Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037733 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6450 -: Март 19, 2018, 06:24:06 pm »
Гледам антисии с осите и с планети, за останалите куспиди малко нагласено ми се струва.

Човекът в хорара е представен от малефик. Нищо че е тронов. Това не означава, че е читав.
Ето сега в последния пак има нещо такова, квезитът е Сатурн в Козирог, но в лошия кадентен дом – 6ти за мен, 12ти за нея. И е поставен заедно с друг малефик, също есенциално силен.

Всъщност става въпрос за една симбиотична двойка – възрастна около 60-годишна жена и млад любовник, който се перчи и се изживява като голям мъж под нейната фуста. Но са много сплотени като двойка.
Двете планети дори описват доминантите в хороскопите им – тя е със Сатурн в същия знак в опозиция със Слънце и квадрат с Луна, той е с кулминиращ тронов Марс в опозиция с Луна, младоженецът /5ти от 7ми/ е акцентиран Телец с Венера в изгряващия знак /първи дом/. Венера е близо до Меркурий – в натала му Венера е в Близнаци, по сидерал са в един знак. Аз, питащата – Луна в точен съвпад с моята Венера. Петодомна по Плацидус, така че има отношение към въпроса. Питам за празненство, тържествено мероприятие. Луната не се намира в някой дом, който показва задни мисли или задкулисни действия.
Имах предвид това,че ти можеш да вземеш сама решение,точно заради антисия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6451 -: Март 19, 2018, 06:29:47 pm »
Гледам антисии с осите и с планети, за останалите куспиди малко нагласено ми се струва.

Човекът в хорара е представен от малефик. Нищо че е тронов. Това не означава, че е читав.
Ето сега в последния пак има нещо такова, квезитът е Сатурн в Козирог, но в лошия кадентен дом – 6ти за мен, 12ти за нея. И е поставен заедно с друг малефик, също есенциално силен.

Всъщност става въпрос за една симбиотична двойка – възрастна около 60-годишна жена и млад любовник, който се перчи и се изживява като голям мъж под нейната фуста. Но са много сплотени като двойка.
Двете планети дори описват доминантите в хороскопите им – тя е със Сатурн в същия знак в опозиция със Слънце и квадрат с Луна, той е с кулминиращ тронов Марс в опозиция с Луна, младоженецът /5ти от 7ми/ е акцентиран Телец с Венера в изгряващия знак /първи дом/. Венера е близо до Меркурий – в натала му Венера е в Близнаци, по сидерал са в един знак. Аз, питащата – Луна в точен съвпад с моята Венера. Петодомна по Плацидус, така че има отношение към въпроса. Питам за празненство, тържествено мероприятие. Луната не се намира в някой дом, който показва задни мисли или задкулисни действия. Но У7 е поставен малко съмнително, освен това ме "изгонва" по знак. Пък и с Луна без курс нямам големи очаквания.  :)

Пък и като се замисля какво клоунско шоу ще е там. Официална рокля имам. Но не ми се гледат откачени лелки, пърхащи с лепени изкуствени мигли. То ще е театър "Сълзи и Смях" направо.  ;D
По хорара мисля,че след 2седмици ще те покани.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6452 -: Март 19, 2018, 06:35:09 pm »
По хорара мисля,че след 2седмици ще те покани.

Ще видим в каква форма ще бъде, може да е нещо формално за отбиване на номера. Там има голяма доза лицемерие.
Но тази безкурсна Луна ме съмнява. Освен ако не се брои съвпадът ѝ с Уран, но той няма нито отношение към естеството на въпроса, нито като домово управление е свързан с въпроса. Много съм скептична. И сега ще чакам да видя дали този хорар ще успее да ме изненада.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6453 -: Март 19, 2018, 10:09:28 pm »
Ще видим в каква форма ще бъде, може да е нещо формално за отбиване на номера. Там има голяма доза лицемерие.
Но тази безкурсна Луна ме съмнява. Освен ако не се брои съвпадът ѝ с Уран, но той няма нито отношение към естеството на въпроса, нито като домово управление е свързан с въпроса. Много съм скептична. И сега ще чакам да видя дали този хорар ще успее да ме изненада.
От нейна страна е да ти вземе парите- Уран е неин у2, за него е у10- промяна на статуса, МС винаги има отношение към брака. Уран е очаквай неочакваното, ако не те изненада той, кой друг?  От мен- Да

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6454 -: Март 19, 2018, 10:29:12 pm »
Уран е очаквай неочакваното, ако не те изненада той, кой друг?  От мен- Да

Давам карт бланш на Уран, да видим дали ще проработи.
И на мен ми е интересен този хорар. На пръв поглед безкурсна Луна – по традиционната, по модерната е в сходящ съвпад с Уран.

