Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039977 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6000 -: Юли 19, 2017, 10:26:30 pm »
Добре, благодаря, акрукс!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6001 -: Юли 19, 2017, 11:07:09 pm »
Ще ми е много трудно да имам ваканция това лято и съм много тъжна. :'( С тази карта проверявам дали все пак има шанс да се осъществи нещо до крaя на август. Какво иска от мен този Нептун на АЦ и въобще колко е важен в хорара???

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6002 -: Юли 19, 2017, 11:08:16 pm »
За почивка ли имаш предвид?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6003 -: Юли 19, 2017, 11:13:00 pm »
Да - море, планина, някакъв път... нещо ваканционно.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6004 -: Юли 19, 2017, 11:33:53 pm »
Мисля, че има шанс да стане, но най-напред може да удариш на камък (Луната У5 ще направи квадрат с Нептун У1), а след това тригон с Юпитер съУ1.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6005 -: Юли 20, 2017, 12:46:45 am »
Ще ми е много трудно да имам ваканция това лято и съм много тъжна.  С тази карта проверявам дали все пак има шанс да се осъществи нещо до крaя на август. Какво иска от мен този Нептун на АЦ и въобще колко е важен в хорара???
Нептун нищо не иска от теб, но на АСЦ откъм, 12д- ти очакваш от него моренце, но няма. Поне не в посочения период, но кратко пътуване до планина, до чужбина, може да имаш.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6006 -: Юли 20, 2017, 12:51:55 am »
Благодаря ти, Акрукс! Еххх... Аз морето не го признавах особено, обаче тази година така съм се притръшкала нещо, а явно няма да стане и ми е тормоз. :(

Щом няма да е море, тогава ще гледам, ако има пътуване, да има и басейн.  ;D
« Последна редакция: Юли 20, 2017, 12:53:43 am от Bobolina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6007 -: Юли 20, 2017, 04:54:09 pm »
Благодаря ти, Акрукс! Еххх... Аз морето не го признавах особено, обаче тази година така съм се притръшкала нещо, а явно няма да стане и ми е тормоз. :(

Щом няма да е море, тогава ще гледам, ако има пътуване, да има и басейн.  ;D
Септември също има море, дори е за предпочитане- топла вода, няма големи горещини, цените по-ниски...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6008 -: Юли 20, 2017, 07:48:03 pm »
Представа нямаш колко съм съгласна! Това ми е най-най-най любимото море - септемврийското! :-* Обожавам го! Този път не става въпрос за дестинации, но тези, които харесвам, никак не са с желаните от мен температури юли и август. Макар че съм била в Анталия в най-юлските горещини+влага - когато излязох от аерогарата мислех, че първата глътка въздух ще ми е и последна. В същото време полицаите стоят навън с ризи с дълъг ръкав и сака, чудех се каква е тази паралелна реалност...  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6009 -: Юли 25, 2017, 12:01:34 am »
Тази вечер лаптопът ми на няколко пъти се изключва сам, като след включването се оказва, че батерията е на 0 %. През цялото време беше включен към зарядното и то - към тока. Най-напред помислих, че може да е от прегряване (въпреки, че го охлаждам и с допълнителна стойка с вентилатор), но после ми хрумна, че може проблемът да е или в батерията, или в зарядното. Въпросът ми е: "Има ли лаптопът ми сериозен проблем, ще се наложи ли ремонт и ще заработи ли безпроблемно?". Много съм притеснен, защото точно сега, когато ще стартираме франчайза и се наложиха някои разходи, може и да нямам финансовата възможност и за него.  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6010 -: Юли 25, 2017, 12:09:58 am »
По хорара: лаптопът ти изглежда амортизиран, може и да е от прегряване. Може и да заработи отново, но периодично някакъв бъг ще дава.

Между другото и моят започна да прави такива номера, но чак до нула не стига. Почва да пищи зарядното и се самоизключва, лаптопът губи връзка с него. После изпищява и пак се включва. И това се случва на кратки минутни интервали. За броени минути батерията пада до половината, поне така го показва. Като се включи, пак е на 97–98%. Много странно.
« Последна редакция: Юли 25, 2017, 12:11:45 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6011 -: Юли 25, 2017, 02:38:41 am »
Въпросът ми е: "Има ли лаптопът ми сериозен проблем?"
Според картата тук няма сериозен проблем.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6012 -: Юли 25, 2017, 04:46:53 am »
Благодаря ви!
Много е странно това с батерията, и аз не знам защо. Вчера прегледах кабела на зарядното, беше се усукал на няколко места, оправих го и засега не се изключва така. Дано проблемът да е бил от това!
Лили,по кой дом разглеждаш лаптопа и кое показва, че е амортиризан?

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #6013 -: Юли 25, 2017, 06:59:02 am »
По хорара: лаптопът ти изглежда амортизиран, може и да е от прегряване. Може и да заработи отново, но периодично някакъв бъг ще дава.

Между другото и моят започна да прави такива номера, но чак до нула не стига. Почва да пищи зарядното и се самоизключва, лаптопът губи връзка с него. После изпищява и пак се включва. И това се случва на кратки минутни интервали. За броени минути батерията пада до половината, поне така го показва. Като се включи, пак е на 97–98%. Много странно.
И с моя лаптоп се случи същото, накрая зарядното гръмна и опуши ламината. На лаптопа му нямаше нищо.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6014 -: Юли 25, 2017, 11:47:56 am »
Лили,по кой дом разглеждаш лаптопа и кое показва, че е амортиризан?
предоплагам по 9д, където е Сатурн  :)
Аз го гледах по 3д., а като краен резултат 4-ти от 3-ти