Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022131 пъти)

Selena_82

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Общи хорари
« Отговор #7335 -: Юни 09, 2019, 04:42:55 pm »
4
Здравей.Четвърти дом в хорара се тълкува като края на нещата,не като начало!  Има шансове,но по-добре  виж и  солара

А по какво съдиш в хорара, че има шансове? Още се уча и би ми било интересно да чуя мнението ти :-)

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7336 -: Юни 09, 2019, 05:12:40 pm »
А по какво съдиш в хорара, че има шансове? Още се уча и би ми било интересно да чуя мнението ти :-)
У1 сатурн на К12-верно сатурн е,но на трон и на к12 = според мен показва упоритост и пореден опит,зашото е ретро.Съвпад е с Плутон,отговарящ за заплождането. осми дом се управлява от Венера на трон  и няма да се състои квадрата с Луната,която пък е косигнификатор на въпроса.Луната ще има тригон с Уран,който хем е твой управител,хем отговаря за инвитрото,така,че ако правиш инвитро шансовете са големи сега.Луната и венера са в женски знак.

Selena_82

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Общи хорари
« Отговор #7337 -: Юни 09, 2019, 05:42:47 pm »
Много благодаря. Не, няма да е ин витро. Наистина ще е повторен опит, така да се каже, защото предишната бременност беше неуспешна. А това, че Луната е в опозиция с асцендента протеснително ли е?
« Последна редакция: Юни 09, 2019, 05:47:03 pm от Selena_82 »

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7338 -: Юни 09, 2019, 05:50:43 pm »
Много благодаря. Не, няма да е ин витро. Наистина ще е повторен опит, така да се каже, защото предишната бременност беше неуспешна. А това, че Луната е в опозиция с асцендента протеснително ли е?
Луната е в разходяща опозиция с асц,т.е. не се брои. Не тълкувай хорара като натал!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7339 -: Юни 10, 2019, 02:46:30 am »
Виждам, че упр на 5 дом е луната, а управителя на 4 (дома на всяко ново начало) е в 5. Това може ли да се тълкува като Да?
Управител на 5д е Меркурий, който е в сходяща опозиция със Сатурн У1, освен това за зачатие се гледа и 8д, който се управлява от анаретна Венера в градуса на Плеядите, тъй че Не

Selena_82

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Общи хорари
« Отговор #7340 -: Юни 10, 2019, 10:09:39 am »
Управител на 5д е Меркурий, който е в сходяща опозиция със Сатурн У1, освен това за зачатие се гледа и 8д, който се управлява от анаретна Венера в градуса на Плеядите, тъй че Не

Венера на 29ия градус може да се тълкува и като скорошна промяна на контекста или нетърпение от страна на питащия. Или греша?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7341 -: Юни 10, 2019, 10:25:06 am »
Здравейте,

Съвсем нова съм във форума и много се надявам това да е правишното място, където мога да си задам въпроса: Ще зачена ли този месец?

Виждам, че упр на 5 дом е луната, а управителя на 4 (дома на всяко ново начало) е в 5. Това може ли да се тълкува като Да?

Ще ми бъде интересно да чуя мненията ви :-)
не, няма да заченеш този месец

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7342 -: Юни 10, 2019, 01:47:02 pm »
Венера на 29ия градус може да се тълкува и като скорошна промяна на контекста или нетърпение от страна на питащия. Или греша?
Отговорила съм на конкретния въпрос, за което не благодари, а продължаваш с въпросите- не сме на семинар.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7343 -: Юни 10, 2019, 01:50:07 pm »
Благодаря на всички , колкото и да чета астро статии, тук научавам най-много!!!
ОВ - забавих я, но трябваше да съм сигурна, за да не ви подведа. Бил е в квартално кръчме с колеги и колежки, след което се прибрал и поканил др приятел на по питие.
Благодаря за ОВ!

Сега вече го видях- в 4д е, Мерка, където също е Луната, която пренася светлина между Уран У11 и Нептун У1,У12 за него, тъй че не те е излъгал, че ще пие с приятел и с колеги, тъй като до Луната са Меркурий и Марс- млади хора, мъже, а 4д е дома, населеното място на човек,може да е бил вкъщи с тях или близо до дома си , в домашна среда.

Selena_82

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Общи хорари
« Отговор #7344 -: Юни 10, 2019, 03:01:49 pm »
Отговорила съм на конкретния въпрос, за което не благодари, а продължаваш с въпросите- не сме на семинар.

Благодаря за отделеното време и за грешния отговор  :) С положителен тест съм.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7345 -: Юни 10, 2019, 03:09:47 pm »
Благодаря за отделеното време и за грешния отговор  :) С положителен тест съм.
отговорът е правилен, ти задаваш неправилно въпроса. Ще зачена ли този месец-нали това питаш?! И как ще заченеш, щом вече си заченала? По - правилно беше да попиташ дали си заченала.. Много сте отворени всички бе

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7346 -: Юни 10, 2019, 04:50:10 pm »
Благодаря за отделеното време и за грешния отговор  :) С положителен тест съм.
Отговорът ми не е грешен, защото питаш дали ще забременееш, а не дали си бременна.
"Ще забременея ли този месец?" - НЕ, няма как да забременееш повече. Друг въпрос е дали не се самозалъгваш с този Нептун в 1д, докато не го потвърди лекар на видеозон, че има жив ембрион в теб, няма как да си сигурна. Попита за Венера У8  дали не показва промяна, като е анаретна, ами може да ти дойде скоро и това да е промяната.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7347 -: Юни 10, 2019, 05:11:06 pm »
Ааа не ! Права е -може пак да забременее, иначе как ще имат близнаци от двама бащи, но поне може да е спокойна, че ще е само от един- не едно негърче +шведче примерно  :012:

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Общи хорари
« Отговор #7348 -: Юни 10, 2019, 08:24:06 pm »
Благодаря за отделеното време и за грешния отговор  :) С положителен тест съм.

Хората са ти отговорили правилно на въпроса. Но ти не си го задала както трябва. Не стига, че им губиш времето, а и нямаш грам благодарност! Възмущавам се от такова отношение! Опитваш се да ги пробваш или искаш да се похвалиш - не знам, но не се прави така! В този форум има страхотни хора, които адски много разбират от астрология и помагат в огромен процент от случаите и не е редно да се подиграваш на труда им. Отнемаш им от времето само.
Дано всичко е наред с бременността ти

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7349 -: Юни 10, 2019, 09:35:45 pm »
Голям Х  с този хорар или се чувствам изморена .Искам отговорът да е Да, но съм тотално объркана ..Луната е без курс, АЦ-то да го смятам ли за късен  :017: ИСкам да купя техника от непознат продавач- онлайн. Назована е по име .Издирвам въпросното нещо вече 10 дни, като ми изтекоха очите да чета дребни букви и да увеличавам размазани снимки .Питам ,ако закупя въпросното нещо от гжа Х, ще ми свърши ли работа ?