Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039738 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #7575 -: Март 25, 2020, 09:13:54 am »
Някой може ли да каже дали ще се сдобрим с един човек , скарахме се , той е много ядосан, каза че няма да забрави случката, а аз съм много разстроена
Ще си говорим ли отново топло и какво да направя
Вие имате контакт.
Имаш ли сантимент към него? Питам заради У5.
Финансите ти зависят ли от него?
Може да чуеш още нещо, което няма да ти хареса, но ще ти бъде полезно/отрезвяващо.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #7576 -: Март 25, 2020, 10:52:43 am »
Някой може ли да каже дали ще се сдобрим с един човек , скарахме се , той е много ядосан, каза че няма да забрави случката, а аз съм много разстроена
Ще си говорим ли отново топло и какво да направя
Вие имате контакт.
Имаш ли сантимент към него? Питам заради У5.
Финансите ти зависят ли от него?
Може да чуеш още нещо, което няма да ти хареса, но ще ти бъде полезно/отрезвяващо.
Нямаме контакт сега работя от вкъщи.
Да, имам и да финансите ми зависят от него. Надявам се отново да общуваме добре. Ами да , подейства ми отрезвяващо, но ме заболя и бих искала да върна времето, да не постъпвам така ...

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #7577 -: Март 28, 2020, 02:27:18 pm »
Ами то не е любовно затова го сложих тук , смисъл не сме във връзка
ами уточнявайте ги тези неща, щом не сте връзка ще общувате пак, ще се сдобрите
Дано ... той каза че никога няма да забрави какво направих
То е малко сложно, защото хем е работна ситуация, хем е лична , затова сложих хорара тук. Видях че сатурн е на 7ми дом, той сега И транзитния е в 7ми съвпад с наталния , имам възврат и е много трудно.
Малко обратна връзка, не че сме се сдобрили, сега може би няма да се видим следващите минимум две седмици заради хоум офиса. Но деня след лошата случка на мен ми се развалиха нещата с лаптопа и хоум офиса, трябваше да ходя до офиса и да си вземам работния компютър, както и още няколко човека, които не успяха с личните си лаптопи. Та всеки дойде и си го носи с такси или собствен транспорт, но на мен той ми предложи да ми до докара до вкъщи и да свърже всички кабели, и беше много неочаквано и мило просто още повече предвид случката по-рано. Сигурно ако не бях със Сатурн 7ми дом щеше да остане да пием поне един чай. Но въпреки това сърцето ми се успокои, просто приятен и неочакван спомен като се има предвид, че следващите седмици или месец единственият човек, когото ще виждам и то не ежедневно е продавачката в магазина.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7578 -: Март 29, 2020, 11:18:27 am »
Днес един клиент каза че вече забранявали на хората да ходят с колело на работа.  Не знам дали е вярно но работодателят ми издаде декларация, която удостоверява къде работиш, въпреки че работя в рамките на града. За съжаление, поради намаления градски транспорт, нямам друга алтернатива за придвижване. Има ли опасност да ми забранят да ходя с колелото на работа? Имам чувството, че ще се побъркам вече.  :'(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7579 -: Март 29, 2020, 04:05:35 pm »
Днес един клиент каза че вече забранявали на хората да ходят с колело на работа.  Не знам дали е вярно но работодателят ми издаде декларация, която удостоверява къде работиш, въпреки че работя в рамките на града. За съжаление, поради намаления градски транспорт, нямам друга алтернатива за придвижване. Има ли опасност да ми забранят да ходя с колелото на работа? Имам чувството, че ще се побъркам вече.  :'(
???

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7580 -: Март 29, 2020, 04:25:50 pm »
Като гледам картата, май наистина има опасност да ме глобят заради това че ходя на работа с колело и да не мога да ходя.  ???
Ако е така, има ли опасност да изгубя работата си и да остана без пари?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7581 -: Март 29, 2020, 04:26:49 pm »
Ако трябва да ходят пеша, времето за отиване е час и половина, за връщане - пак толкова.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7582 -: Март 29, 2020, 04:30:31 pm »
Весо , от картата разбирам само , че ако продължаваш с тия черни мисли, скоро ще посетиш някое заведение по 12- ти дом Луна в Бкизнаци- фикс идеи и измишльотини на килограм..
Кой, мислиш, ще ти забрани да ходиш на работа, при условие, че все още си в групата на тези, които да работят навън е наложително.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7583 -: Март 29, 2020, 04:31:27 pm »
Знам ли. Живеем все пак в България- страната на абсурдите...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7584 -: Март 29, 2020, 04:32:47 pm »
Как иначе да разтълкувам сходящия квадрат между Луната у2 и у3 с Меркурий у1?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7585 -: Март 29, 2020, 04:41:37 pm »
Като затягане на колана финансово и откъм общуване.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7586 -: Март 29, 2020, 05:17:54 pm »
Днес един клиент каза че вече забранявали на хората да ходят с колело на работа.  Не знам дали е вярно но работодателят ми издаде декларация, която удостоверява къде работиш, въпреки че работя в рамките на града. За съжаление, поради намаления градски транспорт, нямам друга алтернатива за придвижване. Има ли опасност да ми забранят да ходя с колелото на работа? Имам чувството, че ще се побъркам вече.  :'(
Да, така е, на много места е забранено да се излиза на колело, за Пловдив не знам- провери.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7587 -: Март 29, 2020, 05:32:03 pm »
А по хорара какво се вижда, акрукс?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #7588 -: Март 29, 2020, 07:24:35 pm »
Как иначе да разтълкувам сходящия квадрат между Луната у2 и у3 с Меркурий у1?
Като НЕ. :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7589 -: Март 29, 2020, 07:59:19 pm »
Как иначе да разтълкувам сходящия квадрат между Луната у2 и у3 с Меркурий у1?
Като НЕ. :)
Срещнах един полицай и му зададох директно въпроса. Той каза, че няма проблем, защото и да искам няма с какво друго да ходя на работа в момента.