Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030908 пъти)

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Общи хорари
« Отговор #7155 -: Януари 22, 2019, 12:48:50 pm »
Чак пък магия... Връзката ви се основава на секс, а ските всеки сам си кара.

Благодаря, akruks - т.е. да не се надявам заедно да караме, да не го чакам и да си правя резервация? Правилно ли те разбирам? ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7156 -: Януари 22, 2019, 01:27:34 pm »
Благодаря, akruks - т.е. да не се надявам заедно да караме, да не го чакам и да си правя резервация? Правилно ли те разбирам? ::)
Тези въпроси не към нас, а към него. Съвместна ваканция се обсъжда с партньора!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7157 -: Януари 24, 2019, 11:14:29 am »
Здравейте,
Аз продължавам със семейните драми :D
И тъй като тази седмица ми е ужасна и откъм работа и откъм здраве, настинах в заведението където празнувахме.
След заведението, отидохме на дискотека и там реших да попитам девер си какво иска за подарък за 30-годишнината.
И той шеговито каза "Абе да сме живи и здрави, няма значение. Абе един Елит контролер (това е джойстик за играта Xbox, който струва 270лева) ще ме зарадва. Но не се притеснявайте, има време. То аз ще го празнувам в двора на къщата НИ, защото ще бъдем много хора". И съответно аз се зачудих, как така това е НЕГОВАТА къща, като родителите им бяха напълно ясни, че тази къща с двора си остава за нас, той си има апартамент, а и още едно място на което щял да строи, някой ден.
Обсъдих го това с мъжът ми и той каза, че това едва ли ще стане, защото се иска много голяма организация. А и аз му споделих, че не искам непознати хора да влизат в моята къща, да ходят из стаите, където могат да ровят и не се знае какво могат да си вземат... Това ме извади извън релси, поради факта че той се разполага с нашето имущество. Ние да не би да сме отишли в апартамента му да си празнуваме там купоните?!
И съответно въпросът ми е породен от тази ситуация.
" Девер ми назован по име, ще празнува ли 30-тия си РД в нашият двор?"
Много ще бъда благодарна за коментарите.
Исках да спомена, че този РД ще бъде чак месец Септември, така че е в дългосрочен план.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #7158 -: Януари 24, 2019, 11:22:05 am »
За постоянно няма да напусне града заради работата си, ще запазите връзката си и всичко покрай нея, така че споко!

OВ - След срещата с шефа няма индикации да го местят в друг град, обсъждали са работни планове за следващата година.
Благодаря Ви :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7159 -: Януари 25, 2019, 01:54:52 pm »
" Девер ми назован по име, ще празнува ли 30-тия си РД в нашият двор?"
Много ще бъда благодарна за коментарите.
Исках да спомена, че този РД ще бъде чак месец Септември, така че е в дългосрочен план.
Нашият? Колкото е ваш този двор, толкова и негов, поне докато родителите му живеят там и не е записано черно на бяло, че дворът и къщата принадлежат на мъжа ти. Но не, няма да празнува там, а и е твърде рано да се говори за празнуване- не се знае тогава какво ще е времето, дали ще позволява софра на двора и т.н.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7160 -: Януари 25, 2019, 03:19:18 pm »
Нашият? Колкото е ваш този двор, толкова и негов, поне докато родителите му живеят там и не е записано черно на бяло, че дворът и къщата принадлежат на мъжа ти. Но не, няма да празнува там, а и е твърде рано да се говори за празнуване- не се знае тогава какво ще е времето, дали ще позволява софра на двора и т.н.
akruks,
Това е по желание на родителите му, така разпределиха нещата още лятото. Това че все още го няма черно на бяло не означава че не могат да се разпореждат. А и те категорично ни даодха да разберем, че горното място и апартамента са на девер ми, а тази къща е нашета. Но в момента живеем там и трябва да се съобразяват с нашите желания, както ние с тяхните. Разбирам да не живеехме там, но не е така. А и аз не искам никой чужд да влиза в домът ми, който съм обзавела и подреждам и чистя.
Разбира се, че времето е много важно, но замисъла ме подразни че не са се допитали дори и до нас, ами са си го решили ей така, без да се съобразят с мнението ни. Рано е, знам, ама нали си е емоционална седмицата... Като дойде време ще се разбере.
Благодаря ти!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Общи хорари
« Отговор #7161 -: Януари 26, 2019, 11:44:48 am »
Привет!
Опитвам се да разбера как е настроена жената Х (име) към мен. Въпросът е дали все още ме харесва? От скоро се познаваме, но забелязвам промяна в отношението и към мен.

