Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038337 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6285 -: Ноември 12, 2017, 10:26:28 pm »
Може да се наложи лечение, инвитро, Сатурн 8/12 е тригон с Уран, но не може да се пренебрегнат 3 класически показателя за положителен отговор.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6286 -: Ноември 12, 2017, 10:28:33 pm »
И на мен ми се струва, че досега е имало някакви проблеми или забавяне във връзка с въпроса. Може и за предстояща позакъсняла бременност да се пита. Дотук има ли родени деца? Чудя се дали пък квадратът със Сатурн няма да проработи в друга посока – това дете да е последно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6287 -: Ноември 13, 2017, 09:05:46 am »
Сигурно, но всъщност тя пита.
А партньорът иска ли тя да зачене?

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6288 -: Ноември 13, 2017, 09:38:47 am »
А партньорът иска ли тя да зачене?

Той нейния партньор ветър го вее на бял кон. Тя си иска детенце, защото е  на 38 и си няма. Така, че има вероятност той да не е много навит има си две деца от два предишни брака. Мани, ама тя нали е влюбена, за нея сега е важно да си роди за да не остане без деца.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6289 -: Ноември 13, 2017, 09:40:53 am »
И на мен ми се струва, че досега е имало някакви проблеми или забавяне във връзка с въпроса. Може и за предстояща позакъсняла бременност да се пита. Дотук има ли родени деца? Чудя се дали пък квадратът със Сатурн няма да проработи в друга посока – това дете да е последно.
Баш си е така Лили, деца няма до сега, така че, това може да е единствено и последно дори. Божа работа. ано д ѝ се получи  :08:

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6290 -: Ноември 13, 2017, 09:43:15 am »
Луната е У1 и в сходящ квадрат с У8- скоро не се очертава да зачене

Ой.... :(

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6291 -: Ноември 13, 2017, 09:44:11 am »
Ами Луната е естествен сигнификатор по темата и осван гореизброените аспекти ще направи секстил със Слънце в 5 дом на децата. Отделно Управителите на 8ия голям дом са в тригон .Според мен налице са няколко от класическите показатели за положителен отговор, така че ще стане, кога- как не знам, хорар-да или не -да  :012:


 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6292 -: Ноември 13, 2017, 02:02:54 pm »
И аз съм съгласна с Акрукс, на този етап трудно ще стане.

Луната има секстил със Слънцето, но е старееща, намалява, после ще изчезне. Тук наистина се гони последния влак, дано го хване. Квадратурата със Сатурн е притеснителна, защото това фактически е последният аспект на Луната. Има и антисия на Сатурн към Асцендента.

Както се спомена по-горе, върху развитието на въпроса влияние оказва и партньорската тема. Тук имаме залязъл У7, в кадентен дом. Луна в ъглов дом, донякъде съвпадът с Фортуна я зарежда, но намаляваща, в сходящ квадрат със Сатурн. И Луната, и Сатурн като У1 и У7 са в перигрин, нямат достойнства, нямат нужния потенциал за реализация, нямат и хармоничен аспект помежду си. А това предполага по-трудна комуникация по въпроса, липсва синхрон, единодушно мнение. От друга страна в 5 дом има съвпад на Венера и Юпитер, но това може да символизира и големите очаквания.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6293 -: Ноември 13, 2017, 02:42:29 pm »
Тъй като темата е от деликатна важност, а хорара не е миродавен, а понякога неточен сме длъжни да търсим и малката надежда и да не се отнема вярата на човека. Аз лично не бих се произнесла -тип присъда, на базата един хорар, все пак тази жена има натал и транзити ,прогресии ..та по-може да е верен отговора  .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6294 -: Ноември 13, 2017, 02:48:56 pm »
Наталът наистина е по-важен, аз също подкрепям това мнение. Но въпросът е зададен в тема за хорари и това са възможностите на хорарната астрология. Те са доста ограничени. А за да се произнесеш тип присъда, по-категорично по натал, са нужни доста знания и опит.
« Последна редакция: Ноември 13, 2017, 02:50:27 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6295 -: Ноември 13, 2017, 08:55:29 pm »
Аз лично не бих се произнесла -тип присъда, на базата един хорар, все пак тази жена има натал и транзити ,прогресии ..та по-може да е верен отговора  .
Защо само жената, мъжът не участва ли в зачеването? Нужен е анализ и на двамата, а специално пък отговор на хорар да сравняваш с доживотна присъда е несериозно, след като е за кратък период време.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6296 -: Ноември 13, 2017, 09:14:16 pm »
Участва мъжа, но може и друг сперматозоид да свърши тая работа -жената е една  :012: Иначе- да правят секс, други опити и късмет на жената .

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #6297 -: Ноември 15, 2017, 05:30:49 pm »
Здравейте,
Моя близка пита, ще забременее ли и след колко време ? Мен не ме бива в хорарите, и не моа да ѝ го разтълкувам, така, че ще се радвам някой да се включи с тълкуване по въпроса.
Ето и карта :
Елфи, ти ли задаваш въпроса?
Ако си ти, имала е някаква благоприятна възможност, ако тя задва въпроса - има някакъв здравословен проблем или такъв - свързан с възрастта.
п.п.Охх, прочетах диалога след въпроса.
« Последна редакция: Ноември 15, 2017, 05:35:53 pm от Uran »

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6298 -: Ноември 15, 2017, 09:29:27 pm »
Елфи, ти ли задаваш въпроса?
Ако си ти, имала е някаква благоприятна възможност, ако тя задва въпроса - има някакъв здравословен проблем или такъв - свързан с възрастта.
п.п.Охх, прочетах диалога след въпроса.

Тя го задава, дано всичко се развие добре за нея.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6299 -: Ноември 15, 2017, 09:47:38 pm »
Благодаря ви момичета,

ще ви държа в течение какво се случва, защото на мен пък друго ми хрумна за тази предстояща квадратура на У1 и У7. Да не би пък да ѝ предстои да се разделя с  човека....
Интересно, все пак Сатурн е У8.
И друго, възможно ли е да е бременна и да не знае все още ?