Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030697 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7650 -: Май 15, 2020, 10:40:30 pm »
Колежката дала ли ми е парите ?
не ги е дала

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Общи хорари
« Отговор #7651 -: Май 16, 2020, 09:18:22 am »
Благодаря, Акрукс!
Бяхме се разбрали снощи да звънне , ако ги намери и понеже не се обади, реших да пусна хорат.
Тази сутрин се обади, че едва сега ги е намерила в някакъв джоб надписани.
Та отговорът е- не ги е дала.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #7652 -: Май 25, 2020, 09:55:58 am »
Здравейте, слагам една карта, ако някой иска да коментира. Става въпрос за едно място, което майка ми продава отдавна на морето.  Сега го предлагаме чрез един човек от там, та той ми се обади и ми каза, че има един клиент и че ще го продаде. Да уточня, че той не е безразличен към мен, както и аз към него,  нвъпроса е конкретно за имота, който е на майка ми.  Та по кой дом да я гледам и човека, който продава по кой дом. Стана сложно и се обърках . Въпроса е ще успее ли той да намери купувач за нейния парцел?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7653 -: Май 26, 2020, 12:20:38 pm »
Благодаря, Акрукс!
Бяхме се разбрали снощи да звънне , ако ги намери и понеже не се обади, реших да пусна хорат.
Тази сутрин се обади, че едва сега ги е намерила в някакъв джоб надписани.
Та отговорът е- не ги е дала.
Благодаря за обратната връзка! И се радвам, че нещата са се развили в твоя полза, т.е. грешката не е била твоя.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7654 -: Май 26, 2020, 12:24:43 pm »
  Сега го предлагаме чрез един човек от там, та той ми се обади и ми каза, че има един клиент и че ще го продаде.  Въпроса е ще успее ли той да намери купувач за нейния парцел?
Е нали вече е намерил купувач?

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #7655 -: Май 26, 2020, 06:55:16 pm »
  Сега го предлагаме чрез един човек от там, та той ми се обади и ми каза, че има един клиент и че ще го продаде.  Въпроса е ще успее ли той да намери купувач за нейния парцел?
Е нали вече е намерил купувач?
Не съм сигурна, така казва, нищо няма като резултат, чакам, дали просто не търси поводи за контакт? Не за първи път го казва.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #7656 -: Май 27, 2020, 05:38:04 pm »
Здравейте, слагам една карта, ако някой иска да коментира. Става въпрос за едно място, което майка ми продава отдавна на морето.  Сега го предлагаме чрез един човек от там, та той ми се обади и ми каза, че има един клиент и че ще го продаде. Да уточня, че той не е безразличен към мен, както и аз към него,  нвъпроса е конкретно за имота, който е на майка ми.  Та по кой дом да я гледам и човека, който продава по кой дом. Стана сложно и се обърках . Въпроса е ще успее ли той да намери купувач за нейния парцел?
[/color]Не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7657 -: Май 27, 2020, 07:51:09 pm »
  Сега го предлагаме чрез един човек от там, та той ми се обади и ми каза, че има един клиент и че ще го продаде.  Въпроса е ще успее ли той да намери купувач за нейния парцел?
Е нали вече е намерил купувач?
Не съм сигурна, така казва, нищо няма като резултат, чакам, дали просто не търси поводи за контакт? Не за първи път го казва.
ами реално до съвсем скоро не работеха длъжностните лица, които се занимават с подобни дейности- казвам го от личен опит, понеже за да се осъществи продажбата на замеделска земя ми искат нови скици от кадастъра (работи от онзи ден) , данъчна оценка (също не работеха) и т.н. И това не е ли на майка ти, би трябвало тя да е заинтересованата страна и да подържа контакт с упълномощения от нея човек? Луната е имота на майка ти, като упавител на производен 4-ти от 10ти ( неин 1ви), разположена в неин 3д в сходящ аспект с Меркурий У3 за нея- ще го продаде с помощта на точзи човек- Луната е извършила хармоничен аспект със Сатурн У1 за него.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #7658 -: Май 28, 2020, 09:11:07 am »
Благодаря ви момичета, надявам се скоро да мога да дам обратна връзка :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7659 -: Май 31, 2020, 08:49:57 pm »
Ще съм благодарна за съвет, тъй като съм пред дилема.

Въпрос - "Да се запиша ли на курса Х?"

Свързан е с рисуване.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #7660 -: Юни 01, 2020, 07:04:28 am »
Ще съм благодарна за съвет, тъй като съм пред дилема.

Въпрос - "Да се запиша ли на курса Х?"

Свързан е с рисуване.
не

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7661 -: Юни 01, 2020, 05:54:53 pm »
Ще съм благодарна за съвет, тъй като съм пред дилема.

Въпрос - "Да се запиша ли на курса Х?"

Свързан е с рисуване.
Ама ние не можем да ти даваме насока какво да правиш, решението си е твое, но с тази Луна без курс не се осмеляваш да вземаш решение, оставяш друг да го направи вместо тебе.... Курсът иначе е добър и понеже е групов, предполагам, няма да е скъп. Друг въпрос е с каква цел имаш намерение да го изкараш, занимаваш ли се с дейност, свързана с него?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7662 -: Юни 01, 2020, 06:27:03 pm »
Благодаря, Сафо, Акрукс!

Естествено, че никой друг не може да решава освен самия човек.

В случая имах колебания и затова зададох хорарен въпрос. Не издават сертификат, не е евтин самия курс, няма представено и ревю/инфо, което да е ориентир... В деня, в който ще се провежда Луната е без курс целия ден. Отделно с тази ретро Венера, при мен е У3 и У8 - не ми се хвърлят пари на вятъра.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7663 -: Юни 06, 2020, 01:48:06 pm »
Пускам хорара от името на приятел за странично мнение.

Въпросът е на картата.

Благодаря!


maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #7664 -: Юни 06, 2020, 06:58:14 pm »
Построих хорар, защото съм много притеснена за един приятел, но Луната е без курс. Какво да правя сега, има ли смисъл да я поставям, защото положението е много сериозно. Въпросът ми е дали да звъня в райнното, защото се скарах с един приятел, който много се напи и го оставих сам в това състояние трябваше да се чакаме на изходното положение,но той не се появи, чаках го 30-40 мин, след което се върнах да го търся два пъти по същия път и питах хората по пътя дали са го виждали, но не. Батерията ми беше паднала и нямаше как да му се обадя. Много съм притеснена, прибрах се, за да си включа телефона и да му се обадя, но неговия също е изключен. Писах на негова много близка приятелка по месинджър, нямам й номера, за да й се обадя, но и тя не отговаря. Евентуално да е отишъл с техни общи приятели, които му звъняха докато бяхме заедно, те бяха наблизо, когато се чуха. Не знам какво да правя просто.  ??? Да поставя ли картата или  няма смисъл след като Луната е без курс?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг