Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040242 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6330 -: Декември 31, 2017, 12:09:38 am »
Напоследък Т, една моя позната и бивша колежка от друг обект, се върти около работното ми място, уж минаваща случайно, а се задържа дълго време при мен. Държи се много странно, а на една моя позната е казала, докато отскочих до тоалетна за 5 минути (нарочно ги оставих сами), че съм се бил отпуснал (което е нелепо!). Въпросът ми е: дали не е пратена от някой наш шеф да ме шпионира как работя (все пак, тя е без работа, а някои хора се съгласяват на какви ли не неща, когато им бутнат някой лев) или пък може би е имала някакъв интерес към обекта, на който работя и се е опитвала да разбере колко е вървежен?
Теглих и от един сайт карти по въпроса, излязоха 2М - 10П - 5Ч.  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6331 -: Декември 31, 2017, 12:12:03 am »
Докато се занимавате с такива дребнотемия и опорочавате с тях астрологията, какво очаквате от живота?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6332 -: Декември 31, 2017, 12:18:22 am »
Докато се занимавате с такива дребнотемия и опорочавате с тях астрологията, какво очаквате от живота?
Никъде не е казано, че трябва да се използва само за висши цели. Освен това, предпочитам да питам, отколкото да обвиня някого незаслужено за нещо и да се скарам с него, без да е имал вина, примерно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6333 -: Декември 31, 2017, 12:22:01 am »
Стига да се разчете правилно хорарът. Там също стават грешки и представи си да приемеш всичко за чиста монета.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6334 -: Декември 31, 2017, 12:25:09 am »
Стига да се разчете правилно хорарът. Там също стават грешки и представи си да приемеш всичко за чиста монета.
Така е, но все пак е нещо, отколкото нищо и празни предположения.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #6335 -: Декември 31, 2017, 12:37:29 am »
Веско, личното ми мнение е, че е безсмислено да се тревожиш за такива неща. И извини ме, но какво значи да си се "отпуснал" при положение, че продаваш на будка? Ти не гониш покриване на нормативи. Да излезеш да привикваш хората на улицата да купуват ли...?

По хорара: Ти си представен от Венера, която бяга от съвпад с диспозитора си и отива към изгаряне от Слънцето. На всичкото отгоре е и невидима и ще остане такава при целия си престой в Козирог. Изобщо не си обективен, подценяваш се, притесненията те блокират и нямаш връзка с действителността. И все пак Венера е в земен знак, където има някои достойнства. Луната върви към опозиция с Меркурий, което показва нервното ти напрежение по въпроса. Не прави аспект с теб, което показва че не си прав в предположенията си.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6336 -: Декември 31, 2017, 12:40:39 am »
Благодаря ти много, The_One!
Много се двоумях дали да го задавам този въпрос, може би затова и Луната е в Близнаци. Може би най-вече коментара ѝ ме подразни и реших.
Тъкмо гледах, че Луната като У10 (ако по тях гледаме шефовете), няма връзка с Марс У7, с-ра на Т.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6337 -: Декември 31, 2017, 12:44:01 am »
Според мен въпросът е скоротечен, несъществен и скоро ще отпадне от дневния ред. Не е изключено да е продиктуван от неправилно боравене с информация и факти, от заблуда, объркване. Мисля, че скоро ще спре да те вълнува, не е нещо трайно.

Колежката по знак е по-силно поставена. Не е в знак на заточение или падение, където да предположим някаква проблематика, че не е читава жената. Твоят сигнификатор е в неутрален знак, но невидим в лъчите на Слънцето и близо до Сатурн, в долна кулминация. Окопал си се в своя обект и трепериш за неговата сигурност, вероятно въпросът ти наистина е продиктуван от недоверие и страх.

Ако се гледат есенциалните ви отношения, в твоя знак сигнификаторът на колежката екзалтира /не си враждебно настроен/, а в нейния знак твоят сигнификатор е в заточение. Липсва обаче нехармоничен аспект между вас, в секстил сте. Не мисля, че ти крои пъклени планове, но може би наистина не си ѝ особено симпатичен.

Защо и за какво минава? Може да е от чисто клюкарски интерес – да си начеше езика, да си задоволи любопитството. Луна в Близнаци. Не съзирам смъртна заплаха, но си мери приказките с нея. Последният аспект на Луната е опозиция с есенциално слаб Меркурий, още в ретро сянка.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #6338 -: Декември 31, 2017, 12:46:58 am »
Веско, заради неясността на въпроса реших да гледам само как е поставен твоят сигнификатор и какво се случва с Луната. При по-оплетени хорари търсенето на сигнификатор на въпроса само обърква нещата. В твоя случай можем да гледаме момичето по 7 дом - питаш за нея, може и по 3 дом, защото ти е позната или по 6-ти като колежка. А шефовете ти може по 10, но вие не сте в корпоративна йерархия, а имате двупосочни отношения, които по-добре се описват по 1-7 дом. Та...много се оплита всичко. Затова разгледах само Венерата и Луната.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6339 -: Декември 31, 2017, 01:17:59 am »
Благодаря ви много, Лили и The_One!
Относно колежката, не знам колко съм ѝ симпатичен, обаче докато работеше, често ме викаше да ѝ помагам за разни неща (последните пъти, си плащаше за това, макар и малко, но все пак, работата и времето също струват пари). Тя е зодия Скорпион, така че още от преди си имам едно наум за нея.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6340 -: Януари 02, 2018, 02:19:20 pm »
Въпросътът ми е: дали не е пратена от някой наш шеф да ме шпионира как работя (все пак, тя е без работа, а някои хора се съгласяват на какви ли не неща, когато им бутнат някой лев) или пък може би е имала някакъв интерес към обекта, на който работя и се е опитвала да разбере колко е вървежен?
Теглих и от един сайт карти по въпроса, излязоха 2М - 10П - 5Ч.  :017:
Весо, човек не е това, за което се мисли, а това, което мисли, тъй че поне навръх Нова Година мисли за хубави неща, а не за поредната конспирация. С Нептун У 6 в 6д си склонен да виждаш измама на работното място, но тя е въображаема и не, не е изпратена да те шпионира Т.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6341 -: Януари 02, 2018, 07:19:57 pm »
Добре, благодаря ти много, акрукс!

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #6342 -: Януари 09, 2018, 06:30:01 pm »
излъгал ли ме е Х?
въпросът за мен е важен



« Последна редакция: Януари 09, 2018, 09:04:53 pm от abroad »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6343 -: Януари 09, 2018, 07:45:23 pm »
Последният аспект на Луната е квадрат слънце ,отговорът е Не.Малко е притеснителен Сатурн на к6,негов к12.Вероятно е много силен стратег.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #6344 -: Януари 09, 2018, 07:59:01 pm »
последният аспект е секстил Меркурий