах по 3-ти ... У2 - Сатурн и У7,9 - Меркурий са в разходящ квадрат, който е бил с добра рецепция, а Луната диспозитор на У1 (Юпитер) и съуправител на питащия(мен ;D ), ще активира тази отминала квадратура макар и с негативни аспекти - според мен трябва да е позитивно ... Когата Луната пренася светлина нещата стават по - бъзо. ;)  Преди 2 дни имах възможност да купя книга на 33% по - евтина цена и се прецаках като изчаках, защото изчезна ...  :012: Последния секстил с У4 вече доста ме обнадеждава! :) Като пуснах картата снощи се бях отчаял, че няма да дойде ...  :012: