Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038990 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6705 -: Юни 19, 2018, 11:20:17 am »
Хора, влизам с един деликатен въпрос. Първо да кажа, че не вярвам много,много в т.нар. "черни магии", но вкъщи постоянно намираме яйца и други предмети. Онзи ден пак яйце в дрехите ни. Имаме подозрения към баба ми, и пуснах хорар тя ли върши тези  неща?


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6706 -: Юни 19, 2018, 02:36:12 pm »
Хора, влизам с един деликатен въпрос. Първо да кажа, че не вярвам много,много в т.нар. "черни магии", но вкъщи постоянно намираме яйца и други предмети. Онзи ден пак яйце в дрехите ни. Имаме подозрения към баба ми, и пуснах хорар тя ли върши тези  неща?
За баба по бащина линия ли става въпрос? Луната взаимна рец. с Меркурий и разх. тригон Сатурн естествен сигнификатор на възрастни хора. Да

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6707 -: Юни 19, 2018, 02:50:19 pm »
Да, по бащина линия. Значи според теб е тя  :o

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6708 -: Юни 19, 2018, 03:32:41 pm »
Извън астрологията – при такива ритуали яйца се ползват по-скоро за очистване или проверка дали има негативни влияния.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6709 -: Юни 19, 2018, 04:32:18 pm »
Да, по бащина линия. Значи според теб е тя  :o
Вероятно тя ги слага, но може да е с цел да ви предпази както Лили е написала. Луната е грижа, тя не е магия в лошия смисъл. Кой друг има достъп до гардероба?
« Последна редакция: Юни 19, 2018, 04:36:52 pm от Сафо »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #6710 -: Юни 19, 2018, 05:00:00 pm »
Извън астрологията – при такива ритуали яйца се ползват по-скоро за очистване или проверка дали има негативни влияния.

Глупости! Това си е чиста магия.И въпросната съфорумка от какъв етнос е - ако не е тайна да сподели.
Освен това са се и скарали с партньора.
Извинявам се,ако съм твърде директен и груб.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6711 -: Юни 19, 2018, 06:01:13 pm »
Глупости! Това си е чиста магия.

Суеверен народ. В кой век живеем, че да правят магии? Сякаш в съзнанието на хората нищо не е мръднало, все едно живеят в 18-19 век. Кокошкарски истории, за телепортация надали ще чуя нещо.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #6712 -: Юни 19, 2018, 06:05:47 pm »
Суеверен народ. В кой век живеем, че да правят магии? Сякаш в съзнанието на хората нищо не е мръднало, все едно живеят в 18-19 век. Кокошкарски истории, за телепортация надали ще чуя нещо.  :57:

Суеверен народ ли? 18-19 век,а? Нютон го няма вече,Айнщайн също,Едисън също.. Но оставеното от тях? Я се огледай наоколо..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6713 -: Юни 19, 2018, 06:30:54 pm »
Али, тук при нас редовно чувам за магии. От образовани хора, с претенции за интелигенция. Ама само претенции.  :D
Не казвам, че няма негативно енергийно въздействие, но това да ти е фокус и тема на разговор... И дори, бих казала, горещи дебати.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6714 -: Юни 19, 2018, 06:33:41 pm »
Тя е лош човек и има нейни си причини да иска да вреди на семейството. Аз не вярвам в магии, но е факт, че често намираме яйца и след това се случват поредица гадости. Българи сме си, но има приятелка ромка, която се занимава с тези неща. Имахме съмнения и към комшийка. Мен не ме интересува дали има магии, колкото ми е интересно кой се опитва да ни прави мизерии.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6715 -: Юни 19, 2018, 07:21:35 pm »
Имахме съмнения и към комшийка. Мен не ме интересува дали има магии, колкото ми е интересно кой се опитва да ни прави мизерии.
Според мен е комшийка- Венера У3 (У8 за нея- окултни занимания, свързано със смърт) в твоя 12д.
Сега, да поясня на останалите- негативна енергия се чисти със счупено яйце в стъклена чаша с вода, поставя се близо до главата на човек или върху негова снимка. Но цели яйца в дрехи- това си е магия за смърт, преди това са престояли в гроб - последното го знам от едно предаване- Горещо с Венета Райкова.
И в България, масово се прилагат магии- циганки и ходжи, които ги правят има много. Тази, която купи къщата на братовчедка ми (преписана ѝ от нашия дядо), съседен двор е, също прави мизерии- самата тя като се настани да живее в къщата и ми каза тогава по Великден, че не ходела в църква, понеже нейната майка била прочута врачка в едно село до Дряново, докато била жива. И от миналата година, откакто почина братовчедката, постоянно намирам в моя двор поставени ритуално предмети, а кой знае колко заровени има, за които не знам, но е факт, че откакто тази жена се нанесе до нас, къщата и двора на майка се рушат, дървета падаха, единия път за малко да ме убие едно ябълково дърво, имам главоболие когато съм в града, постоянно нещо се случва, което ми пречи да оправя къщата и двора, че да я продам и да се махам от този проклет град с диви селяндури и власи.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #6716 -: Юни 19, 2018, 07:43:31 pm »
Направо настръхнах, с какви ритуали се занимават лошите душици :o Иначе то може да е баба ми в комбина( по нейна поръчка) с комшийката. Ще направя хорари по именно за ромката и другата ни заподозряна комшийка.
Интересното е, че в деня, когато намерихме яйцето, почнаха на цялото семейство да се случват гадости. Преди това то си е стояло там , но явно някак сме го “активирали” не знам.. аз не разбирам от такива неща , но май ще трябва да се запозная как да се предпазваме от такива влияния.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6717 -: Юни 19, 2018, 07:57:10 pm »
Хора, влизам с един деликатен въпрос. Първо да кажа, че не вярвам много,много в т.нар. "черни магии", но вкъщи постоянно намираме яйца и други предмети. Онзи ден пак яйце в дрехите ни. Имаме подозрения към баба ми, и пуснах хорар тя ли върши тези  неща?

666, защо не я попиташ директно, дали тя слага яйцата? Все пак живеете под един покрив и имаш правото да знаеш.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6718 -: Юни 19, 2018, 08:39:38 pm »
666, защо не я попиташ директно, дали тя слага яйцата? Все пак живеете под един покрив и имаш правото да знаеш.
Може да я е страх след това да не ѝ навреди реално по някакъв начин.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6719 -: Юни 19, 2018, 09:04:13 pm »
Може да я е страх след това да не ѝ навреди реално по някакъв начин.

По-добре да се изправи лице в лице с нея, отколкото да живее в страх непрекъснато. Едва ли някой друг слага яйцата, бабата има достъп до всичко в общото жилище. Може да си заключат вещите, но ако не поговорят с нея, вероятно и по-зле ще стане. Ако имат възможност, най-добре е да се изнесат от там, това си е психически тормоз. Тя явно това иска.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг