Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022003 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7260 -: Април 18, 2019, 02:24:42 pm »
Предстои ми изпит през месец май... Ще го издържа ли успешно? час-08:51
Луната е без курс, извършила е вече последния си аспект- опозиция с Венера, повече не предстои да има аспекти.
Не пише за първи път ли ще се явиш на този изпит, с какво е свързан, нужни са тези подробности, за да се определи точен сигнификатор, а с това и точен отговор.

Amurche

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Общи хорари
« Отговор #7261 -: Април 18, 2019, 03:05:54 pm »
Луната е без курс, извършила е вече последния си аспект- опозиция с Венера, повече не предстои да има аспекти.
Не пише за първи път ли ще се явиш на този изпит, с какво е свързан, нужни са тези подробности, за да се определи точен сигнификатор, а с това и точен отговор.

Ще се явя за втори път. Изпта е свързан с медицина- Ендокринология.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7262 -: Април 18, 2019, 07:01:01 pm »
В такъв случай не трябва ли да се погледне и Нептун, както и Луна-Рак - най-голямата жлеза панкреаса не е ли под влиянието на Рак?  - колеги?
Щитовидната жлеза (на латински: glandula thyroidea) е най-голямата ендокринна (с вътрешна секреция) при възрастните. Намира се под знака Телец с управител Венера.

Колкото до нейната карта- Меркурий У1, У5 (второ явяване е по 5д) е в самия край на знака, Луната в 5д е без курс, колкото и да искам не мога да дам категоричен положителен отговор. Най-добре е да седне и учи, вместо да си губи времето с питанки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7263 -: Април 18, 2019, 07:54:15 pm »
akruks, днес четох статия, в която черния дроб е описан, като най-големият орган. За такъв обаче често се споменава кожата. Относителни са нещата, пациент с уголемено сърце може природната му помпичка да е най-големият атрибут. Черният :party0036: дроб също отделя хормони и ензими, ако и него го сложим в стартовия състав, той ще бъде първи.
Говорим за жлези с вътрешна сексреция, които са предмет на изучаване в Ендокринология, сред тях най-голяма и главна е щитовидната.
Жлези с вътрешна секреция са хипоталамуса, хипофизната жлеза, епифизата, щитовидната жлеза, околощитовидните жлези, надбъбречните жлези. Отделни участъци от задстомашната жлеза (Лангерхансови острови) и половите жлези (сертолиеви клетки, лайдигови клетки, гранулозни клетки) функционират като жлези с вътрешна секреция. Някои органи като стомах, дванадесетопръстник, черен дроб, бъбрек, плацента, матка, кожа, сърце, костен мозък и мастна тъкан имат добавъчна ендокринна активност.

petra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Общи хорари
« Отговор #7264 -: Април 22, 2019, 02:46:33 pm »
Д. ще ме покани ли на рожден ден?  :017: Точно на Великден е, и се чудя да избирам ли подарък, че е и "претенция" ::) А ми е неудобно да го питам.
Благодаря Ви

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7265 -: Април 22, 2019, 03:18:19 pm »
Д. ще ме покани ли на рожден ден?  :017: Точно на Великден е, и се чудя да избирам ли подарък, че е и "претенция" ::) А ми е неудобно да го питам.
Благодаря Ви
Мисля, че ще те покани, тъй че се подготви с подарък

petra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Общи хорари
« Отговор #7266 -: Април 22, 2019, 03:31:10 pm »
Блгодаря, akruks. :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7267 -: Май 01, 2019, 06:50:17 pm »
Имам въпрос за баща ми - Ще успее ли да вземе изпита?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7268 -: Май 02, 2019, 12:58:58 am »
Имам въпрос за баща ми - Ще успее ли да вземе изпита?
ще го вземе

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7269 -: Май 06, 2019, 11:23:39 am »
Не, баща ти няма да пътува, нека си гледа неговите обекти, откъдето ще изкара пари, а свекърва ти да си оправя банята, не я мисли- никой няма да ти признае след време.

akruks,
Давам ОВ-баща ми е тук и започнаха да ремонтират банята.
Но това не попречи да се празнува тук... и да сме като в дядовата ръкавица 8 човека с една баня..

Flower from Venera: благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7270 -: Май 06, 2019, 07:19:17 pm »
А защо обратната връзка е адресирана само към мен, след като и други са отговорили на въпроса?

http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg179690#msg179690

akruks, отговорила съм и на Flower from Venera: благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7271 -: Май 07, 2019, 02:13:05 pm »
Хорарът ми е с няколко въпроси. Първият е дали ще мога да изпълня една поръчка, защото изглежда 99 процента абсурд, невъзможно. Вторият ми въпрос -въпросният клиент- възложител,дали е поставено лице и крие нещо. Мисля че е възможно да е изпратен от конкурент, като троянски кон, хем проучване ,хем да съсипе моята техника. Не мога да дам повече подробности -за малко пари е, не е нещо сериозно, но пък това, което иска от мен може да съсипе окончателно част от техниката ми .Та въпрос 1 -ще успея ли ако е възможно и въпрос 2 -поставено лице ли е.Може би ще откажа

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7272 -: Май 07, 2019, 02:19:14 pm »
Единственото свястно нещо е че в последният градус преди да смени знака Луната ще направи тригон с парс Фортуна във вторият ми дом всичко друго-клизма а на този и ако го гледаме по Нептун и по Юпитер като диспозитори все не му е чиста семката  :017: Да се пробвам или да му звъня
« Последна редакция: Май 07, 2019, 02:28:26 pm от Ребека »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #7273 -: Май 07, 2019, 05:52:23 pm »
Бека, не ми се вижда читав хорара. Двата ти сигнификатора не са в силна позиция. Отделно, твоят У2 е също зле поставен и върви към квадрат със Сатурн. Луната в опозиция с Юпитер също не е добър индикатор генерално.
От цялата работа повече можеш да загубиш, отколкото да спечелиш според мен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7274 -: Май 07, 2019, 05:54:57 pm »
Хорарът ми е с няколко въпроси. Първият е дали ще мога да изпълня една поръчка, защото изглежда 99 процента абсурд, невъзможно. Вторият ми въпрос -въпросният клиент- възложител,дали е поставено лице и крие нещо. Мисля че е възможно да е изпратен от конкурент, като троянски кон, хем проучване ,хем да съсипе моята техника. Не мога да дам повече подробности -за малко пари е, не е нещо сериозно, но пък това, което иска от мен може да съсипе окончателно част от техниката ми .Та въпрос 1 -ще успея ли ако е възможно и въпрос 2 -поставено лице ли е.Може би ще откажа
Ребека,честно казано не съм наясно къде да гледам това с поръчката,но разсъждавам така:Ти си представена от Меркурий в 8 дом,телец,мнителна в момента относно ценностната система на възложителя.поръчката по 10 дом,отново Меркурий.Меркурий,тоест ти и поръчката ще направи съвпад с Уран,у5 ят ти дом,тригон със Сатурн и Плутон,секстил с Нептун.Аз мисля,че ще се справиш.