Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038123 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6195 -: Септември 21, 2017, 11:19:59 pm »
Е ако не ме интересува, ще задавам ли въпрос, това е тема , която следя от 12 години ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6196 -: Септември 22, 2017, 05:24:34 pm »
Колеги може ли някой да се намеси с коментирането на Хорара, въпреки , че Веско ме обвини , че нямам интерес към въпроса. Това не е вярно , точно обратното .. във Вторник е решението на съда на първа инстанция. Голям е шанс , Съда да наложи глоби / такси , някакви санкции на първа инстанция ... Въпроса ми е въпреки очакваното негативно решение , ще се стигне ли до достака на поръчаното оборудване ...

Наистина моля за помощ с тълкуването на Хорара

Моля Веско , да не коментира теми по които съм писал ...
« Последна редакция: Септември 22, 2017, 08:42:28 pm от greg07 »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #6197 -: Септември 22, 2017, 07:28:44 pm »
Защо има 2 карти-от 14 и 15-ти?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6198 -: Септември 22, 2017, 08:41:32 pm »
 Първия хорар извинявай обръкал съм ги от 14 ти

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6199 -: Септември 22, 2017, 09:24:31 pm »
Много компании и политици и в Америка и Канада са очакване на това , какъв ще е изхода от ситуацията ... Тръмп наистина е луд за вързване... щом Тереза Мей се е намесила ...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #6200 -: Септември 22, 2017, 09:53:26 pm »
Последните аспекти на луната-два квадрата-не
Меркурий като основен сигнификатор на търговските сделки (а и конкретно у3), не е добре аспектиран
Нямам програма под ръка за детайли, но залагам на луната

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6201 -: Септември 22, 2017, 10:06:17 pm »
Ами аз , ама аз не нямам отношение към въпроса, в смисъл не работя в нито една от компаниите
Никого не съм обвинил, ти сам си го казал в по-горните мнения.
Освен това, всеки има право да пише във всяка една тема. Споко обаче, няма да пиша повече, щом толкова те дразни това.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6202 -: Септември 22, 2017, 10:16:43 pm »
Последните аспекти на луната-два квадрата-не
Меркурий като основен сигнификатор на търговските сделки (а и конкретно у3), не е добре аспектиран
Нямам програма под ръка за детайли, но залагам на луната

Това никак не е добре ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6203 -: Септември 24, 2017, 02:26:41 pm »
Относно личното отношение при задаване на хорарен въпрос.

Щом има въпрос, значи се предполага наличие на някаква заинтересованост, дори ако питащият не е страна и активен участник в ситуацията. Нали има и спортни хорари. Гледаме два отбора и кой от тях може да спечели. Мога да не играя футбол, но да задам хорарен въпрос за изхода от някой мач.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6204 -: Септември 25, 2017, 02:23:51 pm »
Е ако не ме интересува, ще задавам ли въпрос, това е тема , която следя от 12 години ...
Да, помня, че преди ни искаше мнението за сделка на определена марка самолети, тогава ти отговорих вярно , а ти си дал моя отговор като твое мнение в англезичния форум

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6205 -: Септември 25, 2017, 03:10:08 pm »
Да, помня, че преди ни искаше мнението за сделка на определена марка самолети, тогава ти отговорих вярно , а ти си дал моя отговор като твое мнение в англезичния форум

Да, точно за същото нещо става въпрос :) Нещата , които каза се сбъднаха , провървя им. Обаче после греда , понеже нещата са им много добри , Американците им завидяха и ги дават на съд с измислени обвинения , обаче системата там е толкова корумпирана , колко и в БГ , та така , че се очакват големи щети ...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #6206 -: Септември 28, 2017, 01:06:36 am »
Много неприятен момент (всъщност моменти) имах последните няколко дни. Активиран ми е привличащия агресори Марс в 7д, но от Сатурн, та си мислех, че ще се изяви в дисциплина, плодотворност, побутване, нещо такова, ама тц. Няк'ъв ад ми е в момента, надявам се до сутринта всичко да е наред, за да мога да се првмахна от ситуацията (физическото ми местонахождение в момента не ми го позволява), но все пак си зададох въпрос, защото агресията е непредизвикана, а съществото ми иска да знае:Д

От какво е предизвикана (каква е причината) за агресията на Х към мен? //контекст - Х е почти непознат за мен, но от няколко дни сме в един и същи дом.

