Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039589 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7845 -: Септември 04, 2020, 09:29:57 am »
Здравейте,
Трябва ми социологическа помощ по един проект и в процеса на търсене се свързах с едни, които звучат твърде добре, макар май да имат спорен имидж.
Нещо не съм разбрала правилно разговора ни май.
Въпросът ми е: да работя ли с тях, да им се доверя ли?
Естествено, става въпрос за финансов разход от моя страна с неясен размер, резултат и полза, чиято загуба ще ме съкруши.
Виждам Луната без курс, но гладна кокошка...
Благодаря!
Не

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Общи хорари
« Отговор #7846 -: Септември 04, 2020, 04:33:17 pm »
Транзитният ми Уран се е запътил стремително към Асцендента ми и ще направи опозиция с наталния, отделно транзитният Нептун е в квадрат с наталния в 8-ми, транзитният Сатурн върви към наталната Луна, а прогресивна Луна към натален Сатурн, отделно прогресивен Марс се придвижва към IC, а дирекционният скоро ще е в съвпад с Венерата ми в 4-ти, която управлява Асцендента. Този ми солар е съвсем в началото, но понеже все говоря за бременност и бебета,  ;D реших да погледна този за следващата ми година и той никак не ми хареса с Плутон в 7-ми, Сатурн в 8-ми в опозиция с Луна във 2-ри към 4-ти, Юпитер в 9-ти в съвпад с натална Луна... абе много са нещата и все не са ок май. Навеждат ме на мисълта за лоши събития при родител или при мен мен самата.  ???
Имам леко странен хорарен въпрос, провокиран от лошите аспекти на транзити, прогресии и дирекции. Ще помоля за отговор  :)

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7847 -: Септември 04, 2020, 05:11:06 pm »
Всичко това може да говори за промяна във взаимоотношенията с майката или близка приятелка. При тежък транзит към Луна-Плутон и Луна-Сатурн и особено при опозиция съм виждала прекратяване на взаимоотношенията с майката или много близка жена. Опозицията показва обрат-каквито е било се преобръща тотално. Но в случая майките бяха обсебващи, контролиращи и в дадена степен този транзит е подействал освобождаващо. Внесъл е яснота в живота на натива, осъзнаване, символична смърт на взаимоотношенията.
Квадратът може да донесе затруднения в общуването с жени.
При всички положения когато е замесена Луната страдат емоциите. По тази аналогия склонност към депресия, емоционална незадоволеност.
« Последна редакция: Септември 04, 2020, 05:15:18 pm от kalina_1986 »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #7848 -: Септември 04, 2020, 06:04:22 pm »
Здравейте,
Трябва ми социологическа помощ по един проект и в процеса на търсене се свързах с едни, които звучат твърде добре, макар май да имат спорен имидж.
Нещо не съм разбрала правилно разговора ни май.
Въпросът ми е: да работя ли с тях, да им се доверя ли?
Естествено, става въпрос за финансов разход от моя страна с неясен размер, резултат и полза, чиято загуба ще ме съкруши.
Виждам Луната без курс, но гладна кокошка...
Благодаря!
Не

Благодаря   :(:-[ :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7849 -: Септември 04, 2020, 10:39:54 pm »
Здравейте,
Трябва ми социологическа помощ по един проект и в процеса на търсене се свързах с едни, които звучат твърде добре, макар май да имат спорен имидж.
Нещо не съм разбрала правилно разговора ни май.
Въпросът ми е: да работя ли с тях, да им се доверя ли?
Естествено, става въпрос за финансов разход от моя страна с неясен размер, резултат и полза, чиято загуба ще ме съкруши.
Виждам Луната без курс, но гладна кокошка...
Благодаря!
Да, защо не- техен у-л Слънцето е в добри аспект с твоите у-ли на 1д Уран и Сатурн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7850 -: Септември 04, 2020, 10:45:01 pm »
Имам леко странен хорарен въпрос, провокиран от лошите аспекти на транзити, прогресии и дирекции. Ще помоля за отговор  :)
Такива въпроси при хорарите не се задават, категорично!
Транзитите, които описваш не са нещо изключително и фатално, нещо, което да не сме преживяли останалите членове на форума.
Отдавна мислех да го кажа, но нали все гледам да не ме изкарват после лоша с директния си изказ- имаш нужда от психолог, но такъв, който е завършил медицина, а не ПУ

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Общи хорари
« Отговор #7851 -: Септември 05, 2020, 12:26:59 am »
Отдавна мислех да го кажа, но нали все гледам да не ме изкарват после лоша с директния си изказ- имаш нужда от психолог, но такъв, който е завършил медицина, а не ПУ
Въпросът ми може и да е неуместен, но не виждам по какъв начин изобщо въз основа на нечие участие във форум и нечии постове, се правят опити за индиректно поставяне на етикети и диагностициране. В достатъчно токсична среда живеем, за да си позволяваме и в интернет пространството някой да ни обижда или да се изказва по подобен начин. Оценявам винаги включванията ти и коментарите, чета с удоволствие, правя опити да се уча, но определено не съм тук, за да търпя нечие лошо възпитание, замаскирано зад директен изказ. На няколко пъти ми прави впечатление опитът за поучаване и за грозна намеса в личния ми свят с изразяване на мнение относно това как трябва да живея, кое е нормално и общоприето, как се бременее без секс и к'ви аджеба са тез' странни отношения мъж-жена. Мразя рамки, определям себе си като всичко друго, само не и като средностатистическа. Да си различен и често неразбран, не е лошо. Да имаш страхове - също.  :) Milba и тя ли има нужда от медицински психолог (да се чете психиатър или психотерапевт), след като има притеснея някакви? Не е нужно да се иронизира всеки, който има житейски проблеми, които му владеят ума, всеки, който търси отговори в астрологията и тук намира отдушник някакъв или себеподобни предвид интереса към езотериката. Спокойно всеки втрещен от изказванията ми тук, може да ги подминава. На никого не съм опряла пистолет да се включва по темите, които ме вълнуват. Не съм тук, за да се конфронтирам с никого, не ми е в характера просто, но в случая реагирам, защото и аз отдавна исках да отбележа, че има милион начини, по които едно нещо да бъде казано. Твоят определено обикновено е възможно най-нетактичният. Смятам, че човек трябва да се ограничава до това, само да отговори при добра воля без всички останали "качулки" и ненужни вметки. Последното изречение поне за мен е напълно излишно и го приемам не като съвет или загриженост за психичното ми здраве, а като опит някой да ме уязви и то публично. Сестра ми е лекар. Със сигурност, ако смяташе, че имам крещяща нужда от психоанализа или освидетелстване, щеше да ме насочи към специалист.  :)
Лека нощ, психиатрията ме зове!  ;D
« Последна редакция: Септември 05, 2020, 01:26:01 am от guapa79 »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Общи хорари
« Отговор #7852 -: Септември 05, 2020, 01:14:39 am »
Всичко това може да говори за промяна във взаимоотношенията с майката или близка приятелка. При тежък транзит към Луна-Плутон и Луна-Сатурн и особено при опозиция съм виждала прекратяване на взаимоотношенията с майката или много близка жена. Опозицията показва обрат-каквито е било се преобръща тотално. Но в случая майките бяха обсебващи, контролиращи и в дадена степен този транзит е подействал освобождаващо. Внесъл е яснота в живота на натива, осъзнаване, символична смърт на взаимоотношенията.
Квадратът може да донесе затруднения в общуването с жени.
При всички положения когато е замесена Луната страдат емоциите. По тази аналогия склонност към депресия, емоционална незадоволеност.
Благодаря за мнението, kalina!  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7853 -: Септември 05, 2020, 08:57:09 am »
Транзитният ми Уран се е запътил стремително към Асцендента ми и ще направи опозиция с наталния, отделно транзитният Нептун е в квадрат с наталния в 8-ми, транзитният Сатурн върви към наталната Луна, а прогресивна Луна към натален Сатурн, отделно прогресивен Марс се придвижва към IC, а дирекционният скоро ще е в съвпад с Венерата ми в 4-ти, която управлява Асцендента. Този ми солар е съвсем в началото, но понеже все говоря за бременност и бебета,  ;D реших да погледна този за следващата ми година и той никак не ми хареса с Плутон в 7-ми, Сатурн в 8-ми в опозиция с Луна във 2-ри към 4-ти, Юпитер в 9-ти в съвпад с натална Луна... абе много са нещата и все не са ок май. Навеждат ме на мисълта за лоши събития при родител или при мен мен самата.  ???
Имам леко странен хорарен въпрос, провокиран от лошите аспекти на транзити, прогресии и дирекции. Ще помоля за отговор  :)
не, няма да умреш в следващите 3 години. А какво се е случило преди 9 години, когато Луна у8 дом е била съвпад с асц. в хорарната карта?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7854 -: Септември 05, 2020, 09:20:41 pm »

