Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037298 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6495 -: Април 08, 2018, 08:16:27 am »
Прочетох един текст,написан преди повече от месец.
За мен ли е предназначено написаното от Х?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6496 -: Април 09, 2018, 11:22:49 am »
Предлагам ви един учебен хорар, ако имате желание да се упражните. Обещавам да дам отговор на 14-15 април.

Въпросът е "Ще бъда ли поканена на сватбата на Х (от У)?".


Давам ОВ по-рано, вчера ситуацията се изясни и ми дойде като гръм от ясно небе. Бях поканена да празнуваме Великден при майката.

Проработила е Луна без курс в хорара, ако се гледа само септенерът. Не, няма да съм поканена на тази сватба – нито на официалното тържество, нито в ресторанта, нито дори в дома на младоженеца за изпращането му.

Ако се гледат транссатурновите, Луната има сходящ аспект с Уран. Причината, която ми съобщиха, много ме изненада. Наистина не го очаквах.

Една вечер младоженецът се напил и разказал на булката за мен, а тя е Лъвица сЛуна в съвпад с Плутон в Скорпион и Марс в Козирог. Изключително властно и амбициозно животно. Станал супер скандал, макар че това е минало и сме разделени от 10 години, след мен е имал цяла поредица от връзки. После е споделил с майка ми или може би тя като му е казала, че иска да ме кани, той е споделил за скандала с Лъвицата.

Майката се колебаеше дали да ме покани на изпращането му в тях, но се намеси нейният съжител и с категоричен тон заяви, че синът можело пак да не се сдържи и да спомене пред булката, че съм идвала. Та това е развръзката на хорара. От мен ще имат само сватбена погача, която обещах да направя за случая. Обещавам да не слагам вътре отрова за мишки... пардон, за лъвчета.  ;D

Ама Принцесата какво си е мислила!? Всеки мъж има минало. Важното е миналото да не се намесва и да не пречи на настоящия живот. А в случая реална заплаха няма, моите интереси са съвсем на друго място.



« Последна редакция: Април 09, 2018, 11:30:01 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6497 -: Април 09, 2018, 12:21:05 pm »
И моя бивш няколко пъти заяви ,че ще ме кани на сватбата си на 25 май- да видим ,официално ,дали ще ме поканят .Иска да ползва услугите ми за нещо без пари,но му заявих доста по-висока сума .Въобще няма да се занимавам и за повече пари де и да ходя ако ме поканят. Иначе разликата е, че новата му булка постояно напира да се запознаваме и да говори с мен по телефона-не знам защо ми досаждат. Интересува ме ситуацията от астрологична и комична перспектива, ама от човешка -няма кво да си кривя душата -пет пари не давам . Ще видим как ще се отрази последното затъмнение върху Сатурна му въобще дали ще стигне до сватба или пак ще му се провали  :012:
« Последна редакция: Април 09, 2018, 12:23:43 pm от Ребека »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Общи хорари
« Отговор #6498 -: Април 09, 2018, 12:37:01 pm »
По повод бъдещата съпруга от хорара на Лили - не знам защо, но като видя квадратура на лични планети в лъв-скорпион и настръхвам. Мисля, че това са най-меркантилни, манипулативни и долни хора.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6499 -: Април 09, 2018, 01:48:33 pm »
Давам ОВ по-рано, вчера ситуацията се изясни и ми дойде като гръм от ясно небе. Бях поканена да празнуваме Великден при майката.

Проработила е Луна без курс в хорара, ако се гледа само септенерът. Не, няма да съм поканена на тази сватба – нито на официалното тържество, нито в ресторанта, нито дори в дома на младоженеца за изпращането му.

Ако се гледат транссатурновите, Луната има сходящ аспект с Уран. Причината, която ми съобщиха, много ме изненада. Наистина не го очаквах.

Една вечер младоженецът се напил и разказал на булката за мен, а тя е Лъвица сЛуна в съвпад с Плутон в Скорпион и Марс в Козирог. Изключително властно и амбициозно животно. Станал супер скандал, макар че това е минало и сме разделени от 10 години, след мен е имал цяла поредица от връзки. После е споделил с майка ми или може би тя като му е казала, че иска да ме кани, той е споделил за скандала с Лъвицата.

Майката се колебаеше дали да ме покани на изпращането му в тях, но се намеси нейният съжител и с категоричен тон заяви, че синът можело пак да не се сдържи и да спомене пред булката, че съм идвала. Та това е развръзката на хорара. От мен ще имат само сватбена погача, която обещах да направя за случая. Обещавам да не слагам вътре отрова за мишки... пардон, за лъвчета.  ;D

