Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1029887 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Общи хорари
« Отговор #435 -: Март 23, 2014, 03:41:32 pm »
Веско,а имаш ли в момента подходящ транзит-причинител на травмата?

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Общи хорари
« Отговор #436 -: Март 23, 2014, 07:44:03 pm »
Каква е тази истерична жена? Тя не става за преподавател. :021: За индийците астро гурото е толкова важна фигура. Мейл, потърси си друг гуру. Дано случиш този път на такъв, с който ще имате синхрон.
По принцип учителят си идва сам, когато ученикът е готов за него! Монетата винаги има две страни и въпросната преподавателка може да е преценила, че Майл не е готова да бъде нейна ученичка, щом не я слуша в захлас, а оспорва нейните знания и материали за четене.  :)
Еми аз съм си изяждала злобни забележки да престана да чета по форумите какви глупости пише и като съм питала за Лилит, Възлите и Хирон...просто като не е компетентна явно това и е защитната реакция и е да излобява  :57: няма да се отказвам сега ще си взена основите и чао...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #437 -: Март 23, 2014, 07:56:46 pm »
Mail, според мен не е нормално за две години обучение още да не си взела основите. Те какво преподават там - зодии, планети и домове? :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #438 -: Март 23, 2014, 09:27:43 pm »
Днес сутринта не се стърпях и правих лицеви опори, сега рамото не ме боли и дори се чувствам малко по-добре.  :) Добре ли ще е за мен да продължа да ги правя (да кажем, през ден или два) и след около 2 седмици да започна да тренирам пак (естествено, не с толкова големи тежести, колкото преди, по-скоро постепенно да стигна до тях) или е все още рано?
И според мен няма да има проблем да тренираш, но поне в началото бъди по - предпазлив. Може понякога да се появяват някои болки - У6 е в сходящ квадрат с куспида на асцендента.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #439 -: Март 23, 2014, 09:53:35 pm »
Основите ги взех от интернет, а преди това от няколко неособено престижни книжки. Това беше в периода 2003-2006. И какво - не е толкова зле. :012: Но не съм чела и учила последователно. Проблемът ми е, че съм разпиляна по природа и се интересувам от сто неща наведнъж (Меркурий в квадрат с Юпитер, макар и широк, е такова разхвърляно животно). А в онзи период успях да бъда концентрирана само върху образованието си. Такъв силен фокус оттогава не съм имала. Започнах да чета по-задълбочено по астрология, когато се регистрирах във форум по тематиката.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #440 -: Март 24, 2014, 01:56:25 am »
Еми аз съм си изяждала злобни забележки да престана да чета по форумите какви глупости пише и като съм питала за Лилит, Възлите и Хирон...просто като не е компетентна явно това и е защитната реакция и е да излобява  :57: няма да се отказвам сега ще си взена основите и чао...
Че то не е лъжа, че се пишат и неверни неща по форумите, нямам предвид само тези по астрология, а въобще- кой прочел някъде нещо и не разбрал, а после се прави на знаещ и дава акъл, но ти като от няколко години се занимаваш с тази материя би трябвало да си се научила да отсяваш нещата. За Лилит например за пръв път прочетох преди години статията в astro.com, за възлите и Хирон във форума на beinsadouno.com, като информацията там е преписана дословно от книги, така че написаните неща не са глупости, а ти по какъв начин си поставила въпросите, които те вълнуват и как си предала прочетеното по тях във форумите е вече отделно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #441 -: Март 24, 2014, 01:44:36 pm »
Брат ми задава въпроса: "Ще успея ли да продам картината, която пуснах за продажба в продавалник?". Обявата ще е валидна 2 месеца.
Има шанс това да се случи, но дори да не я продаде, като цяло картината и брат ти, като творец, ще бъдат харесани, ще има проявен интерес към тях, комуникация във връзка с това, а последното ще насърчи брат ти да продължава да твори, макар да не показва явно себе си и творбите си

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #442 -: Март 24, 2014, 06:13:06 pm »
Аз не виждам да я продаде, поне не в срока, който си мисли, че ще се случи. Може да има някакви питания и договорки, но купувачът ще се откаже или ще се забави.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #443 -: Март 24, 2014, 06:53:44 pm »
Казах ви аз, че самолетът е във водата, ама не ми повярвахте,'начиии :012:
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #444 -: Март 25, 2014, 10:05:38 am »
Брат ми задава въпроса: "Ще успея ли да продам картината, която пуснах за продажба в продавалник?". Обявата ще е валидна 2 месеца.
Ще я продаде и то скоро. ;)
У2 ще направи секстил с У7(Плутон), а Луната ще пренася светлина между тях в същото време. У2,3 и У8,9 в сходящ тригон; У1 и У7 също са в сходящ тригон.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #445 -: Март 25, 2014, 10:22:26 am »
Казах ви аз, че самолетът е във водата, ама не ми повярвахте,'начиии :012:
че той още не е намерен, просто прекратиха издирването, като обявиха пасажерите за починали, след като самолетът се бил разбил в Индийския океан, но дали е там?

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #446 -: Март 25, 2014, 02:11:23 pm »
ем,де ще е
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Общи хорари
« Отговор #447 -: Март 25, 2014, 02:33:09 pm »
На спа процедури в Мъртво море са.После на среща с Озирис.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #448 -: Март 25, 2014, 02:43:12 pm »
Казах ви аз, че самолетът е във водата, ама не ми повярвахте,'начиии :012:

къде си го писала? и на мен ми беше интересно, един хорар дали не би бил полезен в такива случаи - все пак има има толкова много способни астролози в света .......

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #449 -: Март 25, 2014, 02:44:57 pm »
Ребека се изказа.... :D :D :D :D Хепи, някой беше пуснал хорар за самолета, тук
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека