Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038512 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #6255 -: Ноември 04, 2017, 11:32:00 am »
Вече започвам да се чудя настина ли иска малката обратно , защото се държи така ,че имам усещането ,че даже и да ни я върнат няма да а приеме .Дали вече не се е отдалечил твърде много от нея .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6256 -: Ноември 06, 2017, 09:25:32 pm »
Ще ме приемат ли в групата/ курса по иконопис. Искам го с цялата си или полу цялата душа, поне сега, но леко съм закъсняла и може да са само деца. Друга подробност за улеснение на разчитането не знам. Изскочи силно желание, възможност с неизвестност, утре ще разбера .Много ще се разочаровам ,ако ме отхвърлят заради напреднала възраст или друго непостоянно дете  ;D В духовна общност е курса. Имам ли шанс и ще го почна ли ?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6257 -: Ноември 06, 2017, 09:42:04 pm »
Обезпокоен от лунара си за януари и от това, че на новото място, където ни преместиха обекта, стават много катастрофи (преди 2 часа стана наблизо една, за щастие, без пострадали), реших да попитам ще има ли някакви инциденти с местоработата ми (катастрофа, пожар, обир и т.н.) през следващите 4 месеца. Знам, че е малко параноично, но при положение, че идва зима и че трудно се намира работа...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6258 -: Ноември 07, 2017, 01:06:25 pm »
Ще ме приемат ли в групата/ курса по иконопис. Искам го с цялата си или полу цялата душа, поне сега, но леко съм закъсняла и може да са само деца. Друга подробност за улеснение на разчитането не знам. Изскочи силно желание, възможност с неизвестност, утре ще разбера .Много ще се разочаровам ,ако ме отхвърлят заради напреднала възраст или друго непостоянно дете  ;D В духовна общност е курса. Имам ли шанс и ще го почна ли ?
Да, ще ме вземат, имах притеснения ,но пък хорара беше хубав според мен и се оказа показателен. Моят сигнификатор у1 Луната е в Близнаци- мунаден у3 свързан с курсове, обучения, любознателност в хорарен 12-символизирани от вяра църковни институции и скрития духовен стремеж на душата  ;D Та Луната от там прави тригон към Венера хорарен у11 на групи мечти и мунаден 5ти на творчество в 4ти хорарен-корените византийските традиции в иконографията в съвпад с Юпитер -вяра религия прочие .И др подобни, та явно не срещнах спънка, но снощи се тревожих докато стане днес ,че да питам .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6259 -: Ноември 07, 2017, 03:22:07 pm »
Да, ще ме вземат, имах притеснения ,но пък хорара беше хубав според мен и се оказа показателен. Моят сигнификатор у1 Луната е в Близнаци- мунаден у3 свързан с курсове, обучения, любознателност в хорарен 12-символизирани от вяра църковни институции и скрития духовен стремеж на душата  ;D Та Луната от там прави тригон към Венера хорарен у11 на групи мечти и мунаден 5ти на творчество в 4ти хорарен-корените византийските традиции в иконографията в съвпад с Юпитер -вяра религия прочие .И др подобни, та явно не срещнах спънка, но снощи се тревожих докато стане днес ,че да питам .
А как ще тълкуваш това,че венера у11 е в последен критичен градус и ще сменя знак? Неаспектиран меркурий,у3 в д 5 дали е ок?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6260 -: Ноември 07, 2017, 04:23:58 pm »
За мен е повече от добре -Меркурий се свързва със сръчност в ръцете ,което е ок в случая, в Стрелец-сръчността му ще бъде в служба на религиозно изкуство,  в пети дом на нашите-моите творения-рожби. Венера в критичен градус-пълни глупости, тя върви към съвпад с Юпитер, за да създадат апотеоз на църковното изкуство  :012: В Скорпион-чудесно, Венера ще натрупа опит за в бъдещето изографисване на гробници и придаване на по-кононичен вид на стенописите от кама сутра. А на теб къде ти се вижда проблема ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6261 -: Ноември 07, 2017, 05:13:07 pm »
Обезпокоен от лунара си за януари и от това, че на новото място, където ни преместиха обекта, стават много катастрофи, реших да попитам ще има ли някакви инциденти с местоработата ми през следващите 4 месеца. Знам, че е малко параноично, но при положение, че идва зима и че трудно се намира работа...
Луната У1 е в хармоничен аспект с Уран У8 в 10д. , тъй че не очаквай инцидент на работното място. Мисли за коледен бонус, за нещо приятно, не си пълни главата с отрицателни мисли.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6262 -: Ноември 07, 2017, 05:16:52 pm »
Мерси Акрукс, данък ще плащам само на Господ  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6263 -: Ноември 07, 2017, 05:35:45 pm »
За мен е повече от добре -Меркурий се свързва със сръчност в ръцете ,което е ок в случая, в Стрелец-сръчността му ще бъде в служба на религиозно изкуство,  в пети дом на нашите-моите творения-рожби. Венера в критичен градус-пълни глупости, тя върви към съвпад с Юпитер, за да създадат апотеоз на църковното изкуство  :012: В Скорпион-чудесно, Венера ще натрупа опит за в бъдещето изографисване на гробници и придаване на по-кононичен вид на стенописите от кама сутра. А на теб къде ти се вижда проблема ?
радвам се на нестандартните ти интерпретации и се чудя дали носиш пръстени,или имаш родилно петно на ръката,рамената ,или пътуваш някъде в момента на задаване на въпроса (пусто любопитство).
Успех ти пожелавам!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6264 -: Ноември 07, 2017, 09:19:42 pm »
Нямам пръстени, като на двама видни бг астролози  ;D и не нося, защото купешките са ми големи и трябва да ги махам, като ходя до тоалета  :-X Имам бенки по ръцете, защо питаш ?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6265 -: Ноември 07, 2017, 09:39:10 pm »
Луната У1 е в хармоничен аспект с Уран У8 в 10д. , тъй че не очаквай инцидент на работното място. Мисли за коледен бонус, за нещо приятно, не си пълни главата с отрицателни мисли.
Благодаря ти много, акрукс!  :58:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6266 -: Ноември 07, 2017, 10:52:47 pm »
Нямам пръстени, като на двама видни бг астролози  ;D и не нося, защото купешките са ми големи и трябва да ги махам, като ходя до тоалета  :-X Имам бенки по ръцете, защо питаш ?
Луната,като у1 в хорара описва питащия. :)

