Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039639 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7800 -: Август 18, 2020, 04:23:52 pm »
И. видяла ли е информацията, която ѝ изпратих?
не, затруднена е по отношение на комуникация, не си е проверявала пощата
Информацията беше в месинджър, да , не я е видяла , потвърдено е.
Месинджър е пощата на Фейсбук :) Благодаря за обратната връзка!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7801 -: Август 18, 2020, 04:26:46 pm »
И аз така един въпрос от любопитство. Преди време ми изпрати покана за приятелство един новоизлюпен, безснимков женски профил във Фейсбук. Дадох му аз приятелство да го проследя, да видя какво иска, ама йок. Мълчи и от време на време се вясва на линия, а аз съм му единствения приятел. Кой е този непознат, който стои зад това?
млад циганин  :)

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7802 -: Август 18, 2020, 05:06:53 pm »
Хахахаха, ще ме разсипеш от смях...  :D
 PS:То зат'ва мълчи, сигурно не може да пише.  :D
« Последна редакция: Август 18, 2020, 05:10:38 pm от kalina_1986 »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7803 -: Август 19, 2020, 01:30:57 pm »
И аз така един въпрос от любопитство. Преди време ми изпрати покана за приятелство един новоизлюпен, безснимков женски профил във Фейсбук. Дадох му аз приятелство да го проследя, да видя какво иска, ама йок. Мълчи и от време на време се вясва на линия, а аз съм му единствения приятел. Кой е този непознат, който стои зад това?
На мен това ми се случва доста често.
Бившият имаше фалшив женски профил и се сприятеляваше с мъжете, които вижда да ми харесват снимките и после ме питаше защо харесвам техни снимки.
Тогава ми беше забавно, но сега никак не е- много беше добър в детективството.
По твоята карта- не мисля, че има поводи да се притесняваш предвид Венера на К7- някой познат, позната те харесват или искат да знаят повече за теб, но не и чрез официалния си профил.
Прекрати приятелството и готово.
Днес и аз получих такъв- секси мацка с една профилна снимка с ежедневни политически публикации от протестите. :D От километри си личи, че е фалшив.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7804 -: Август 19, 2020, 01:34:31 pm »
Пак с един въпрос- Този път ще успее ли И да види това, което трябва?
Пак е чрез соц мрежи, но не поща.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7805 -: Август 19, 2020, 02:54:50 pm »
И аз така един въпрос от любопитство. Преди време ми изпрати покана за приятелство един новоизлюпен, безснимков женски профил във Фейсбук. Дадох му аз приятелство да го проследя, да видя какво иска, ама йок. Мълчи и от време на време се вясва на линия, а аз съм му единствения приятел. Кой е този непознат, който стои зад това?
На мен това ми се случва доста често.
Бившият имаше фалшив женски профил и се сприятеляваше с мъжете, които вижда да ми харесват снимките и после ме питаше защо харесвам техни снимки.
Тогава ми беше забавно, но сега никак не е- много беше добър в детективството.
По твоята карта- не мисля, че има поводи да се притесняваш предвид Венера на К7- някой познат, позната те харесват или искат да знаят повече за теб, но не и чрез официалния си профил.
Прекрати приятелството и готово.
Днес и аз получих такъв- секси мацка с една профилна снимка с ежедневни политически публикации от протестите. :D От километри си личи, че е фалшив.
Благодаря ти! Със сигурност е познат и имам чувството, че е мъж. Но хич не се сещам кой би могъл да направи профил специално за мен.
Със сигурност не е мъжът ми, нито пък бившия. Той е твърде "шумен". Особено когато си пийне-веднага би се издал.

