Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038346 пъти)

zira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #7125 -: Януари 05, 2019, 10:55:21 pm »
Много ми се иска да си права и да не са откраднати,сумата е 3500. Кой аспект ти дава основание да мислиш така? Дори да вземем 5 дом за негов 1, той не е ли представен по скоро от Венера,куспидатата е точно на границата. Последния аспект на луната преди задаване на въпроса е куинконс с Венера, а преди да напусне знака ще е с Уран. Той е много притеснен. Марс като диспозор на Луната също е важен, в съвпад с Нептун- заблуда, този съвпад тригон с Венера,която е не само У2 но и по принцип сигнификатор на пари и ценности.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7126 -: Януари 06, 2019, 12:24:45 am »
Много ми се иска да си права и да не са откраднати,сумата е 3500. Кой аспект ти дава основание да мислиш така? Дори да вземем 5 дом за негов 1, той не е ли представен по скоро от Венера,куспидатата е точно на границата. Последния аспект на луната преди задаване на въпроса е куинконс с Венера, а преди да напусне знака ще е с Уран. Той е много притеснен. Марс като диспозор на Луната също е важен, в съвпад с Нептун- заблуда, този съвпад тригон с Венера,която е не само У2 но и по принцип сигнификатор на пари и ценности.
СТАВА ДУМА ЗА ПОСЛЕДЕН СЪВПАД НА ЛУНАТА, А НЕ ПОСЛЕДЕН АСПЕКТ
КОГАТО Е БИЛА В РИБИ Е СЪВПАДАЛА С МАРС, КОЙТО Е УПРАВИТЕЛ НА 5Д, НЕГОВ 1-ВИ
ОТДОЛУ В ТАБЛИЧКАТА Е ИЗПИСАНО КУСПИДАТА НА ВСЕКИ ДОМ В КОЙ ЗНАК И НА КОЛКО ГРАДУСА СЕ НАМИРА
ОСНОВАНИЕ ДА МИСЛЯ МИ ДАВА НАУЧЕНОТО И ПРОВЕРЕНО С ТЕЧЕНИЕ НА ВРЕМЕТО В ДРУГИ ХОРАРНИ КАРТИ
ЛЕКА НОЩ!


zira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #7127 -: Януари 06, 2019, 12:27:28 pm »
Благодаря, Сафо и Акрукс. Явно имам много да уча.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7128 -: Януари 06, 2019, 04:37:01 pm »
Здравейте,
Тъй като мъжът ми ще си празнува РД на 19-ти Януари, покани освен роднини и семейство и нашите съседи, които са двойка.
Обаче, девойката преди години го е харесвала и съответно сега не ме харесва мен :D Но пък момчето е много готин и ходят с мъжът ми да стрелят заедно. Та все още не са ни дали отговор, дали ще присъстват и се чудих дали ще дойдат изобщо.
Аз зададох въпросът " Х. (назована по име, съседката ни), ще присъства ли на РД на мъжът ми?
Както знам, съседите са по 3ти дом, нали?
т.е. тя трябва да е представена от Слънцето У3 в тази карта? Като луната има сходящ тригон със Слънцето, което се намира в 7ми дом- откритите врагове :D т.е. ще присъства. На пръв поглед това ми излиза като коментар.
« Последна редакция: Януари 06, 2019, 10:35:06 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

zira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #7129 -: Януари 06, 2019, 08:56:35 pm »
Да, ще присъства. Слънцето е в съвпад и с двата диспозора на 5 дом- забавленията в 7 дом, домът на съпруга ти. Последния аспект на Луната преди да напусне Дева е опозиция с Хирон. Мисля, че ти няма да си доволна.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7130 -: Януари 06, 2019, 09:22:38 pm »
Да, ще присъства. Слънцето е в съвпад и с двата диспозора на 5 дом- забавленията в 7 дом, домът на съпруга ти. Последния аспект на Луната преди да напусне Дева е опозиция с Хирон. Мисля, че ти няма да си доволна.
zira,
Много ти благодаря за коментара.
Ще дам ОВ след рд, но е нормално да не съм доволна, поради разбираеми причини. Но ще го преживея някак си :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7131 -: Януари 06, 2019, 10:22:36 pm »
Здравейте,
Тъй като мъжът ми ще си празнува РД на 19-ти Януари, покани освен роднини и семейство и нашите съседи, които са двойка.
Обаче, девойката преди години го е харесвала и съответно сега не ме харесва мен :D Но пък момчето е много готин и ходят с мъжът ми да стрелят заедно. Та все още не са ни дали отговор, дали ще присъстват и се чудих дали ще дойдат изобщо.
Аз зададох въпросът " Х. (назована по име, съседката ни), ще присъства ли на РД на мъжът ми?
Както знам, съседите са по 3ти дом, нали?
т.е. тя трябва да е представена от Слънцето У3 в тази карта? Като луната има сходящ тригон със Слънцето, което се намира в 7ми дом- откритите врагове :D т.е. ще присъства. На пръв поглед това ми излиза като коментар.
Картата е с грешна дата, написала си 2018г. и се чудя каква е тази Луна в Дева на  6ти януари, когато е Новолунна в Козирог?
« Последна редакция: Януари 06, 2019, 10:24:38 pm от akruks »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7132 -: Януари 06, 2019, 10:34:27 pm »
Картата е с грешна дата, написала си 2018г. и се чудя каква е тази Луна в Дева на  6ти януари, когато е Новолунна в Козирог?
akruks,
Боже, благодаря ти, че го видя!
Редактирах картата и вече е с нормалната дата.

П.С. много се изморих след вчерашното гости и от там тези грешки.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7133 -: Януари 06, 2019, 10:45:14 pm »
akruks,
Боже, благодаря ти, че го видя!
Редактирах картата и вече е с нормалната дата.

П.С. много се изморих след вчерашното гости и от там тези грешки.
Тази е комшийка на мъжа ти, по негов 3д, а Марс У5 за него е в сходящ квадрат със Сатурн У3 , тъй че едва ли ще е на неговия празник.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7134 -: Януари 07, 2019, 12:12:19 am »
Тази е комшийка на мъжа ти, по негов 3д, а Марс У5 за него е в сходящ квадрат със Сатурн У3 , тъй че едва ли ще е на неговия празник.
akruks, благодаря ти.
Има светлина в тунела  :08:
Знам че има правила в хорарната астрология,  но при късен асцендент, и зададен въпрос за вземане на някакво решение на друг човек, означава ли че даденият човек е взел решението?
Т.е ако аз питам напр. шефът ми ще уволни ли колежката ми и асц на картата е късен, това означава ли че той е взел вече решението? И такава карта може ли да ни покаже неговото крайно решение?
Или приятелката ми , ще се разведе ли с мъжът си?
Или майка ми, избрала ли е ( купила ли е )  подарък за леля ми?
« Последна редакция: Януари 07, 2019, 12:14:19 am от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7135 -: Януари 07, 2019, 01:47:59 pm »
akruks, благодаря ти.
Има светлина в тунела  :08:
Знам че има правила в хорарната астрология,  но при късен асцендент, и зададен въпрос за вземане на някакво решение на друг човек, означава ли че даденият човек е взел решението?
ами този-т другия човек, нали си има негов асцендент и сигнификатор, както и въпросът си има сигнификатор, не е само Луната

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7136 -: Януари 07, 2019, 03:46:07 pm »
ами този-т другия човек, нали си има негов асцендент и сигнификатор, както и въпросът си има сигнификатор, не е само Луната
akruks,
Супер. Значи ще гледам една карта ама по-късно, когато се прибера че е с късен асцендент.
Благодаря ти!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #7137 -: Януари 08, 2019, 04:53:48 am »
Апартамента ще бъде ли мой? В момента има 3 дяла... 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7138 -: Януари 08, 2019, 07:08:34 pm »
Апартамента ще бъде ли мой? В момента има 3 дяла...
Наследствен ли е, понеже Луната управлява 8д? Може да вземеш пари от него, но апартамента едва ли.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #7139 -: Януари 08, 2019, 07:55:06 pm »
Наследствен ли е, понеже Луната управлява 8д? Може да вземеш пари от него, но апартамента едва ли.

Да, наследствен е. С баща ми нямаме намерение да го продаваме, че да получаваме пари от него ... А по-скоро да откупим дяла от третия човек.
« Последна редакция: Януари 08, 2019, 07:58:27 pm от gerivas »