Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039661 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6525 -: Април 15, 2018, 03:01:40 pm »
В този хорар въпросът е съвсем друг – дали ще има проблеми в работата. И уточняваш – кражба, материални проблеми. И изведнъж намесваш здравето и спортната травма. В хорара този въпрос не е задаван. Затова отговор ще се търси по първоначално зададения въпрос, а не нещо извън него.
Лили,в хорар се отговаря на въпросът,така е.Все пак  планетата сигнификатор на питащия и Луната дават информация за неговото състояние както телесно,така и емоционално.Планетите са съществителни,знаците-прилагателни,аспектите са глаголи. ;)
Имам хорар в който задавам въпрос за покупка на автомобил и в него се вижда,че купувачът не е в добро здравословно състояние(аз не питам това).Човекът,който купи колата ми каза,че е инвалид.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6526 -: Април 15, 2018, 03:47:16 pm »
Нямах предвид твоето тълкуване, а допълнението на Весо. И като цяло как дефинира хорарния въпрос: "Имах лош сън... да не би нещо лошо да се случи в работата?" /следва уточнение какво/, след това обръща посоката и почва да споделя за болно рамо или крак. Състоянието на кверента може да се види в хорара, но основният въпрос е друг и той е дефиниран в началото. Това имах предвид. Много разводнени хорарни въпроси се пускат. Но пък ако болното рамо /или крак/ стане причина за временна нетрудоспособност, това вече резултира в проблем, свързан и с работното място.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6527 -: Април 15, 2018, 04:13:22 pm »
Да, грешката е моя, че разводних въпроса, макар и да знам правилата, за което се извинявам!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6528 -: Април 15, 2018, 06:48:28 pm »
И аз с питане, че все не ми дава мира. Ще си взема ли куче? Като гледам категорично не
категорично не е не, по-скоро на този етап не

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #6529 -: Април 16, 2018, 12:24:12 pm »
Здравейте, тормози ме въпрос, а няма как да разбера. А винаги тук ми помагате с правилните отговори на такива въпроси.
Ще пътува ли служебно Х. на рождения си ден или лъже ?
Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6530 -: Април 16, 2018, 12:55:45 pm »
Здравейте, тормози ме въпрос, а няма как да разбера. А винаги тук ми помагате с правилните отговори на такива въпроси.
Ще пътува ли служебно Х. на рождения си ден или лъже ?
Благодаря
Какви са ви отношенията с Х. , ангажиран/а ли е семейно или с постоянна връзка?
Излиза, че е натоварен с работа, но също така, че може скрито да отпразнува рождения си ден.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6531 -: Април 16, 2018, 01:44:40 pm »
Здравейте, тормози ме въпрос, а няма как да разбера. А винаги тук ми помагате с правилните отговори на такива въпроси.
Ще пътува ли служебно Х. на рождения си ден или лъже ?
Благодаря
Да,Х ще пътува на рождения си ден.

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #6532 -: Април 16, 2018, 07:56:23 pm »
Благодаря ви, аkruks и Сафо, вече съм уверена, че съм усещала правилно ситуацията. Akruks мисля, че пак си абсолютно точна! Имах усещането, че иска с някой “нов” да празнува и ще се окаже така. Познавам го от няколко години , и доста добре. Усещам, че има някакво паралелно увлечение , а наистина е мн. зает със служебни пътувания, но РД е в събота и това ме накара да се съмнявам. Питам за приятеля ми, не сме семейни, но от доста време живеем заедно.  ::) надявам се да мога да дам скоро адекватна ОВ, защото той мн държи на роднините , как ще ги пропусне?! Или ще е тайно от мен само?!  :-\
Благодаря за вниманието
« Последна редакция: Април 16, 2018, 08:11:43 pm от pepi »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #6533 -: Април 16, 2018, 08:22:33 pm »
Аз съм за НЕ относно пътуването предвид квадратурата на неговия сигнификатор и ретро Мерк.
Иначе възможно е да има тръпка- разходят съвпад на У 1 и 5 в първия му дом.
Луната в картата я разглеждам като твой сигнификатор и аспектите са наред, но не знам трети човек по кой дом се гледа.
Мисля, че нещо ще осуети плановете му.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #6534 -: Април 16, 2018, 08:53:40 pm »
Благодаря за отделеното време, Корея, надявам се скоро да стане ясно. :72:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6535 -: Април 17, 2018, 04:42:33 pm »
Три градуса, ранен асцедент ли е за Хорар?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6536 -: Април 17, 2018, 05:14:17 pm »
Три градуса, ранен асцедент ли е за Хорар?
Ако има аспекти между сигнификаторите,може да се даде отговор.Ако са ъглови , с достойнства ,също.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6537 -: Април 17, 2018, 08:57:31 pm »
Три градуса, ранен асцедент ли е за Хорар?
3* си е нормален АС , под 3* се счита за ранен, но пак се разглежда хорара, въобще всеки хорар дава отговор, стига да има "очи" да го прочетат

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #6538 -: Април 19, 2018, 03:22:39 pm »
Ще си платим ли днес тока?
Не съм сигурна кой дом да гледам - 4, 3 или е някой друг? Последния аспект на Луната е секстил със Слънцето и изглежда обнадеждаващо, но не знам кой е сигнификатора на въпроса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6539 -: Април 19, 2018, 03:53:23 pm »
Ще си платим ли днес тока?
Не съм сигурна кой дом да гледам - 4, 3 или е някой друг? Последния аспект на Луната е секстил със Слънцето и изглежда обнадеждаващо, но не знам кой е сигнификатора на въпроса.
да, ще го платите- последен аспект е с Уран, свързан с електричество, Слънцето ще е вече в Телец
Луната ще извърши нехармоничен аспект с Нептун У2, У3 за мъжа ти, ще му отънее джоба след разплащането, а може да има и някаква измама в тази връзка или пък да не получиш пари от него/друг, на които разчиташ