Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039600 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6120 -: Август 29, 2017, 03:30:08 am »
Малко по-дребен въпрос, но ме интересува: Отказал ли се е Х да ми пише за да се уговорим? Или може би просто е забравил?
Луната У3 за него в твоя 1д е извършила квадрат с Венера У1, която скоро е сменила знак, има промяна в намеренията му, не е забравил, а може да е прекалено зает

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Общи хорари
« Отговор #6121 -: Август 29, 2017, 06:52:23 am »
Кой я е блъснал?
Мой познат.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Общи хорари
« Отговор #6122 -: Август 29, 2017, 07:08:03 am »
Сигнификаторът на квезита тъкмо е изгорял и при това е ретрограден, това не е добър знак за него. Мисля, че от Слънцето е представен този, който го е травмирал. И вероятно е било непреднамерено, по непредпазливост. В знак, управляван от Слънцето, се намират Марс и Раху – не е изключено да е било поради несъобразена скорост, необмислено поведение на пътя, проблем с реакциите. Може и поради неспазване на някое от правилата за движение на пътищата. Последният аспект на Луната е бил именно с тях – квадратура. Луната е и часови управител на въпроса.
Вчера намерих данните на моя познат, нямам час на раждане, но не знам защо веднага си помислих, възможно ли е да е кармично? тарнзитен Уран в точен съвпад с Хирон, на нула градуса орбиса, Хирон в натала е съвпад с натална Венера,Луна съвпад с натален СЛВ, транзитен Юпитер квадратира натални Марс и Сатурн и същевременно транзитния уран също квадратира Марс и Сатурн от другата страна...
Не сме близки с човека, познат е на половинката и зная, че е добър и с голямо сърце. Абсолютно нелеп инцидент, но е факт. Трагедия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6123 -: Август 29, 2017, 07:19:38 am »
Съжалявам много, rodopis!
И сега какво, ще го обвинят ли твоя познат за инцидента? Ако беше някой политик, със сигурност нямаше да смеят да го докоснат и с пръст.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Общи хорари
« Отговор #6124 -: Август 29, 2017, 09:21:51 am »
Весо, по закон и труп да ти падне на капака на колата, шофьорът го отнася. В момента обаче, не това го тревожи (според мен), самият той е родител и е съсипан. Аз макар и "страничен" наблюдател също се чувствам зле. Дано се спаси. Информацията, която идва при мен е откъслечна, но се надявам скоро да чуя добри новини, въпреки всичко.
« Последна редакция: Август 29, 2017, 09:26:05 am от rodopis »

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Общи хорари
« Отговор #6125 -: Август 29, 2017, 12:11:51 pm »
Луната У3 за него в твоя 1д е извършила квадрат с Венера У1, която скоро е сменила знак, има промяна в намеренията му, не е забравил, а може да е прекалено зает
Благодаря за отговора!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6126 -: Август 29, 2017, 03:28:06 pm »
Вчера намерих данните на моя познат, нямам час на раждане, но не знам защо веднага си помислих, възможно ли е да е кармично? тарнзитен Уран в точен съвпад с Хирон, на нула градуса орбиса, Хирон в натала е съвпад с натална Венера,Луна съвпад с натален СЛВ, транзитен Юпитер квадратира натални Марс и Сатурн и същевременно транзитния уран също квадратира Марс и Сатурн от другата страна...
Не сме близки с човека, познат е на половинката и зная, че е добър и с голямо сърце. Абсолютно нелеп инцидент, но е факт. Трагедия.
Хирон не се свързва с карма, а с болката, катарзис
Луна на СЛВ е благоприятно разположение в натала, а транзитната опозиция Юпитер-Уран заформя Тау-квадрат с наталния му съвпад Марс/Сатурн , което е изиграло роля за инцидента.
На моя бивша шефка по-младият ѝ втори съпруг беше с придобит диабет, на инсулин, блъснал жена в Слънчев бряг, която е починала, беше напълнял, а иначе добър човек, памук-душа, за разлика от жена си, която ми строви живота откакто разбра, че сме наборки, мислела ме за набор на другите две колежки-84, подмлади ме с цели 21г , за което ѝ благодарих, но тя не можа да си прости и докато не ме разкара от работа не миряса  :)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Общи хорари
« Отговор #6127 -: Август 29, 2017, 03:49:53 pm »
Хирон не се свързва с карма, а с болката, катарзис
Може би това е трябвало да преживее - катарзис. Едно такова събитие променя човек, понякога за цял живот.

