Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022102 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #7425 -: Юли 27, 2019, 10:38:09 pm »
Веско никой няма да ти навреди, но за твое лично спокойствие, понеже имаш навика да се тревожиш за всичко, ако искаш си смени личната карта, за да се успокоиш

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Общи хорари
« Отговор #7426 -: Юли 30, 2019, 08:47:10 am »
Ще взема ли изпита по ОХ 2 на 03.09.2019г.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #7427 -: Август 04, 2019, 12:34:33 pm »
Всичко може да се продаде.Имотът го разглеждам по твой 4 дом ,водолей.Сатурн е ретро.К 4 в последен градус.Ще има промяна/смяна на собственик.Водолей е фиксиран знак и изисква време.Така на прима виста казвам-до една година.
 

Благодаря ти много Сафо, много е една година... все ми се искаше да стане по-бързо, ама явно не е писнода е това лято..

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #7428 -: Август 04, 2019, 12:36:28 pm »
Твоят Управител Плутон е ретро, Сатурн също е ретро, а той управлява 3д на търговията и 4д- имота. Стойността на имота, производен 2-ри от 4-ти, също е представена от ретро Нептун и ретро Юпитер в твоя 2д, затова не бързай, ако искаш да имаш печалба, но Луната от 2д в Овен е извършила тригон с Марс У1 и те пришпорва... С Нептун в 4д има неясноти, фалш около имота, тъй че бъди по-внимателна. Меркурий като основен у-л на търговия, комуникация, също е ретро, затова изчакай поне той да стане директен и тогава действай по въпроса. Като краен резултат няма да си удовлетворена.

Благодаря и на теб  :-*

Но защо имота да е по 4 дом, ако не живея в него ?
« Последна редакция: Август 04, 2019, 12:39:37 pm от elfidka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7429 -: Август 04, 2019, 08:42:55 pm »
Но защо имота да е по 4 дом, ако не живея в него ?
недвижимо имущество

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Общи хорари
« Отговор #7430 -: Август 08, 2019, 09:09:46 pm »
За не знам кой път някой се опитва да ми влезе в личния профил във Фейсбук. Днес е правен пореден опит, за което получих имейл. Не искам да изпадам в подробности, но човекът, който е искал да го направи, е успял да стигне донякъде, преди защитата на Фейсбук да се включи и все пак да получа имейл на официалната ми поща.

Имам подозрение кой може да е това. И затова питам - Х ли е? Х ли е този, който се е опитвал днес да се прави на хакер?
I deserve the best.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7431 -: Август 08, 2019, 10:04:56 pm »
Те пишат откъде е правен опит за проникване и питат дали си бил ти, за потвърждение или не. На мен напоследък и гугълпрофила и фейса и пощата, та съвсем се оплетох в смяна на пароли..Само че беше правен опит от Русия с линукс доколкото разбрах  :017:

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #7432 -: Август 09, 2019, 07:29:28 pm »
Здравейте,
да ви споделя моите притеснения относно моята майка.  Има си един куп диагнози, но напоследък не ми харесва как се развиват нещата при нея. Преди можеше да излиза на кратки разходки с моя помощ разбира се, но напоследък няма сили за това, линее и губи сила.
Направих хорар за най-лошото, който не го е страх нека да тълкува.
Пускам го. Всичко това е Божа работа и нищо не зависи от нас, ясно е че ги искаме завинаги да са при нас, но живота е поредица от промени, срещи и раздели.
Нека видим...

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Общи хорари
« Отговор #7433 -: Август 09, 2019, 08:57:47 pm »
Те пишат откъде е правен опит за проникване и питат дали си бил ти, за потвърждение или не. На мен напоследък и гугълпрофила и фейса и пощата, та съвсем се оплетох в смяна на пароли..Само че беше правен опит от Русия с линукс доколкото разбрах  :017:

Да, това го знам. Само че, файда - ИП-адресът може да се "маскира", и това, че пише София, не означава, че реално ИП-то е от там :) И това маскиране не е чак такава философия. Затова съм задала хорара по този начин.

Не че не съм получила мейл с потвърждение или дори ИП адрес (предполагаем)
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7434 -: Август 09, 2019, 11:43:04 pm »
Здравейте,
да ви споделя моите притеснения относно моята майка.  Има си един куп диагнози, но напоследък не ми харесва как се развиват нещата при нея. Преди можеше да излиза на кратки разходки с моя помощ разбира се, но напоследък няма сили за това, линее и губи сила.
Направих хорар за най-лошото, който не го е страх нека да тълкува.
Пускам го. Всичко това е Божа работа и нищо не зависи от нас, ясно е че ги искаме завинаги да са при нас, но живота е поредица от промени, срещи и раздели.
Нека видим...
Здравей Елфидка!Какъв е въпросът точно,защото ако аз задам въпрос "Мама ще умре ли",или "Аз ще умра ли?"-отговорът винаги ще бъде положителен,поради простата причина,че смъртта е неизбежна.Мама ,ако я гледаме по 4 дом,представена от Нептун на трон,Юпитер също,в неин 10 дом.Луна сходящ съвпад Юпитер и сх.квадрат Нептун.Последен аспект е квадрат Марс.Силни,тронови планети дават отговор ДА.Венера у8 дом и е в 6 неин.Когато стигне к8 нейно,или твое к11-или по-скоро Луната когато направи аспект с Венера,след 7 ед.време,тогава ще съвпадне и с Юпитер.Венера е изгорена.
« Последна редакция: Август 10, 2019, 09:30:35 am от Сафо »

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #7435 -: Август 10, 2019, 12:51:50 pm »
Привет Сафо, то формулирофката на въпроса беше, ще си отиде ли и кога? Разбира се в рамките на хорара. Нали хорарите са валодни до 1 год. Чувствам се тъпо....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7436 -: Август 10, 2019, 04:19:35 pm »
Здравейте,
да ви споделя моите притеснения относно моята майка.  Има си един куп диагнози, но напоследък не ми харесва как се развиват нещата при нея. Преди можеше да излиза на кратки разходки с моя помощ разбира се, но напоследък няма сили за това, линее и губи сила.
Направих хорар за най-лошото, който не го е страх нека да тълкува.
Пускам го. Всичко това е Божа работа и нищо не зависи от нас, ясно е че ги искаме завинаги да са при нас, но живота е поредица от промени, срещи и раздели.
Нека видим...
Ако питаш за края, няма да е скоро- Плутон У4 е ретро, което показва забавяне, може би ще има изолиран живот занапред с У1 в 12д, майка беше така последните 4г- разходката и стигаше до прозореца

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #7437 -: Август 10, 2019, 08:57:03 pm »
Ако питаш за края, няма да е скоро- Плутон У4 е ретро, което показва забавяне, може би ще има изолиран живот занапред с У1 в 12д, майка беше така последните 4г- разходката и стигаше до прозореца

Благодаря ти :-*

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #7438 -: Август 19, 2019, 08:06:47 pm »
Здравейте, имам много важен казус за решаване. Моя приятелка, се развежда и мъжът и иска да вземе родителските  права на детето. Тя естествено не е съгласна и казва, че ще се бори до последно. Детето обаче е сериозно повлияно от бащата, който живее в чужбина и е заслепено от подаръците, които получава от него. В момента вече, самото дете иска да отиде да живее с баща си.
Въпросът ми е, тя да му даде ли родителските права или не ?
Благодаря предварително.
П.п. Аз питам
« Последна редакция: Август 19, 2019, 08:27:50 pm от elfidka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7439 -: Август 22, 2019, 09:57:36 pm »
Въпросът ми е, тя да му даде ли родителските права или не ?
Благодаря предварително.
П.п. Аз питам
щом се развежда, съдът определя при кого да остане детето за постоянно и мисля, че ще остане вкъщи при твоята приятелка
Детето може да ходи при баща си през ваканцията с нотариално заверено пълномощно от нея, ако се извежда в чужбина
« Последна редакция: Август 25, 2019, 12:53:22 pm от akruks »