Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037255 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #6900 -: Август 10, 2018, 07:33:37 pm »
А имаш ли реални основания да се притесняваш?
Според хорара – въпросът е зададен с неясни мотиви. Не ми изглежда много радикална картата.

Имам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6901 -: Август 10, 2018, 08:32:00 pm »
Али, зависи за кой роднина питаш, различни са сигнификаторите.
В традиционната астрология бащата е по 4 дом, майката е по 10ти, роднините като цяло са по 3ти. Зависи от степента на родство.

По този хорар евентуално бих допуснала, че е имало проблем с мъж от семейството. Но според мен животозастрашаващата криза е отминала вече, макар че с такива конфигурации и в хорар, и в натал винаги внимавам да не ме подхлъзнат. Тук имаме невидима Луна /непосредствено преди новолуние/ в комбинация с невидим ретро Меркурий, при това са в опозиция с Марс, макар и знакова. Не са много ясни нещата и не бих предположила лесно предсказуем развой.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #6902 -: Август 10, 2018, 09:32:24 pm »
Али, зависи за кой роднина питаш, различни са сигнификаторите.
В традиционната астрология бащата е по 4 дом, майката е по 10ти, роднините като цяло са по 3ти. Зависи от степента на родство.

По този хорар евентуално бих допуснала, че е имало проблем с мъж от семейството. Но според мен животозастрашаващата криза е отминала вече, макар че с такива конфигурации и в хорар, и в натал винаги внимавам да не ме подхлъзнат. Тук имаме невидима Луна /непосредствено преди новолуние/ в комбинация с невидим ретро Меркурий, при това са в опозиция с Марс, макар и знакова. Не са много ясни нещата и не бих предположила лесно предсказуем развой.

Аз умишлено не уточнявам роднината,да не е ясно чак пък. И затова питам общо за фатален край около мен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6903 -: Август 11, 2018, 02:12:16 pm »
Али, когато е налице някакъв проблем, в хорарния въпрос се уточнява кой е човекът. Въпросът ти е зададен много общо. Роднини можем да гледаме по 3 дом, може и по 4ти - като близък член на семейството. В друг форум съм виждала такива хорари, винаги се уточнява кой. И тогава се разглежда.  Например: "Баща ми получи инсулт и сега е в болница. Ще оздравее ли, какъв ще е изходът?", "На сестра ми предстои операция. Ще мине ли благополучно?". Затова твоята карта отразява неяснота и мъгла около въпроса. Е, понякога в хорара може да се хване и преднамерена лъжа от страна на кверента, чела съм за такива примери. В твоя хорар има учебникарски указания за неясно формулиран въпрос, затова такъв беше и моят отговор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #6904 -: Август 11, 2018, 02:35:26 pm »
Али, когато е налице някакъв проблем, в хорарния въпрос се уточнява кой е човекът. Въпросът ти е зададен много общо. Роднини можем да гледаме по 3 дом, може и по 4ти - като близък член на семейството. В друг форум съм виждала такива хорари, винаги се уточнява кой. И тогава се разглежда.  Например: "Баща ми получи инсулт и сега е в болница. Ще оздравее ли, какъв ще е изходът?", "На сестра ми предстои операция. Ще мине ли благополучно?". Затова твоята карта отразява неяснота и мъгла около въпроса. Е, понякога в хорара може да се хване и преднамерена лъжа от страна на кверента, чела съм за такива примери. В твоя хорар има учебникарски указания за неясно формулиран въпрос, затова такъв беше и моят отговор.


Не искам да уточнявам,уточнението ми е смърт на близък.Щом може да се гледа по 3-ти и по 4-ти дом,нека бъдат разгледани,дори ако роднината включват още домове,да се погледне и там,въпросът е за крайн на живота,някъде нещо показва ли го?
Сега ще се постарая да направя Лунар.. Как става това? Сега ще поразгледам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6905 -: Август 11, 2018, 02:38:14 pm »
Вече съм си казала мнението, желая успех на всички тълкуватели.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6906 -: Август 11, 2018, 02:49:08 pm »
Хм.. Лека полека и аз свиквам да пускам хорари...

Въпросът ми е,в близките дни,може би седмица - две,хайде и месец да е,ще има ли смърт в обкръжението ми,на роднина,на близък човек. Благодаря ви!
Не

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6907 -: Август 11, 2018, 03:00:23 pm »
Лунарът сигурно трябва да бъде това:
Али,въпросът ти е до 1 месец,затова мисля,че трябва да направиш следващият лунар.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #6908 -: Август 11, 2018, 03:31:17 pm »
Аз не видях голяма разлика..
Али, слънцето трябва да е в лъв

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6909 -: Август 15, 2018, 05:56:33 pm »
По кой дом се гледат евентуалните клиенти? Преди малко видях съобщение в пощата ми пуснато към 13 50 около обед от потенциална клиентка ,но аз отговорих едва сега и тя каза, че вече е поръчала. Но мен отново ме усъмни, че може нещо да не наред, както в случая с колието и фалшивата поръчка за моя сметка разноси .Не беше писано от профил на олх а от тел и моята оферта е малко по-скъпа от други при това с доставка съвсем се оскъпява, та се учудих, но и нещо в любезният стил на писане на отсрещната страна.. Построих хорар, защото ме зачовърка измама ли беше пак ..Последният аспект на Луната е каре с Марс в критичен  градус в мой 1 дом в хорара

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6910 -: Август 15, 2018, 05:57:35 pm »
Обикновено по 7 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6911 -: Август 15, 2018, 05:59:27 pm »
В 7ми е Меркурий в квадрат с Юпитер  :017: Луната е у1 тогава и на изтърваната клиентка ако въобще е жена и е изтървана защото май в олх са се развихрили доста нечистоплътни създания
« Последна редакция: Август 15, 2018, 06:01:45 pm от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6912 -: Август 15, 2018, 06:06:25 pm »
Добре де, тия нечистоплътни създания като си поръчат нещо, нали не очакват благотворителност? Когато доставката е по куриер, има опция за преглед и тогава се заплаща или се връща стоката. Или в случая говориш за поръчана, но непотърсена пратка? Изчакай малко, може да се тутка и да не е отишла веднага да я вземе. Колко време престоява в куриерския офис?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #6913 -: Август 15, 2018, 06:13:44 pm »
Не ,не съм изпратила нищо , тя писа че си е поръчала вече .Само че и да не беше, щях да искам някакво потвърждение по тел ,което пак не е гаранция.. Има хора чисто луди, други пък с криворазбрано разбиране за конкуренция и саморазправа с конкуренти. Ако не си вземат потърсят пратката може да платиш доставка в 2 посоки +такса за престой в офиса .

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6914 -: Август 17, 2018, 05:54:10 pm »
Относно обичта към родителите, донякъде ми звучи правдоподобно. Лично аз съм имала много нерви и проблеми във връзката си, заради моите майка и баща. Какти и партньорът ми, заради неговите. След време осъзнах, че те вече не са виновни за моите грешки, достатъчно голям човек съм. Поех отговорност, но понякога си изпускам нервите и това е нещо, с което не се гордея. Иска се много сила, за да простиш!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг