Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039959 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7140 -: Януари 08, 2019, 09:40:02 pm »
Здравейте, пускам въпрос отнасящ се за моята най-близка приятелка.
Захвана се с нещо като самостоятелна работа*собствен бизнес* и въпросът ми е Ще й потръгнат ли нещата и ще бъде ли доволна от начинанието си?
Нещо интересно в допълнение вижда ли се в хорара? Питам,защото и аз самата донякъде съм обвързана с това начинание.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7141 -: Януари 09, 2019, 07:58:58 am »
Здравейте, пускам въпрос отнасящ се за моята най-близка приятелка.
Захвана се с нещо като самостоятелна работа*собствен бизнес* и въпросът ми е Ще й потръгнат ли нещата и ще бъде ли доволна от начинанието си?
Нещо интересно в допълнение вижда ли се в хорара? Питам,защото и аз самата донякъде съм обвързана с това начинание.
Приятелката е представена от Луна във водолей,в неин 8 дом,изключително нервна и напрегната ,разбираемо,след като е вложила пари/средства в това начинание.Нейн 10 дом,или бизнеса- в овен,тронов Марс,което е добре.Марс сх.аспект Юпитер от неин 6 дом,много работа и предстои,но в квадрат Меркурий,вероятно ще има проблем със служител/подчинен.Венера у11 дом,или 2 ри от 10д(пари от бизнес)сх.тригон Марс,ще печели пари.Луната ще направи секстил с Уран ,така че вероятно ще има успех ,особено ,ако начинанието е свързано с продажба на техника,ремонти,компютри,телефони,лазари,всякакъв вид техника.Марс върви към квадрат с планети в неин 7 дом,възможно е да има проблем с партньорства,ревизии,клиенти,но това е неизбежно във всеки бизнес.Хубавото е ,че Луната е в аспект с козирожкият стелиум,въпреки нервите/напрежението,тя ще се справи според мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7142 -: Януари 09, 2019, 09:42:45 am »
Здравейте, пускам въпрос отнасящ се за моята най-близка приятелка.
Захвана се с нещо като самостоятелна работа*собствен бизнес* и въпросът ми е Ще й потръгнат ли нещата и ще бъде ли доволна от начинанието си?
Нещо интересно в допълнение вижда ли се в хорара? Питам,защото и аз самата донякъде съм обвързана с това начинание.
Да, ще има успех и парички- гледам я по 7д, по който също са приятелите.
Ти също може да заработиш пари, ако това е твоя допълнителна работа, извън основната- Луната у11 в 6д.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7143 -: Януари 09, 2019, 12:15:38 pm »
Тя е сменила и държавната си работа тези дни, дано не се показва това в хорара, а соециално за частната, за която питах. Всъщност ние й даваме под наем офиса, в който е, затова сигурно се вижда, че и за мен ще има пари.
Много се надявам да й потръгне, с деца е свързана работата, не с техника. Нервна е и много не си вярва, но щом излизат дойоди за нея, значи ще има и клиенти надявам се..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7144 -: Януари 09, 2019, 12:25:23 pm »
Всъщност ние й даваме под наем офиса, в който е, затова сигурно се вижда, че и за мен ще има пари.
Много се надявам да й потръгне, с деца е свързана работата, не с техника.
Затова ли Луната управлява неин 5д, мислех да не е свързана с творчество/изкуства работата  :)

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #7145 -: Януари 14, 2019, 10:06:43 am »
Здравейте,
въпроса ми е зададен преди 2 дни, но още е на дневен ред. Ще изместят ли служебно приятеля ми от града за постоянно?
В края на седмицата очаква шефа си и предполага, че това ще е повода. Аз пък съм притеснена, че или трябва да напусна работа, за да го последвам или да се разделим, може би. Моля ви за малко помощ.
Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7146 -: Януари 14, 2019, 10:45:25 am »
Здравейте,
въпроса ми е зададен преди 2 дни, но още е на дневен ред. Ще изместят ли служебно приятеля ми от града за постоянно?
В края на седмицата очаква шефа си и предполага, че това ще е повода. Аз пък съм притеснена, че или трябва да напусна работа, за да го последвам или да се разделим, може би. Моля ви за малко помощ.
Благодаря
За постоянно няма да напусне града заради работата си, ще запазите връзката си и всичко покрай нея, така че споко!

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #7147 -: Януари 14, 2019, 12:37:06 pm »
За постоянно няма да напусне града заради работата си, ще запазите връзката си и всичко покрай нея, така че споко!

"Чул те Господ", akruks ! Благодаря.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #7148 -: Януари 14, 2019, 12:53:52 pm »
И според мен няма да има смяна на местожителство. Но може да има някакви промени в работата или позицията, като повишение

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #7149 -: Януари 14, 2019, 01:16:50 pm »
И според мен няма да има смяна на местожителство. Но може да има някакви промени в работата или позицията, като повишение

Благодаря за отделеното време, най-късно следващия понеделник ще дам инфо какво се случва.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7150 -: Януари 20, 2019, 07:48:23 pm »
Тази е комшийка на мъжа ти, по негов 3д, а Марс У5 за него е в сходящ квадрат със Сатурн У3 , тъй че едва ли ще е на неговия празник.
akruks,
Давам ОВ. не дойдоха. Били канени на някакъв имен ден...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7151 -: Януари 21, 2019, 01:50:15 pm »
akruks,
Давам ОВ. не дойдоха. Били канени на някакъв имен ден...
Благодаря!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7152 -: Януари 21, 2019, 02:01:25 pm »
Благодаря!
И аз ти благодаря, akruks .
Ползотворна седмица!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Общи хорари
« Отговор #7153 -: Януари 22, 2019, 12:05:26 pm »
Ще отидем ли заедно на ски с Д.? /приятеля ми/ Не смея да повдигна въпроса да не "разваля магията" ::), чакам той да каже.
Благодаря.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7154 -: Януари 22, 2019, 12:15:18 pm »
Ще отидем ли заедно на ски с Д.? /приятеля ми/ Не смея да повдигна въпроса да не "разваля магията" ::), чакам той да каже.
Благодаря.
Чак пък магия... Връзката ви се основава на секс, а ските всеки сам си кара.