Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037348 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7620 -: Април 07, 2020, 10:27:19 am »
Юпитер у1,у4 негов е в 8ят му дом.Това не е добре.
В крайна сметка не разбрах едно. Ако по първата карта излиза, че може би не е жив, как по последната излиза, че е жив?
аз не твърдя това нито по първата, нито по последната карта

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7621 -: Април 07, 2020, 03:24:31 pm »
 вече съвсем се обърках

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7622 -: Април 08, 2020, 05:52:52 pm »
вече съвсем се обърках
питаш ме мен ,защо излизало ,че е жив по втората карта?Аз не съм писала ,че е жив.
Мисля,че е трябвало да разгледаш дирекции,прогресии,солари,лунари и всякакви техники към онзи момент в картата на твоя брат.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7623 -: Април 08, 2020, 10:06:39 pm »
Извинявай много, объркал съм се! Корея е писала, че според нея е жив.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7624 -: Април 11, 2020, 09:15:06 am »
Знае ли полицията нещо, свързано с брат ми и изчезването му, което да не иска да каже на мен и на родителите ми?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7625 -: Април 13, 2020, 08:00:08 pm »
Знае ли полицията нещо, свързано с брат ми и изчезването му, което да не иска да каже на мен и на родителите ми?
???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7626 -: Април 13, 2020, 08:31:57 pm »
Веселин,как очакваш да се отговаря на този въпрос?Знае ли полицията нещо???Ми знае разни неща,ама за брат ти едва ли.И защо да не иска да ви каже?На никой не му пука.Докторите казват колко месеца  живот остават на болните си пациенти.Защо да не ви каже полицията нещо,ако знае.Вие сте обикновени хора,предполагам.Никой не зависи от вас,за да крият някаква изключителна тайна.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7627 -: Април 13, 2020, 09:29:32 pm »
Благодаря, Сафо!
Знам, че на никого не му пука...
А полицията може просто да ги мързи да се занимават и дори нещо да са разбрали, да не им се занимава да проверят.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7628 -: Април 14, 2020, 06:19:55 pm »
Няколко пъти се разбираме с един познат да дойде да се видим, и все го отлага. Вече нещо не му вярвам, уж иска съвети за нещо.. да поговорим професионално, и накрая се прави на ударен и не идва.
Пуснах хорар Ще се видим ли с Х другата седмица?
Според мен не, но може и да греша. Да дадеш ов после.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7629 -: Април 14, 2020, 07:27:46 pm »
Няколко пъти се разбираме с един познат да дойде да се видим, и все го отлага. Вече нещо не му вярвам, уж иска съвети за нещо.. да поговорим професионално, и накрая се прави на ударен и не идва.
Пуснах хорар Ще се видим ли с Х другата седмица?

Мерк. като управител на АСЦ е в 8 дом, ах как ме издава, че му имам  мерак. Но защо всичко се разиграва на фронта на 5д? Малко странно. Неговия У е Юпитер нали? Луната е в сходящ съвпад с Юпитер като негов У, и с Плутон като У3, пак в 5д...Какво мислите, въобще ще има ли виждане?
Мисля,че няма да се видите,но у3те ви домове са в хармоничен сх.аспект,така че е възможно да се чуете по тел.например,или да си пишете.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7630 -: Април 23, 2020, 12:54:20 pm »
Здравейте, утре трябва да заведа баща ми на лекар и понеже е възрастен много се притеснявам в желанието да излекуваме едно, да не си навлечем корона вирус. Говорих с наблюдаващите го и ми казаха, че е желателно утре да отиде на преглед. Въпросът ми е: Ще се зарази ли утре с корона вирус, ако отиде на преглед в болницата?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7631 -: Април 23, 2020, 01:00:21 pm »
Не

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7632 -: Април 23, 2020, 01:05:23 pm »
Няма как да се зарази.
А Вие е желателно да потърсите помощ от специалист.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7633 -: Април 23, 2020, 01:31:02 pm »
Благодаря на всички за отговорите!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7634 -: Април 26, 2020, 02:53:32 pm »
Здравейте, утре трябва да заведа баща ми на лекар и понеже е възрастен много се притеснявам в желанието да излекуваме едно, да не си навлечем корона вирус. Говорих с наблюдаващите го и ми казаха, че е желателно утре да отиде на преглед. Въпросът ми е: Ще се зарази ли утре с корона вирус, ако отиде на преглед в болницата?
По-вероятно е у дома да хване вирус, отколкото в клиниката, където дезинфекцират всичко, дори химикалката, която ми подадоха и задължават клиентите да си чистят ръцете с дезинфектант, какъвто има поставен навсякъде. И маска задължително!
По картата- ще има успешен преглед при лекар-специалист, добър специалист.