ina1504

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #6267 -: Ноември 09, 2017, 02:32:37 pm »
Здравейте,
скоро ви открих и се радвам да ви чета отново.
Може ли да погледнете, ако не е нахално разбира се.
Вчера по обяд ходих на вилата да храня котките - улични, те живеят в двора ми и аз ги храня,но си обикалят навсякъде другаде,преди да вляза в двора отворих на улицата кофата за боклук/тя е само моя/ да изхвърля нещо и изведнъж видях в празната кофа, че едно коте лежи мъртво. Обърнах кофата и с лопата го пренесъх на срещуположният тротоар пред празно дворно място и отгоре му сложих много, много от съществуващата шума. Направи ми впечатление, че котето е чисто с излязло от орбитата око, но гледах мн. да не се вглеждам.Вечерта се замислих, че ако е било сгазено, то трябва да има кръв, а аз не видях и, че трябва да е мръсно и по някакъв начин смачкано. И кой го е сложил в кофата? Днес пак ходих да видя има ли кръв - имаше съвсем тънка струйка около 3 см. Около моя имот има само един дядо който може да го е сложил в кофата. С него сме в добри оношения, всмисъл поздравяваме се и общи кратки приказки,  от 6-7год. ми е съсед  Но понеже имам някакви подозрения лоши към него се замислих, да не би той да е обесил- удушил/защото е с изхвръкнала орбита/ или убил по някакъв начин котето?                                                                                                                                  Въпросът ми е, убито ли е котето нарочно и дядото ли го е убил?
« Последна редакция: Ноември 09, 2017, 02:36:05 pm от ina1504 »

ina1504

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #6268 -: Ноември 09, 2017, 03:24:54 pm »
Извинете,
от София питам изписа ми се час 14.30 ч. /ако за този час питате/.
извинете още веднъж.

ina1504

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #6269 -: Ноември 10, 2017, 08:29:22 am »
Благодаря ти за мнението.
Моето подозрение идва от  състоянието на котето: чисто с извадена орбита и сложено в моята кофа.                       И защото лятото разбрах, че дядото ми е хвърлил в двора едно умряло, прегазено многократно от колите пиле.
Дай Боже да е умряло без злонамерена - нарочна намеса.
Благодаря ти.