Ама Принцесата какво си е мислила!? Всеки мъж има минало. Важното е миналото да не се намесва и да не пречи на настоящия живот. А в случая реална заплаха няма, моите интереси са съвсем на друго място.
Ако придвижим всички планети с по 20*напред,ретроградните назад(20 ден от задаване на въпроса),получават се интересни аспекти.Сатурн у7 прави точен секстил със Слънце,Луната с 20* напред ......и всяка една поотделно.Не познах отговора обаче. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6500 -: Април 09, 2018, 01:59:57 pm »
В крайна сметка младоженецът е сглупил и ме е поставил в много неудобна ситуация. Но аз съм свикнала навсякъде да бъда персона нон грата, особено в женски очи. Този имидж ми отива.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6501 -: Април 09, 2018, 02:04:03 pm »
В крайна сметка младоженецът е сглупил и ме е поставил в много неудобна ситуация. Но аз съм свикнала навсякъде да бъда персона нон грата, особено в женски очи. Този имидж ми отива.  :012:
Това е така,защото жените са по-завистливи от мъжете и ако имаш привлекателна външност може да предизвикваш ревност в женските очи. :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6502 -: Април 09, 2018, 02:09:06 pm »
За какво ти беше да ходиш, има трагикокомедии и на други места, булката ли е около 60 годишна, или майката на бившият ти? Иначе това са ситуации заплетени от глупаци- мисля, че е криво разбрано уважение към теб или към бъдещата булка,за да учавствате в евтин водевил-маскарад на глупостта.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6503 -: Април 11, 2018, 01:46:54 pm »
Лили, благодаря за ОВ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6504 -: Април 11, 2018, 01:56:24 pm »
Луна без курс е проработила, както и предполагах.
Сходящият съвпад с Уран е донесъл изненада, но не с положителен развой.
Всъщност за мен развоят е повече от добър, още повече прогледнах за тия хора и проблемите, които носят.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6505 -: Април 12, 2018, 09:18:17 pm »
Давам ОВ по-рано, вчера ситуацията се изясни и ми дойде като гръм от ясно небе. Бях поканена да празнуваме Великден при майката.

Проработила е Луна без курс в хорара, ако се гледа само септенерът. Не, няма да съм поканена на тази сватба – нито на официалното тържество, нито в ресторанта, нито дори в дома на младоженеца за изпращането му.

Една вечер младоженецът се напил и разказал на булката за мен, а тя е Лъвица сЛуна в съвпад с Плутон в Скорпион и Марс в Козирог. Изключително властно и амбициозно животно. Станал супер скандал, макар че това е минало и сме разделени от 10 години, след мен е имал цяла поредица от връзки. После е споделил с майка си или може би тя като му е казала, че иска да ме кани, той е споделил за скандала с Лъвицата.

Майката се колебаеше дали да ме покани на изпращането му в тях, но се намеси нейният съжител и с категоричен тон заяви, че синът можело пак да не се сдържи и да спомене пред булката, че съм идвала. Та това е развръзката на хорара. От мен ще имат само сватбена погача, която обещах да направя за случая. Обещавам да не слагам вътре отрова за мишки... пардон, за лъвчета.  ;D

От нейна страна е да ти вземе парите- Уран е неин у2, за него е у10- промяна на статуса, МС винаги има отношение към брака. Уран е очаквай неочакваното, ако не те изненада той, кой друг?  От мен- Да

Това ми беше отговора, след като не беше уточнила в запитването, че става въпрос за сватба на твой бивш. Нормално е булката да реагира така, макар да не осъзнава, че в случая нейният е виновен, че е споделил какво е имало между вас някога си, изобщо не е мъжка постъпка и правилно си го оставила в миналото, но защо с майка му поддържаш връзка, че и погача ще им месиш, не бих си го представила, въпреки че нямам нищо лъвско в натала.
По картата неин У5 в сходящ квадрат с твой У5- няма да празнувате заедно.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6506 -: Април 12, 2018, 10:45:48 pm »
Да бе, да не забравиш да плюеш в закваската с маята, да втаса по-добре питата + косъм от украинска фуста, нос  кокоши, долна лилианска устна, да им приседне таз погача гнусна  :D

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #6507 -: Април 12, 2018, 10:46:42 pm »
Абсолютно подкрепям Akruks, но вината май е на майка му- защо тя определя гостите на чужда сватба.
И е много долно да те канят на сватба на бивш, ако ще и помен да няма от чувства. Аз лично никога не бих отишла, камо ли погачи да меся, пък нека съм като кварталните селянки. Миналото си е минало и неслучайно е такова.
Наскоро колежка ми се жалва, че свекърва й продължава да кани редовно вкъщи  вече омъжената бивша приятелка на починалия й друг син. Не можеше да разбере какво имат да си казват като свързващото звено вече е покойник, а и тя си има семейство. Вероятно някаква носталгия и уважение, този случай бих се опитала да разбера, но в случая на Лили не мога да проумея логиката . Даже бих сметнала за подигравателно това отношение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6508 -: Април 12, 2018, 11:13:41 pm »
Значи двойна полза - освобождение от досадно мероприятие, с елемент на натрапено задължение от куртоазия и дабъл плюс - изчистване на ненужни хора от пейзажа.Фалшивите приятелства болят, но мига на разобличаването им носи благодат и чистота. Вече не отдаваш енергия и не получаваш отровни газове в замяна ,  кислород. Радвай се  :012: :012: А и малко съм бременна от хладилника, после не знам как ще влизам във форма.  ;D
Имам официална рокля с висока талия дето вече не ми става мога да ти услужа и аз явно няма да съм поканена на сватбата на бившият, въпреки че обещах на младоженеца да му нарисувам коса с фотошоп, щото са му поопадали керемидите  ;D
« Последна редакция: Април 12, 2018, 11:19:55 pm от Ребека »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #6509 -: Април 14, 2018, 06:42:19 pm »
Ще се осъществи ли пътуването с П?
Тава въпрос за отлагано такова, вероятно затова У9 е ретро.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...