Към момента имам информация, че жената е стабилизирана. Дай Боже!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6128 -: Септември 02, 2017, 01:38:30 am »
Ще има ли проблеми/напрежение при предстоящото пътуване на Х. в чужбина? Питам, защото в последно време само оплаквания и пъшкания слушам от Х., принципно пътуването трябва да мине леко, но не съм сигурна, че ще бъде възприето така.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6129 -: Септември 02, 2017, 03:48:47 am »
Ще има ли проблеми/напрежение при предстоящото пътуване на Х. в чужбина? Питам, защото в последно време само оплаквания и пъшкания слушам от Х., принципно пътуването трябва да мине леко, но не съм сигурна, че ще бъде възприето така.
на мен тази карта нещо не ми показва път в чужбина, има указания за кратък път, а опасност има, свързано с чужди пари, надявам се да не е друг вид опасност
Х. сякаш е настроен за нова работа, но на този етап не се очертава да му се получи

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6130 -: Септември 02, 2017, 02:10:52 pm »
на мен тази карта нещо не ми показва път в чужбина, има указания за кратък път, а опасност има, свързано с чужди пари, надявам се да не е друг вид опасност
Х. сякаш е настроен за нова работа, но на този етап не се очертава да му се получи
Благодаря ти, Акрукс! Много интересно. Това пътуване уж е планирано/фиксирано, но не е за след няколко дни, малко повече. Като казваш да не е друг вид опасност - лично за него или за приближени хора? Защото наистина има предпоставки и за други много съществени опасности, такъв е животът. Това пътуване трябваше да урежда и лични въпроси, освен нещо да се промени в следващите дни. За работата си напълно права - от доста време това говори. Може би би имало повече смисъл, ако преместването на нова работа е много съществено, включително географски, но все още няма яснота.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #6131 -: Септември 04, 2017, 02:51:11 pm »
Явно е, че връзката ми няма да я бъде, но ще ми върнат ли малката скоро.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6132 -: Септември 04, 2017, 02:55:06 pm »
А къде е тя в момента?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #6133 -: Септември 04, 2017, 03:21:33 pm »
При сестра ми

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6134 -: Септември 04, 2017, 03:41:19 pm »
При сестра ми

Аделина , един съвет от мен .. ама МНОГО ТЕ МОЛЯ ГО ЗАПОМНИ ... обичай детето си повече от всички мъже , които си имала и ще имаш в живота си.. знам , че е трудно , но мога да ти кажа , че като остарееш , детето ти ще се грижи много повече за теб отколкото някакъв мъж , който може да срещнеш а може и да не. Любовта между родители и деца е много по-силна от тази между съпрузи .. така ,че се вземи в ръце , докажи , че може да бъдеш стабилна майка и продължи по пътя с в живота. Доколкото за мъж може да имаш стабилна връзка с мъж , но не сега. Не си готова Аделина.

По хорара за детенцето не мисля че ще си я вземеш. Бори се да докажеш себе си пред тази душичка и ще ти я върнат...

Нека съветите , които ти дадох не звучат като упрек , по-скоро , като грижа и силно желание да помогна за хармонията в теб и в живота на теб и детенцето ти ...
« Последна редакция: Септември 04, 2017, 03:44:08 pm от greg07 »