Мерси предварително.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 217
Re: Общи хорари
« Отговор #7162 -: Януари 26, 2019, 04:17:11 pm »
Ти я харесваш повече,при нея виждам някакво скрито напрежение,вие двете по нищо не си приличате,но има обстоятелства,които ви срещат и събират отново.По някакъв начин ви се дава шанс за промяна или важен избор за бъдещето в момента.

Иначе е добре ако с тази личност имаш професионални отношения,за приятелство май отговора е НЕ.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7163 -: Януари 26, 2019, 04:27:06 pm »
Моля, за малко помощ.
" Папката с документите в кметството ли е и ще се намерят ли ?"
Давам обратна връзка, намериха се документите, както допълнихте, Сафо, Акрукс до 2 месеца, макар и на не посочените в коментара места. Благодаря, за включването и помощта. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #7164 -: Януари 26, 2019, 04:34:40 pm »
Привет!
Опитвам се да разбера как е настроена жената Х (име) към мен. Въпросът е дали все още ме харесва? От скоро се познаваме, но забелязвам промяна в отношението и към мен.
Мерси предварително.

Аз би казала, че си приличате, по скорпионски :) Но това не ви сближава. Тя шеф ли ти е? Може да имате нормални, но тип делови, отношения.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Общи хорари
« Отговор #7165 -: Януари 26, 2019, 04:43:46 pm »
Аз би казала, че си приличате, по скорпионски :) Но това не ви сближава. Тя шеф ли ти е? Може да имате нормални, но тип делови, отношения.

Благодаря за отговорите.

Нямаме професионални отношения, по-скоро искам да сме приятелки.
Мисля, че си приличаме донякъде, но напоследък като че ли е някак по-делова наистина и не знам на какво се дължи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Общи хорари
« Отговор #7166 -: Януари 26, 2019, 10:59:41 pm »
Наскоро едни уж "приятели" ми спретаха една измама и понеже направиха така, че да разберат къде точно живея, подозирам, че искат да ми откраднат или направят нещо за колелото, което купих преди месеци (не че им трябва, но просто за да ми направят мръсно), питам: "Има ли опасност някой да открадне или повреди колелото ми, или пък нещо друго от дома ни?". Сходящият квадрат между У3 и У8 какво може да означава?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Общи хорари
« Отговор #7167 -: Януари 26, 2019, 10:59:58 pm »
Светът не се върти около теб, не смятай себе си за толкова специален, че някой да има мерак да ангажира енергията си да се занимава да има специално отношение като те мрази или иска ти разваля колелото.  ;)
Управителят на Луната, като  сигнификатор, идва от сходящ квадрат с Нептун.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Общи хорари
« Отговор #7168 -: Януари 26, 2019, 11:01:48 pm »
Светът не се върти около теб, не смятай себе си за толкова специален, че някой да има мерак да ангажира енергията си да се занимава да има специално отношение като те мрази или иска ти разваля колелото.  ;)
Управителят на Луната, като  сигнификатор, идва от сходящ квадрат с Нептун.
Това е така, но самият факт, че ми спретнаха измама, и то много добре изпипана, ми е много странно. Случилото се беше преди два дена, днес единият от тях сам се издаде.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #7169 -: Януари 26, 2019, 11:19:01 pm »
Веско, вместо да се тревожиш непрестанно как някой ще ти навреди, се погрижи за отношенията си.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми