Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039789 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6060 -: Август 05, 2017, 06:51:15 pm »
Весо, лаптоп е средство за комуникация, но дори да го poлзваш само за писане/четене, пак е по 3д, винаги съм гледала РС-тата по този дом при въпроси и са ми излизали. Стига го умува, недей да си сучеш кабела на зарядното- било на лаптопа или телефона, защото така вътре може да се прекъсне някоя жичка и после да се чудиш защо ти прекъсва.
На лаптопа му смениха захранващата букса и зарядното, и при двете се оказа проблема. Струваше ми всичко 68 лева. Засега върви добре.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #6061 -: Август 08, 2017, 08:06:22 pm »
Имаме съмнение , че кучето е било отровено.Въпросът ми е : Кучето отровено ли е? Предварително Благодаря на отзовалите се.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6062 -: Август 08, 2017, 09:26:26 pm »
Имаме съмнение , че кучето е било отровено.Въпросът ми е : Кучето отровено ли е? Предварително Благодаря на отзовалите се.

Съжалявам за кученцето.
Луната в разходящ съвпад с кету навява разни съмнения, но би могла да сочи за неясни причини, особено щом е без курс.  А тя в хорара е сигнификатор и на кучето, и на въпроса. Сатурн е причинител  на смъртта и се намира в негов 6ти. Според мен има указания за прегряване. Не е изключено това да е предизвикало някакъв мозъчен спазъм и накрая дисфункция.

« Последна редакция: Август 08, 2017, 09:28:11 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #6063 -: Август 08, 2017, 09:39:52 pm »
Съжалявам за кученцето.
Луната в разходящ съвпад с кету навява разни съмнения, но би могла да сочи за неясни причини, особено щом е без курс.  А тя в хорара е сигнификатор и на кучето, и на въпроса. Сатурн е причинител  на смъртта и се намира в негов 6ти. Според мен има указания за прегряване. Не е изключено това да е предизвикало някакъв мозъчен спазъм и накрая дисфункция.
Благодаря Лили
Маркираното в червено бяха думите и на ветринарният лекар , вследствие на прегряване, но имаме някакви съмнения!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6064 -: Август 08, 2017, 09:42:55 pm »
Луната в хорара обаче не е без курс, понеже ще направи секстил с Уран.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6065 -: Август 08, 2017, 09:45:39 pm »
За мен е без курс, работя по традиционната хорарна система.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6066 -: Август 09, 2017, 03:28:01 am »
Имаме съмнение , че кучето е било отровено.Въпросът ми е : Кучето отровено ли е? Предварително Благодаря на отзовалите се.
Нептун се свързва с отравяне, а планетата е в 8д на кучето, част е от две конфигурации Йод, заедно с Плутон У4, Марс У4 и Слънце, а когато Луната У1 е преминала през средните точки на кофигурациите, т.е. срещу Марс един път, а после срещу Слънцето, то те са се задействали по съвпада Марс/Слънце в Лъв, най-вероятно е получило топлинен/слънчев удар, а Нептун в 8д да отразява дехидратацията, което си е пак вид отравяне. Не е трябвало да го държите на открито в жегата, може, но на дебела сянка и с вода, където да се разхлажда.
Ротвайлера близо до нас живее на циментово дворче под балкон, където въобще не огрява Слънце, мястото е северно, сумрачно, с мъх. 

