Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022212 пъти)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #510 -: Март 28, 2014, 07:58:24 pm »
луната има положителни аспекти, така че, ще я намерите, ама няма да е веднага, да ти кажа
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #511 -: Март 28, 2014, 08:08:03 pm »
Ще пътуваме ли? Как ще мине? Имам известни притеснения, даже е под въпрос като цяло, а трябва до утре да знам със сигурност какво да правя...
Пътуването е по 9-ти
Благодаря предварително
Ще пътуваш по работа, предполагам.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #512 -: Март 28, 2014, 08:50:25 pm »
А 8 дом нали не показва, че може случайно да е била изхвърлена на боклука. Знам ли, и аз се чудя вече.
за боклука трябва да е намесен Плутон, скорпион, а тук не е така
 според мен е продадена вчера или преди седмица- проверете си сметките внимателно

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #513 -: Март 29, 2014, 08:31:34 am »
Благодаря, akruks!
Ще проверим, но 15 лева не може да се пропуснат току-така.

Веско, търси сериозно. Аз имах преди години такъв случай с касата - липсваха ми 10 000 марки, не 15 лв :)

Тогавашното ми гадже отиде при някаква баба, гледачка на карти и тя му беше казала, че не виждам нещо в документие, нещо било скрито. А аз бях проверила касата 3 пъти, моята колежка я провери също 2 пъти. 2 дни след инфото не правех нищо по въпроса и на третия започнах отначало и се оказа, че аз съм използвала грешна таблица в ексела (документите се отчитаха в две различни таблици - за паричен поток, и за разходи - е, аз бях взела тази за разходите, а не за текущия паричен поток).

Описвам ти го, за да опиташ да помислиш, къде може да е проблема - може примерно да е отчетена друга книга, че е продадена, а не тази - просто идея. Ти си знаеш по-добре, как е организирано при вас.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #514 -: Март 29, 2014, 11:10:19 am »
Благодаря, akruks!
Ще проверим, но 15 лева не може да се пропуснат току-така.
да, не са 15ст, но се случва и с по-голяма сума  :)
Кажи на шефа си, че съм имала случай преди години, когато работех в един фитнес и двамата ми шефове бяха прибрали няколко скъпи списания, за да видят как ще постъпя, отделно ми пращаха техни приятели, които не познавах, за да видят дали ще отчета входната такса и ще им дам билет, а те бяха с номера билетите и маркирани при данъчните
Всякакви ги има, моя съученичка навремето държеше два щанда вътре и два отвън на един пазар- беше ме пратила на външния да си купя една блуза с пари, които тя ми даде и да открадна една блуза за 20лв, за да види новата си продавачка как ще постъпи  :)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #515 -: Март 30, 2014, 12:00:30 pm »
Ам,ти нали пита дали е открадната. То е почти същотото.Щеше да се види,ако някой я е взел. Мен ме притеснява срокът за намирането,че е голям, защото луната и мерка са в риби
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #516 -: Март 31, 2014, 11:21:38 am »
Кучето пак не иска да слиза по стълбите и от 10 дни не е излизала. Ще я накарам ли да излезе скоро че скоро ще ме докара до истерия. Ветеринарката дойде да я види, каза че е добре и че е от лигавщина. Преди да откаже окончателно да слиза (щото и преди това ме правеше на маймуна, седяхме по половин час докато благоволи да слезе и се возехме по 10 пъти с асансьора нагоре надолу ) се изтърси по стълбите от бързане и на следващият ден се заинати като магаре.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #517 -: Март 31, 2014, 11:34:29 am »
Кучето пак не иска да слиза по стълбите и от 10 дни не е излизала. Ще я накарам ли да излезе скоро че скоро ще ме докара до истерия. Ветеринарката дойде да я види, каза че е добре и че е от лигавщина. Преди да откаже окончателно да слиза (щото и преди това ме правеше на маймуна, седяхме по половин час докато благоволи да слезе и се возехме по 10 пъти с асансьора нагоре надолу ) се изтърси по стълбите от бързане и на следващият ден се заинати като магаре.
Плутон У1 е във взаимна рецепция с ретро Сатурн У3 в 1д за кучето- стария проблем с ходенето
Марс У1, У6 в 12д на кучето е също ретро- проблемът е на психична основа, уплашило се е
последният аспект на Луната У9 за него (4-ти от 6-ти) е секстил с Венера У11 в 4д- доведи му някоя приятелка кучка да тръгне след нея по стълбите, за да забрави "страшното" стъпало, на което се е подхлъзнало  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #518 -: Март 31, 2014, 11:52:23 am »
доведи му някоя приятелка кучка да тръгне след нея по стълбите, за да забрави "страшното" стъпало, на което се е подхлъзнало  :)

И аз това си помислих (всъщност само това не съм опитала, какви ли не циркаджийски номера не измислях). Ще пробвам и ще кажа, дано излезе. Ей сега ни беше последния опит, толкаво ме влудява, че изяде един шамар по дупето, дето никога не я бия и я наказах, седи в ъгъла и не смее да мръдне, щото и е ясно колко съм побесняла.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #519 -: Март 31, 2014, 01:13:55 pm »
опитай с капки на бах, казват че помагат и при животни

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #520 -: Април 03, 2014, 09:07:00 pm »
опитай с капки на бах, казват че помагат и при животни
Помагат и при животни-на мен ми излекуваха страх от тъмното,а при племенника ми нощно напикаване. :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #521 -: Април 03, 2014, 10:33:22 pm »
Дали за нова работа освен 6-и от 6 дом не е редно да се гледа и 10-и от 10-и дом според вас?
« Последна редакция: Април 04, 2014, 01:48:24 pm от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #522 -: Април 03, 2014, 11:23:31 pm »
Ще си намеря ли друга работа до 2 месеца?
Венера У1 в разходящ хармоничен аспект с Марс У6, със Слънцето У10 в 6д, Луната ще извърши хармоничен аспект с  у1, У6- ще си останеш на сегашната работа и ако имаш някакви блокажи там ще отпаднат, когато Марс У6 стане директен

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #523 -: Април 04, 2014, 03:13:27 am »
Тя Луната ще пренася светлина с тригони към У1 и У6 домове - напрежението в работата скоро трябва да намалее. Или поне един проблемен казус да се реши. Самата работя е свързана с ежедневно напрежение - Уран в 6 дом?
Иначе и на мен ми се струва, че ще си останеш на настоящата работа.  :29:
« Последна редакция: Април 04, 2014, 03:15:08 am от AzaZaeL »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #524 -: Април 04, 2014, 09:03:07 am »
По повод хорара ми - въобще ли не се вижда никакво напускане на настоящата ми работа? Мислех тази сутрин да ида да подам едномесечно предизвестие, но още се колебая.

е добре де, нали е ясно, че при ретрограден марс не е добре да се взимат решения и да се започва нещо. Ти поне разполагаш с това знание - опитай се да се успокоиш, да помислиш, защо евентуално ти се получават проблемите ... ще имаш по-голяма полза. И след 20 май вече започвай, ако дотогава не си си променил решението си. Аз от януари съм в твоето състояние, пък още съм жива :) - споко, то не остана много :)