guapa79,  това е форум за астрология, с което се подразбира, че влизащите тук, са запознати с тази материя. Комуникацията е предимно в посока астрологични  казуси, като списващите тук поднасят своите знание и познание, полезна информация.
Да кажем така, в момента звездната обстановка е по-напрегната и е нормално всеки да приема твърде лично чуждното отношение. След като така добре сте описали астрологичекси кой, какво и къде , ви натиска , значи би трябвало да знаете, че за всички важи този натиск под една или друга форма и е нормално изказа да е директен, открит, което е чудесно на базата на целогодишно сдържане  и фалшива учтивост. В доброто възпитание влиза и човек да знае кога да спре и да не прескача границата. И тук не става въпрос, че "който иска той да се включва с отговор на въпросите (ми)". Тук не е въпросник. По вашата логика и аз бих се чувствала дискомфортно, ако влизам във формат за астрология, а пък срещам формат "лична драма". Ако наистина се интересувате от езотерика, няма да задавате този тип въпроси през час. А ако наистина искате някой да разчете, това което ви тревожи, чрез езика на астрологията е редно да си направите лична консултация с астролог- тогава ще има ефект, полезност във вашите търсения. А ако имате желание да изучавате астрология, има книги, обучения по астрология. Тук, за да се спазва добрия тон и приятно настроение си говорим по астрология, като това не пречи да се шегуваме, но никой не работи тук на щат. Благодаря. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7855 -: Септември 05, 2020, 10:36:37 pm »
Преди няколко години ,беше така напечено звездното небе по всякви техники- викам брех, така ми се живее, ама вече ще се мре.. Зададох хорар -ще умра ли.. и Сатурн в първи, каре Луна в 4ти да речем и друго в 8ми ,категорично подобаващо за умирачка  :) Ама не умрях въобще, а хорара беше прегазващо зловещ, поглеждаш го и спираш, сбираш дъх, за да умреш  :D Явно толкова голяма е била тревогата за пукница ,че съм я предала на хорара  ;D Отделно -от опит-не се мре толкоз лесно, в крайна сметка не сме дошли на митинг заря -парада на мажоретките  :D гърча е другото име на кармата .
« Последна редакция: Септември 05, 2020, 10:40:14 pm от Ребека »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7856 -: Септември 05, 2020, 11:28:47 pm »
Ребекааааа  ;)
+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #7857 -: Септември 08, 2020, 12:31:00 am »
Мда, обстановката е стресова и това се отразява по различен начин на различните хора, най-общо казано-изостря им чертите :)

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7858 -: Септември 08, 2020, 08:52:40 am »
Ще се срещна ли с този човек до края на годината? Ако се срещна значи ще се задвижат нещата свързани с моя проект...
Но ме смущава, че макар бъдещия тригон между нашите управители, неговият все пак става ретрограден. Имали ли сте такъв случай?
И изобщо... Какво ще се случи?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7859 -: Септември 08, 2020, 11:32:07 am »
Да, ще има среща. У1 у У7, Венера и Марс се виждат. Фазовият управител на Х. го прави по-силен от твоя управител Венера, още веднъж, той ще определя условията на срещата. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“