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6067 -: Август 09, 2017, 09:42:50 am »
Трябва да водя преговори, които да утвърдят нови и по-добри (от моя гледна точка) условия, обаче човекът, с когото ще говоря, е такава дървена глава и в такова странно настроение в последно време, че колкото повече го мисля, толкова повече се чудя за какво ми е цялото усилие. Той също има интерес да се споразумеем, така че нямам съмнения, че ще търси някаква компромисност. Според тази карта той ще предложи ли добри за мен условия? Странна ми е картата, а и с тази Луна...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6068 -: Август 09, 2017, 11:09:18 am »
Странно, но в този хорар ролите са сякаш преобърнати. Всичко, което споделяш за клиента, представя кверента. А квезитът, ако съдим по картата, би трябвало да е готов за компромис. Тенденция към налагане виждам от страна на първи дом. А може би просто този хорар отразява твоето лично отношение към ситуацията, някъде нещо куца в преценката, това би могло да попречи и в процеса на преговори. Някой фактор, който оказва влияние, не се знае или не е бил взет под внимание. Има някакви неясноти в този хорар и даже намек за вмъкване на дребен шрифт в предоговаряните условия. Насрещната страна, дори ако е готова да преговаря, самите преговори трудно ще се водят. Твоят у3 е на трон, но в ретроградна сянка и в 12 дом на квезита, при това в квадрат с ретро Сатурн в неговия 3 дом.
« Последна редакция: Август 09, 2017, 11:31:23 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6069 -: Август 09, 2017, 11:23:45 am »
Благодаря, Лили. Може би не съм се изразила правилно. Да, квезитът (той) очаквам да е готов на компромис, а налагане има от моя страна (първи дом). Това за мен не променя факта, че той е дървена глава ;D , защото до сега нещата се уреждаха според неговите условия, които мен изобщо не ме устройват. Особено на този етап. За недооценена или липсваща информация - най-вероятно има такава, да, ще видим дали предстои да ми бъде предоставена.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6070 -: Август 09, 2017, 11:40:43 am »
Дори ако е привидно готов да преговаря, има тенденция към заинатяване и недоверие от негова страна, ситуация тип задънена улица, проформа  компромис. И Луна без курс в кофти дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6071 -: Август 09, 2017, 11:48:07 am »
Той просто няма избор вече, освен да се съобрази с мен, това му е проблемът сега. Има недоверие в него към друг подход към нещата, защото не е процедирал различно, това, което нарича "опит", е всъщност твърдоглавие и позитивите са твърде малко, за да продължа да го подкрепям в тази практика.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6072 -: Август 09, 2017, 04:25:27 pm »
Според тази карта той ще предложи ли добри за мен условия?
По-скоро не:
1. Луната е без курс и при тази ситуация не предполага някакво развитие по въпроса;
2. Вашите У3 са в съседни знаци, а твоят У3 Меркурий е в негов 12, при това в интерсептиран знак - той явно не е наясно какво точно ти искаш и няма как да разбере, освен това, Меркурий ще обърне посоката, затова може сама да се откажеш да преговаряш с него;
3. Вашите У2 Венера и Плутон вървят към опозиция, затова предполагам, че финансово няма да бъде изгодно и за двете страни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6073 -: Август 09, 2017, 06:28:16 pm »
Може би не съм се изразила правилно. Да, квезитът (той) очаквам да е готов на компромис, а налагане има от моя страна (първи дом). Това за мен не променя факта, че той е дървена глава ;D , защото до сега нещата се уреждаха според неговите условия, които мен изобщо не ме устройват. Особено на този етап. За недооценена или липсваща информация - най-вероятно има такава, да, ще видим дали предстои да ми бъде предоставена.
Не ми изглежда "дървена глава", представен от Венера рак в негов 10д до МС по-скоро е отдаден на кариерата, Луната У10 за него в негов 6д, току-що излязла от секстил с Уран У6.
Струва ми се, че си предубедена към този човек или го гледаш през призмата на твоя властен и егоцентричен У1- Марс в Лъв, който е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У3 в 1д на отсрещната страна- квезитът ще прояви великодушие и щедост относно договарянето.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6074 -: Август 09, 2017, 07:04:21 pm »
Много ти благодаря за коментара по картата, Акрукс!

Изключително ми е ценно да прочета как изглеждат нещата според хорара. Да, вярно е, че към момента се проявявам по подчертано властен и егоцентричен начин. Защото бях търпелива твърде дълго, не си защитавах моя интерес достатъчно добре, а той действаше според това кое е най-добре и безрисково, но за него. Също така е вярно, че съм предубедена към него, заради възгледите му към жените, които се отразяват и в общуването му с мен. А ако един мъж ми откаже правото да бъда първо човек и после жена, аз изпитвам непреодолимо желание да го поставя на мястото му. ;D