//и ми пращайте любов, че е много неприятно всичко.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #6207 -: Септември 28, 2017, 09:23:51 am »
Луна като У1-питащия е в обител по знак на У7 -Х/Сатурн/ поставени сте в ситуация безизход,битовизми ви напрягат
но "х" те харесва,но няма да си го признае,тъй като не е свободен,обременен с грижи,или изискващ грижи,нещо му пречи,обвързва с тайни,който не са за пред хора
сатурн е западен,слаб по местоположение,в дом на св.страдание,но силен с желания да те  подчини,пречупи ,диспозитор
докато ти луната си перигринеста спрямо него/сатурн-стрелец/,търсиш начин да функционираш в несвойствена,чужда среда,върху ,която нямаш контрол,не получаваш помощ и внимание от средата
пращам ти любов и сила да преминеш това изпитание с чест и достойнство

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #6208 -: Септември 28, 2017, 10:22:05 am »
Луна като У1-питащия е в обител по знак на У7 -Х/Сатурн/ поставени сте в ситуация безизход,битовизми ви напрягат
но "х" те харесва,но няма да си го признае,тъй като не е свободен,обременен с грижи,или изискващ грижи,нещо му пречи,обвързва с тайни,който не са за пред хора
сатурн е западен,слаб по местоположение,в дом на св.страдание,но силен с желания да те  подчини,пречупи ,диспозитор
докато ти луната си перигринеста спрямо него/сатурн-стрелец/,търсиш начин да функционираш в несвойствена,чужда среда,върху ,която нямаш контрол,не получаваш помощ и внимание от средата
пращам ти любов и сила да преминеш това изпитание с чест и достойнство
Благодаря ти, Стреличка! Разплака ме:Д (а как не обича козата в мен да се показва слаба, представяш си:Д)
Събрах си нещата набързо и си тръгнах. Отдавна не съм объркан тийнейджър да стоя на агресия, ама наивитет ли е, доброта ли е, вяра в човечеството или каквото и да е там, не прощава, бе. :91:

Иначе, да, и аз усетих интерес, но реших, че съм се объркала нещо, защото все пак гаджето му е човекът, който ни свързва и тя ме покани да се присъединя (имаме обща работна сфера, бивше възможно най-близко приятелство и някакви спорадични опити да възстановим (някакви) взаимоотношенията си) на свободно легло в апартамента (не е на никой от двамата, не питай). Та в началото го отдадох на работното му напрежение и го пропусках покрай ушите си, но страшно бързо ескалира и не можах да му измисля мотивация, тъй като според се разбирахме повече от отлично (интуиция не ми липсва), та така.

Отново ти благодаря за вниманието и отношението! И се извинявам, ако съм била твърде драматична, но бях ужасно фрустрирана тази нощ.
 :38:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6209 -: Септември 28, 2017, 12:38:53 pm »


От какво е предизвикана (каква е причината) за агресията на Х към мен? //контекст - Х е почти непознат за мен, но от няколко дни сме в един и същи дом.

//и ми пращайте любов, че е много неприятно всичко.
.   
По правило хорарните въпроси  трябва така да са зададени, че да може да се отговори с да или не.
Не съм по разтяганего на локуми, затова накратко астро прочит  - Луната У 1 е заточена в знака, управляванот Сатурн, който управлява  асц. на Х. - не се чувстваш комфортно покрай него. Луната е в сходящ аспект с негов  У5,  а не в разходящ, за да те е харесал!
Марс в твой 3д обаче е в разходяща опозиция с Нептун У4
  в негов 3д.- с твоята прагматична активност си нарушила домашната му идилия.
Меркурий У4 в разходящ квадрат със Сатурн У1 на Х- в миналото той не е бил приет добре в твоята среда, което е оказало влияние за ответната му реакция днес .
Луната с последен аспект квадрат на Уран У3 на Х.- в крайна сметка не очаквай да  те потърси или хармонична комуникация с него.
пп. Любовта всеки носи в себе си, не трябва да я очаква отвън.