Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038001 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7890 -: Октомври 28, 2020, 08:25:02 pm »
Благодаря ти много, Акрукс!
Опозицията на Луната с Венера не е ли последния аспект?
Венера сменя знака и преминава във Везни когато Луната е на 26° 38' Риби, последният аспект на Луната в Риби е секстил със Сатурн

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7891 -: Октомври 29, 2020, 07:22:09 pm »
Ясно. Благодаря, Акрукс!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7892 -: Ноември 02, 2020, 08:45:25 pm »
Онзи ден говорих по телефона с продавача и каза, че няма проблеми, ако не успее да отстрани проблема, да ми замени вилката с друга. Трябва само да си оставя колелото за няколко дена там. Днес обаче ходихме с приятели, както се бяхме уговорили преди дни, да пускаме пътеките на Марково и отидохме с рейса този път, а не като преди да караме до там. Шофьорът ни натика колелата в багажника и трябваше да сваля предната капла, и след това, когато я сложих отново, странният звук изчезна. Явно каплата не е била сложена много както трябва и звукът е било от нея, а не от вилката. Дано да нямам други проблеми занапред! А в магазина се обадих, за да знаят, че всичко е окей вече.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7893 -: Ноември 03, 2020, 11:33:20 am »
Х чете ли/гледа ли това,което пиша/публикувам?
Нептун на мое к6,досега мих прозорци и боядисвах една маса. ;D
По хорара мисля ,че да,Меркурий у3 ти дом за Х в аспект с моя у3 дом Юпитер.Градусът на дсц,или на Х е в антисия с Меркурий,голяма е вероятността да си пиша/общувам със сестрата на Х тук във форума.Ще съм благодарна и на вашите мнения.
Сутринта,около 5ч.,блокирах Х. ;)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7894 -: Ноември 11, 2020, 01:14:07 pm »
Здравейте,

Моля за помощ по този хорар - "Х. (назован по име) ще запази ли позицията си на шеф след конкурса?"

Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7895 -: Ноември 11, 2020, 04:10:50 pm »
Здравейте,

Моля за помощ по този хорар - "Х. (назован по име) ще запази ли позицията си на шеф след конкурса?"

Благодаря!
Да, ще остане шеф

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7896 -: Ноември 11, 2020, 04:32:57 pm »
Благодаря ти, Акрукс!

Ще дам обратна връзка, когато разбера какво се е случило.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7897 -: Декември 05, 2020, 04:04:00 pm »
Ще се срещна ли с Х до края на януари?
Това не е любовен хорар, да уточня, човек от миналото- личи си , че всеки е в 12- ти дом на другия.
Наясно съм с късния АЦ, но наистина не съм наясно с отговора.
Ако от мен зависи, то се вижда как Луната се скрила в 4-ти дом, не бих се срещнала доброволно.
Но отсрещната страна има твърдо намерение и нищо чудно да ме изненада на улицата някой ден.
За мен отговорът е Не, предвид квадратурата на всеки с негов У3.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7898 -: Декември 05, 2020, 07:49:32 pm »
Корея, лицето Х в чужбина ли живее? Луната не е скрита в твоя 4д, апоказва за теб, че общуваш, комуникираш, движиш се вкъщи, ограничена си в рамките на дома и населеното място. Луната за теб е У3, а за Х е У9- може да пътува задгранично, т.т. ако живее в чужбина да се прибере в бг. или да пътува до твоето населено място по работа- Луната в негов 10д, а Марс У1 в негов 6д. - тригонът с Марс е неин последен аспект. Освен това е в хармоничен аспект със СЛВ в твоя 1д, тъй че може и да се срещнете, Луната ще пренесе светлина между вашите У1- Венера и Марс

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7899 -: Декември 05, 2020, 09:01:17 pm »
Мога ли за куче назовано по име да гледам 7дом, освен 6ти ?Или само 6ти ,независимо ,че имам повече от 1 куче. И по кой негов дом да гледам ще успее ли да направи бебета сега, защото имаме проблем, че е неопитен и не успява нещо  ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7900 -: Декември 05, 2020, 09:48:54 pm »
Мога ли за куче назовано по име да гледам 7дом, освен 6ти ?Или само 6ти ,независимо ,че имам повече от 1 куче. И по кой негов дом да гледам ще успее ли да направи бебета сега, защото имаме проблем, че е неопитен и не успява нещо  ???
кучето по 6ти дом

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7901 -: Декември 05, 2020, 09:51:00 pm »
Ще се срещна ли с Х до края на януари?
Това не е любовен хорар, да уточня, човек от миналото- личи си , че всеки е в 12- ти дом на другия.
Наясно съм с късния АЦ, но наистина не съм наясно с отговора.
Ако от мен зависи, то се вижда как Луната се скрила в 4-ти дом, не бих се срещнала доброволно.
Но отсрещната страна има твърдо намерение и нищо чудно да ме изненада на улицата някой ден.
За мен отговорът е Не, предвид квадратурата на всеки с негов У3.
да

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #7902 -: Декември 05, 2020, 11:16:26 pm »
Объркана съм. Какво мислите по този хорар?
Отговорът за мен е "никакво". Това, че сигнификаторът ми е в 10. му дом, повтаря моя Сатурн върху негово Слънце в синастрия.

//Знам колко е неприятно нечий Сатурн да ти затиска Слънцето и как в отговор то най-често се бунтува като "неразбран" тийнейджър, но понеже знам за това в синастрията ни, съвсем умишлено се старая/ех да съм по-мека, а не нараняваща, репресираща, етц. Но съм разочарована (като всеки Сатурн:Д), това е чувството в мен към квезита.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7903 -: Декември 06, 2020, 09:26:08 am »
Какво е отношението му към теб?Къде да го гледаме Отношението?Той е представен от знак водолей,странна птица,компютърджия,музикант,или електричар.......Сатурн е на трон в 11 негов дом.Марс у3 дом е силен в знак в който Слънцето екзалтира,Меркурий и Луната у5 негов дом........Мисля,че ти симпатизира.Интересно Нептун е в негов 1 ви дом,или е объркан,или е поет,човек на изкуството,или -Наздраве!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7904 -: Декември 06, 2020, 10:10:52 am »
Корея, лицето Х в чужбина ли живее? Луната не е скрита в твоя 4д, апоказва за теб, че общуваш, комуникираш, движиш се вкъщи, ограничена си в рамките на дома и населеното място. Луната за теб е У3, а за Х е У9- може да пътува задгранично, т.т. ако живее в чужбина да се прибере в бг. или да пътува до твоето населено място по работа- Луната в негов 10д, а Марс У1 в негов 6д. - тригонът с Марс е неин последен аспект. Освен това е в хармоничен аспект със СЛВ в твоя 1д, тъй че може и да се срещнете, Луната ще пренесе светлина между вашите У1- Венера и Марс
Да, в чужбина е и до дни ще се прибира в БГ.
Определено ще съм на тръни по време на престоя му тук, предвид изненадата, която може да ми спретне.
Благодаря, Акрукс и Сафо, ще дам обратна връзка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...