Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038273 пъти)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Общи хорари
« Отговор #5970 -: Юли 11, 2017, 09:53:10 am »
Здравейте,
зададох си въпрос защото ще се наложи да се сертифицирам с полагане на изпит. Въпросът ми е "Ще се сертифицирам ли?" Сертификатът ми трябва за работа.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5971 -: Юли 14, 2017, 05:21:53 pm »
Старата карта не се показва, да,но вече имам компютър и направих нов хорар.

Ще се опитат ли пак да откраднат колата?

 ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5972 -: Юли 14, 2017, 05:40:49 pm »
Старата карта не се показва, да,но вече имам компютър и направих нов хорар.

Ще се опитат ли пак да откраднат колата?

Защо пак, да не би да е била крадена преди?
Можеше да построиш страрата карта и да я поставиш на мястото на онзи линк :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5973 -: Юли 14, 2017, 05:52:25 pm »
Не, не, имах предвид, че е нов въпрос. Писах, че са опитали да я откраднат, затова сега питах ще опитат ли пак , понеже за щастие не успяха. Но си мислим, че може да се върнат за нов опит...а то че няма да разберат кой е ( какъвто беше предния хорар ) е ясно вече,но поне искам да ми олекне, знам, че е с ранен Асц картата, но все показва нещо...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5974 -: Юли 14, 2017, 06:37:27 pm »
Различен беше въпроса. Опит за кражба си беше, защото е счупен ключа, с който се пали,но не са могли явно.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #5975 -: Юли 14, 2017, 09:22:39 pm »
Ще ми помогнете ли с този хорар:
Майка ми пита (от свое име) дали ще се случи успешно сделката между нея и Х. Като явно се колебае доколко е сериозен този, тъй като преди не са работили заедно.

Така като го гледам, вероятно имат разминавания в очакванията, със сигурност - в (из)говореното, малко пожелателно мислене и/ли преки манипулации с този Нептун. За Х нещата могат и да завършат добре, но майка ми няма да е доволна, условията ще се променят тепърва.
Мнения? Насоки?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5976 -: Юли 14, 2017, 09:55:59 pm »
Според мен наистина е по-добре майка ти да не се захваща с Х. Има вероятност да се опита да я измами.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #5977 -: Юли 14, 2017, 09:58:11 pm »
Интересна карта, изглежда всеки иска да надцака другия и предварително потрива ръчички. Майка ти също крие нещо по отношение на тази сделка, ако съдя по липсата на връзка м/у управителите на 2-ри дом, то между тях двамата пари няма да вървят, но ти не казваш сделката за какво е. Като възможност остава и тя да е доволна, но да не работи с този човек

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #5978 -: Юли 14, 2017, 10:16:01 pm »
Да, защото и аз реално не зная за какво става въпрос:Д
Иначе, аз й казах, че е хлъзгава и не е открита в тази комуникация - не знаела дали ще се вмести в срока, това е, което премълчава. Това, което трябвало да свърши, щяло да си й е полезно и за след това, ето го и хепиендът, и аз не мисля, че с този ще мелят брашно.
Благодаря ви много! :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5979 -: Юли 15, 2017, 02:54:56 pm »
Не, не, имах предвид, че е нов въпрос. Писах, че са опитали да я откраднат, затова сега питах ще опитат ли пак , понеже за щастие не успяха. Но си мислим, че може да се върнат за нов опит...а то че няма да разберат кой е ( какъвто беше предния хорар ) е ясно вече,но поне искам да ми олекне, знам, че е с ранен Асц картата, но все показва нещо...
Показва предишния опит за кражба- Нептун в 3д (колата), а Луната е в разходящ съвпад с него. Луната в сходящ тригон с Марс у5, у12- може би ще узнаеш нещо във връзка с кражбата.
Имаш ли дете, което би могло да е замесено в това?

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5980 -: Юли 15, 2017, 10:16:15 pm »
Не, нямам деца. Колата се води на името на баща ми ако това има значение де. Единствения ми страх е да не се пробват пак..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5981 -: Юли 17, 2017, 05:31:30 pm »
Имам един учебен хорар, надявам се до края на седмицата да ви дам ОВ.

Пуснах го още на 14ти, но не го публикувах, тъй като малко по–късно се чухме с клиента и уж обеща да уреди въпроса. Но дотук остава във висящо положение.
Става въпрос за спешна поръчка, изпълнена от мен на 4 юли, десет дена чаках плащане от него. За поръчка, изпратена ми около полунощ, и беше готова още на следващия ден. Но де да бяха толкова експресни с плащането. Накрая писах мейл, обади ми се. И се измъкна с това, че сумата е увиснала по неговата сметка, не можела да се изпрати. Този клиент не е случаен, познавам го. Но досега не ми е възлагал дистанционно писмени поръчки. Един човек ако е коректен, то в момента, в който види, че плащането е блокирано, ще се обади на получателя. А не да чака десет дена получателят да го потърси и да пита какво става. В петък се чухме, обеща пак да нареди парите. И днес няма нищо.

Хорарният въпрос е "Ще си плати ли Х." /подвъпросът е дали е коректен/.


Притеснява ме този Марс в лъчите на Слънцето на МС, представящ квезита. Намират се близо до Полукс – звезда с малко съмнителна природа, особено в дневна карта. А и самата позиция на Марс в знак на падение и в лъчите /невидим/ е сигнал за не много чисти намерения. Особено в комбинация с Меркурий и/или Сатурн. Но тук не е налице.

Аман от некоректни възложители. Разиграват те за смешни суми. Какъв е тоя маниер на работа, не мога да проумея.

Прави ми впечатление партилният квадрат на Луната с ретро Сатурн, но започнал да става разходящ.


« Последна редакция: Юли 17, 2017, 05:33:09 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5982 -: Юли 17, 2017, 06:37:06 pm »
Ще си плати, няма къде да иде  :)
Коректен е, но  негов У1 в знак на заточение, Луната квадратирала Венера У2 в негов 2д.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5983 -: Юли 17, 2017, 06:40:37 pm »
Благодаря, Акрукс.  :)

Дано си права, не обичам така да ме разиграват, а не се случва за пръв път. Често разпространена практика в нашия бранш. А тоя е голям заплес, откачен компютраджия, дано наистина не е със зла умисъл от негова страна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #5984 -: Юли 17, 2017, 11:01:58 pm »
Лили, въпросният не е коректен, извратен Марс в лъчите на Слънцето, нещо лъже, може да няма пари в момента
по някаква причина. Мисля че ще ги забави, но ще плати. Луната отива към тригон със Слънцето.