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7806 -: Август 19, 2020, 02:58:25 pm »
Пак с един въпрос- Този път ще успее ли И да види това, което трябва?
Пак е чрез соц мрежи, но не поща.
Мисля, че този път ще го види. Забележи как Слънцето (твой У3) скоро ще образува квинконкс с нейния сигнификатор Сатурн. Квинконкс си е втори опит по всички параграфи, при това успешен.
Искаш да и разкриеш някаква тайна. Нептун е в нейния трети дом, Луната прави съвпад с Меркурий, който е управител на твой 12-ти. Има акцент по 3-ти, 5-ти 12-ти дом- любовна интрига, изневяра.
« Последна редакция: Август 19, 2020, 03:02:14 pm от kalina_1986 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7807 -: Август 19, 2020, 03:24:40 pm »
Пак с един въпрос- Този път ще успее ли И да види това, което трябва?
Пак е чрез соц мрежи, но не поща.
И е прекалено зает/а със себе си и своите проблеми, за да се впечатлява от чужди публикации в соц. мрежи

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7808 -: Август 19, 2020, 03:54:53 pm »
Благодаря и на двете.
Много си права, че е заета жена- почти не ползва мрежите и идиотът е действал навреме, за да скрие инфото.
Точно така, става въпрос за чатове с други жени за среща.
Никоя жена не заслужава да бъде използвана по този начин - като безплатен секс и квартира.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7809 -: Август 24, 2020, 10:51:18 pm »
Ще се оправи ли котката на И?
И е моя приятелка, преди малко ми звънна, че котката й е много зле, лекарят открил диабет.
Преди дни беше прибрала бездомно друго коте, което почина завчера и тя се съмнява, че е нещо заразно, но докторът отрича.
Аз лично не съм обнадеждена- ни от картата, ни от думите й как е животното.
На тази жена толкова й се събра в последно време, че това ще е черешката ...
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #7810 -: Август 25, 2020, 12:54:19 am »
Може да й даде ампула витамин Ц за деца, каквото и да е ще помогне. Класически метод при всякакъв проблем, и помага. Дано! Според мен, по картата, котето ще се оправи.  :-*
« Последна редакция: Август 25, 2020, 01:06:39 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7811 -: Август 25, 2020, 05:34:55 pm »
Котето се управлява от Нептун и си личи, че е болничко. В негов първи дом откриваме Хирон, което си е класически индикатор за болест, но и ретрограден Нептун, като самата ретроградност намеква за по-продължително боледуване.
Луната скоро ще образува тригон с Нептун-главния сигнификатор на котето, което показва подобрение, но не ми харесва, че Слънцето (негов У6) след време ще образува опозиция с управителя на котето. Не ми харесва и че Венера, управител на негов 8-ми дом ще образува тригон с Нептун.
По принцип бих изтълкувала този хорар като продължително боледуване, на приливи и отливи. Моменти, в които се подобрява и моменти, в които се влошава. Все пак тригонът с У8 показва лека смърт.
Силно се надявам да греша.
Не казвай на твоята приятелка.
Надеждата е най-важното нещо и никой няма право да я отнема!
« Последна редакция: Август 25, 2020, 05:37:07 pm от kalina_1986 »

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7812 -: Август 25, 2020, 05:45:35 pm »
Ще имаме ли общо сътрудничество с фирма "X" назовани по име? Избрах У7 за техен управител.
Преди време им направих едно предложение и чакам техния отговор. Много съм любопитна и ентусиазирана.

Ето, и аз да досадя с един хорар, на който никой не отговори преди време. Комуникарах с тези хора преди 2 месеца и ни глас, ни стон, ни бонбон.
Искам да си свърша задачата по мой трети дом, но не знам дали да ги чакам. Намирам отношението им за несериозно. Чудя се дали да им пиша отново.
Дали ще реализират проекта ми по трети дом или да не се занимавам. Ще имаме ли общо сътрудничество, как мислите?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #7813 -: Август 25, 2020, 10:06:18 pm »
Хмм, изглежда сякаш твоят проект е прекалено малка хапка за тях, ако много държиш-тормози ги, но не пречи да се поогледаш

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7814 -: Август 25, 2020, 10:35:11 pm »
Така е, Papy. Малка хапка е. Аз исках да работя с тях, защото имат силно присъствие в социалните мрежи, млад екип са, иновативни... И ще ме представят добре. Явно ще трябва пак да ги тормозя.
Аки ли не-не са единствените, но другите ми се струват твърде ретроградни и няма да ме презентират успешно.