Там въпросът не е да ми вземе парите, а доста елементарно стоят нещата – фукня. Тази сватба е от сантиментална стойност за мен, но честно казано не ми допада компанията. Както впрочем и на повечето сватби, на които съм била. Стартира еуфорично и накрая се превръща в мъка, вече с нетърпение чакаш да си тръгнеш, най-скучно е в ресторанта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6455 -: Март 20, 2018, 07:33:26 am »
Давам карт бланш на Уран, да видим дали ще проработи.
И на мен ми е интересен този хорар. На пръв поглед безкурсна Луна – по традиционната, по модерната е в сходящ съвпад с Уран.

Там въпросът не е да ми вземе парите, а доста елементарно стоят нещата – фукня. Тази сватба е от сантиментална стойност за мен, но честно казано не ми допада компанията. Както впрочем и на повечето сватби, на които съм била. Стартира еуфорично и накрая се превръща в мъка, вече с нетърпение чакаш да си тръгнеш, най-скучно е в ресторанта.
След около 5*Луната съвпад Уран,в един знак,след 5дни от задаване на въпроса може да получиш пари неочаквано за свършена работа,въпреки,че няма нищо общо с въпроса.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6456 -: Март 20, 2018, 10:02:09 am »
Ще изтъркам билетче, може пък да ме огрее за рождения ден.  :012:
Сега не чакам никакви плащания към мен, през месеца почти нямаше поръчки. Свършиха и книгите за превод.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Общи хорари
« Отговор #6457 -: Март 20, 2018, 10:39:44 am »

Възможно ли е да е заради антисия на к3 с меркурий?

Няма такава.
По хорара на Лила: Спонтанно си го решила. Може и да промениш, преосмислиш плановете си.
« Последна редакция: Март 20, 2018, 11:05:39 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6458 -: Март 20, 2018, 12:16:20 pm »
Лили, реално Луната е без мажорен аспект или без курс, ако не броим куинконкс  с Юпитер в 5-ти, който има обаче отношение към въпроса. Да повтори ситуация, в която пак си имала очаквания. Според мен, отговорът ще ти даде възможност най- накрая да приключиш/"да си научиш урока". Няма да приемеш условията, при които ще ти бъдат поднесени- според мен- НЕ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6459 -: Март 20, 2018, 12:20:49 pm »
Няма да приемеш условията, при които ще ти бъдат поднесени- според мен- НЕ.

Условия за какво? Във връзка с евентуална покана за сватба? Обикновено в такива случаи не се поставят условия.
Освен ако майката, т.е. квезитът не ми постави ултиматум да се предреша като Баба Яга, за да не засенча булката.  :d030:

И без това с такъв зор го ожениха момчето.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6460 -: Март 20, 2018, 03:47:36 pm »
Няма такава.
По хорара на Лила: Спонтанно си го решила. Може и да промениш, преосмислиш плановете си.
Обръщаш към някой/всички без обръщение,а по хорара на Лила,прочети какъв е въпросът.
За антисия-та си прав/а ,с уран е.
« Последна редакция: Март 20, 2018, 04:02:16 pm от Сафо »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6461 -: Март 20, 2018, 03:57:23 pm »
Не се знае наистина. Дори ако случайно ме поканят, двама луди на една маса ще ми дойдат в повече. Майката с любовника. Защото предварително им знам репертоара. Но сватовете им са сериозни хора, надявам се поне пред тях да не плещят фанатични християнизирани глупости. В тях на секта е заприличало. Добре, че младите са напълно самостоятелни, не делят с тях едно жилище.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Общи хорари
« Отговор #6462 -: Март 20, 2018, 05:06:33 pm »
Обръщаш към някой/всички без обръщение,а по хорара на Лила,прочети какъв е въпросът.
За антисия-та си прав/а ,с уран е.

Всеки се обръща и коментира както реши. Нужно ли да ти се обясни, че някой има принципна позиция по даден въпрос ? И я изразява ?! Нямаш ли си друго по-интересно занимание освен да се правиш на важна на мой гръб ?!

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Общи хорари
« Отговор #6463 -: Март 20, 2018, 05:08:13 pm »
Условия за какво?

Да вземеш ти младоженеца. Ти да си булката  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6464 -: Март 20, 2018, 05:18:45 pm »
Ооо, не! Никога вече! Освен това най-сетне се е натресъл на жена, която ще го вкара в пътя – Лъвица с Луна в Скорпион и Марс в Козирог. А и за какво ми е готованко и хедонист без никакви постижения в живота? Нека тя си го отглежда, явно има яка гърбина.
А и на такива им трябва средностатистическа отговорна жена, с ниски интелектуални и духовни хоризонти. В това семейство майката доминира и е отгледала трима мухльовци – съпруг, син, сега и млад любовник.
« Последна редакция: Март 20, 2018, 05:20:25 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui