Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038047 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6240 -: Октомври 11, 2017, 08:16:51 pm »
Пускам един хорар за сверка. Бях си го разтълкувала като "да", но може и да съм в грешка нещо...Въпросът беше ще се видим ли пак с М.? като очаквах, че тези дни ще стане, но не  :017: значи или съм сгрешила или ще стане, но по-натам. Вие какво мислите, какво казва картата?

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6241 -: Октомври 11, 2017, 08:44:43 pm »
А че нашите управители са в тригон? Значи ли , че за вбъдеще може да се видим или не?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6242 -: Октомври 27, 2017, 06:16:49 pm »
Срамежлива ли е особата Х. ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6243 -: Октомври 27, 2017, 07:53:07 pm »
Особата с Лъв в първи дом и Марс там и У1Слънце в съвпад с Дупитер във втори и мунаден 8ми-Скорпион дори и на сън не е срамежлива ,освен ако не е с психично забавяне. Меркантилна и манипулативна, може да е , като влиза във всякакви мелодраматични роли и схеми с цел финансова облага. Мисля, че може да е престъпно алчна, кичозна, персона използваща сексуални или девствени и прочие роли с цел обогатяване. И въпросЪт ти Рени не е коректен, защото е леко субективен и производен от главният въпрос ,който те интересува. Какво значи срамежлив-дай астро обяснение, 2ро -защо той/тя не се обади ,съблече гол ?-защото е срамежлив ли ,примерно ?Та срамежлив е производно субективно питане и като такова, трудно ще получи верен отговор.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6244 -: Октомври 27, 2017, 08:26:40 pm »
По-скоро бих казала, че персоната преиграва. Дори играе неприсъща роля. Тук имаме и Раху на АС в Лъв, и У1 на квезита в съвпад с Юпитер, но в знак, където и двете планети нямат особени достойнства, в перигрин са. Раху на Асцендента придава харизма, но и създава доста заблуждаваща представа. Той нали е свързан с майя, илюзията. И тази заблуждаваща представа може да се използва и за лична изгода, с манипулативна цел, с оглед на накшатрата, в която попада възелът.

Щях да питам Рени какъв е мотивът да пита, с оглед на заточена 12-домна безкурсна Луна, но видях управителя на часа – Меркурий. Може да е водена от чисто любопитство или пък да ги свързват някакви колегиални отношения, служебно познанство или нещо от ежедневието. Обаче Лунни възли в съвпад с оста АС/ДС могат да показват, че това познанство не е случайно, може да остави или е оставило някаква следа. Но по безкурсна Луна може да се търси странично мнение пост фактум, след като нещо вече се е случило и ситуацията на търпи промяна. Заточена Луна в 12 дом може да говори и за някаква неудовлетвореност. С Кету на АС и Нептун в първи дом на кверента или нещо се премълчава, или питащият не е поставен в особено комфортна ситуация във връзка с въпроса, който задава. На прима виста кверентът ми се струва по-заинтересованата страна и не само защото пита. А може във въпросните отношения и на кверента да му се налага да играе неприсъща роля и да не е чак дотам искрен, да бъде по-внимателен, предпазлив или сдържан.



« Последна редакция: Октомври 27, 2017, 08:38:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #6245 -: Октомври 27, 2017, 08:46:31 pm »
А че нашите управители са в тригон? Значи ли , че за вбъдеще може да се видим или не?

В хорарната астрология традиционно се разглеждат старите управители на знаците. Така вашите два сигнификатора - Венера и Марс са в разходящ съвпад - разделяте се, отдалечавате се един от друг плюс квадрата на У3 ви домове.
Последен аспект на Луната е 150* с Юпитер, у12 за теб.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #6246 -: Октомври 27, 2017, 08:50:52 pm »
Срамежлива ли е особата Х. ?

По-скоро манипулативен и човек с добро самочувствие.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6247 -: Октомври 27, 2017, 10:33:45 pm »
Благодаря за включването и интерпретациите. Пуснах един по-интересен хорарен казус. Особата( не съм назовала дали е жена или мъж) направи такова изказване за себе си, така се заяви и понеже човек рядко в наши дни така се самоопределя,спонтанно реших да се допитам до астрологията- "защо".  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6248 -: Октомври 27, 2017, 10:56:01 pm »
Рени, някой бил казал нещо за себе си.  :lol_hitting:

Не става ясно в каква ситуация, къде, при какви обстоятелства.
Или просто тестваш възможностите на хорарната астрология, експериментираш?

Сега и аз да питам за субекта Х.  ;D

Сърби ли го, боли ли го? 27.10.2017, Варна, 23:01 ч.
« Последна редакция: Октомври 27, 2017, 11:01:40 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6249 -: Октомври 27, 2017, 11:19:17 pm »
Лили, задала съм въпрос, на който може да се отговори с "да " или "не", което е в компетенцията на хорарната астрология. И ще мога да дам обратна връзка. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6250 -: Октомври 27, 2017, 11:21:34 pm »
Доколкото може да се даде ОВ относно субективно впечатление.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6251 -: Октомври 27, 2017, 11:26:05 pm »
Моето впечатление не е важно, но в наталната карта е записано-това имах предвид. Ще имам карта като обратна връзка. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6252 -: Октомври 27, 2017, 11:34:16 pm »
Ако имаш натал с точен час, ще е интересно да се види. И да се сравни с хорара, да видим доколко е радикален.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6253 -: Октомври 27, 2017, 11:52:14 pm »
Трябва да го имам и ще го имам, защото ме заинтригува.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6254 -: Октомври 28, 2017, 07:00:50 pm »
Говорил ли е някой нещо лошо за мен пред Х?