Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037200 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7725 -: Юни 30, 2020, 06:54:44 am »
При мен правилото на Ръшман също работи.

Имам страничен въпрос за хорарите - луната ми при зададен от мен въпрос е в първи дом, 22 гр. 34'' във Везни, Via Combusta, но Spica ми е на 24 гр. 7''.
В този случай положението на луната малефик или бенефик е?
Според мен зависи от естеството на въпроса ,кой дом управлява Луната и какви аспекти прави.
В хорари обикновено се гледат връзките между планетите,а не дали са врагове,или приятели.
Луната на Via Combusta е тревожна ,емоционално подтисната и угнетена,това е.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #7726 -: Юни 30, 2020, 01:24:42 pm »
irko_birko, абе бръкна се в кладенеца. Нали, първо да има предпоставки за брак в картата и тогава да се търсят разни кръстоски /! ;)

Да, Рени  :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7727 -: Юни 30, 2020, 10:01:10 pm »


Здравейте,

От петък нямаме вода.
Оказа се, че помпите в помпената станция са спрели, заради някаква повреда.
Проблемът беше отстранен вчера, но ние все още нямаме вода.
Тук всички поливат градините си, което не е позволено и са започнали да обикалят и да глобяват.
По-скоро нямаме налягане и поради тази причина не идва вода до 5 ет.
Живеем в нов блок, като още от нанасянето ни, няма налягане на водата.
Днес са проверявали главния водомер и всички отклонения-не са открили проблем.
Мъжът ми свали нашият водомер, за да види дали не е запушен-не откри проблем.
Впросът ми е "До кога няма да имаме вода?"
Като ако е възможно да посочите и причината, ще бъда много благодарна, защото не се издържа в тази жега.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7728 -: Юли 02, 2020, 02:44:43 pm »
Един малко по-особен хорар...
Надявам се да не ви се стори зловещо, но бих искала да попитам каква е причината за смъртта на И.?
И. е малко момиченце, което е починало едва 4 годишно. От известно време се занимавам с Констелации и чувствам, че това е важна част от пъзела, който почти сглобих.
Моята баба ми разказа, че в нощта преди момиченцето да почине, баща и сънувал как я открива мъртва до кладенеца. На сутринта наредил да запечатат кладенеца и всички тръгнали към нивата. Когато се прибрали обаче, открили детето мъртво, легнало върху капака на кладенеца.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7729 -: Юли 02, 2020, 02:58:03 pm »
Моето напълно аматьорско мнение.
Тя се описва от Овен, Марс е на трон в Овен.
В нейн 12 ти дом, знаем всички що е 12 ти дом.
Квадрати със Слънце и Меркурий(мозък, съзнание, мислене).
8-ми дом, смъртта, е в Скорпион, ко-управитлел е пак Марс.
Овен отговаря за главата, особено горната и част.

Според мен причината и е от/в главата. Апоплектичен удар, аневризма на съд, удар при падане или удар от нещо по главата и т.н.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7730 -: Юли 02, 2020, 03:08:57 pm »
Има логика в това, което описваш. Възможно е да се е случил инцидент... Уран е в нейн 1-ви дом и намеква за това. Възможно е някой да я е бутнал и да е паднала върху главата си. И този някой да не си е признал.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7731 -: Юли 02, 2020, 03:12:00 pm »
Може и нещо друго. Както при сър Нютон да е паднала ябълка на главата и? ::)

Меркурий е ретрограден и е изгорен, нали?
В трети дом е той и Слънцето, които квадратират Марс.
Възможно е, нещо от барт, сестра да има нещо. Братовчеди,у връстници на гости, може и да е  имало интелектуално-информационен дефицит, в смисъл, за него време и тази възраст 4 години да не е знаело, можело и подозира неща, които неговите роднтели са предполагали да знае.
Може и преди това да е докоснало жица с електричество?

« Последна редакция: Юли 02, 2020, 03:16:39 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7732 -: Юли 02, 2020, 03:18:24 pm »
Преди време хвърлях карти Таро за момиченцето и излезна, че е убито от момче, нейн роднина. Картите показаха, че за това е знаела само майката на момчето.
Има значение дали просто е станал инцидент, или някой е премълчал нещо умишлено.

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7733 -: Юли 02, 2020, 03:22:42 pm »
По принцип изгорените планети са невидими, а една невидима планета добре пази своите тайни...

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7734 -: Юли 02, 2020, 03:35:41 pm »
Не, не, съвсем нямам предвид, че е било умишлено, но да се случи инцидент, някой да знае и да го запази в тайна, би било жестоко.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7735 -: Юли 02, 2020, 04:59:24 pm »
Не, не, съвсем нямам предвид, че е било умишлено, но да се случи инцидент, някой да знае и да го запази в тайна, би било жестоко.
а имала ли някакви наранявания?
според мен бащата има пръст в смъртта на момиченцето , а може да му паднала кофата/синджира от герана на главата

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7736 -: Юли 02, 2020, 05:18:16 pm »
Не, не, съвсем нямам предвид, че е било умишлено, но да се случи инцидент, някой да знае и да го запази в тайна, би било жестоко.
а имала ли някакви наранявания?
според мен бащата има пръст в смъртта на момиченцето , а може да му паднала кофата/синджира от герана на главата
За съжаление нямам информация дали е имала наранявания. В нашия род, откъм страната на майка ми има ужасно много починали деца. Не знам защо обаче точно точно момиченце ме интересува...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7737 -: Юли 02, 2020, 07:08:12 pm »
А твоята роднинска връзка с това дете каква е?

Мисля, че е било малко, за да го оставят самичко, та то е било едва на 4 г. :(


PS. В селото на баба ми има няколко деца, които са се удавили в казани за варене набуркани компот.

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7738 -: Юли 02, 2020, 09:28:55 pm »
И един последен странен въпрос... Днес говорих с леля ми за момиченцето и покрай това тя отново започна да се чуди дали първородният и син е жив.
Историята е малко странна. Когато била бременна със сина си, се разболяла от токсоплазмоза, но въпреки всичко родило живо и здраво момченце. На третия ден обаче и съобщили, че сина и е починал. Не позволили нито да го види, нито да го погребе. И до ден днешен се чуди дали синът и не е бил откраднат.
Та пита... Дали Т. (назован по име) е жив?
Преди време бяхме питали картите Таро и те показаха, че е жив. Какво мислите?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7739 -: Юли 02, 2020, 10:55:59 pm »
И един последен странен въпрос... Днес говорих с леля ми за момиченцето и покрай това тя отново започна да се чуди дали първородният и син е жив.
Историята е малко странна. Когато била бременна със сина си, се разболяла от токсоплазмоза, но въпреки всичко родило живо и здраво момченце. На третия ден обаче и съобщили, че сина и е починал. Не позволили нито да го види, нито да го погребе. И до ден днешен се чуди дали синът и не е бил откраднат.
Та пита... Дали Т. (назован по име) е жив?
Преди време бяхме питали картите Таро и те показаха, че е жив. Какво мислите?
ако лелята е сестра на майка ти,гледам я по 6 дом,нейният първороден син по 10 дом твой,Луна опозе Венера-не,не е жив.