Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039228 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7905 -: Декември 06, 2020, 10:20:25 am »
Объркана съм. Какво мислите по този хорар?
Отговорът за мен е "никакво". Това, че сигнификаторът ми е в 10. му дом, повтаря моя Сатурн върху негово Слънце в синастрия.

//Знам колко е неприятно нечий Сатурн да ти затиска Слънцето и как в отговор то най-често се бунтува като "неразбран" тийнейджър, но понеже знам за това в синастрията ни, съвсем умишлено се старая/ех да съм по-мека, а не нараняваща, репресираща, етц. Но съм разочарована (като всеки Сатурн:Д), това е чувството в мен към квезита.
Той е Сатурн, почти на твоя К6- човек, свързан с работата или ежедневието ти ли е?
Има полуквадрат между вашите У1, мисля си, че като представена от Слънце на АЦ малко драматизираш и преувеличаваш или искаш по- близки и сърдечни отношения, но човекът е Сатурн и толкова може.
Освен това синастрично винаги така се усещат нещата- за студен и безразличен човек и от другата страна- чувство за контрол.
« Последна редакция: Декември 06, 2020, 02:53:18 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #7906 -: Декември 06, 2020, 01:56:28 pm »
Какво е отношението му към теб?Къде да го гледаме Отношението?Той е представен от знак водолей,странна птица,компютърджия,музикант,или електричар.......Сатурн е на трон в 11 негов дом.Марс у3 дом е силен в знак в който Слънцето екзалтира,Меркурий и Луната у5 негов дом........Мисля,че ти симпатизира.Интересно Нептун е в негов 1 ви дом,или е объркан,или е поет,човек на изкуството,или -Наздраве!
Знам ли и аз...
Да, с много Водолей е по натал, лекар е.
Ще ти напиша на лично;

Той е Сатурн, почти на твоя К6- човек, свързан с работата или ежедневието ти ли е?
Има полуквадрат между вашите У1, мисля си, че като представена от Слънце на АЦ малко драматизираш и преувеличаваш или искаш по- близки и сърдечни отношения, но човекът е Сатурн и толкова може.
Освен това синастрия но винаги така се усещат нещата- за студен и безразличен човек и от другата страна- чувство за контрол.
по 6. дом е, да.
Драматична бях по темата снощи със сигурност. Просто това е нещо, което се влачи с месеци (а аз не обичам неразрешени задачи), влизах в болница, за да ми се правят изследвания и да се доказва диагноза. Не се доказа, тъкмо успях да си отдъхна по темата преди месец и сега пак си я гледам същата и съм WTF? Попитах възможно най-нежно/небрежно (художественото си писане не съм редактирала толкова внимателно), а последвалата реакция я чета като егоегоегоего(его).

Сафо, няма да ти пиша лично явно:Д
Бях останала с впечатлението, че се разбираме ок с човека, даже намирам общуването ни за леко и симпатично, но на (незрял?) козирог да му намекваш, че греши... Сакън!:Д

Благодаря ви за отговорите! Да ви е мери кристмаса и предкристмаса - също  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7907 -: Декември 06, 2020, 05:12:52 pm »
Объркана съм. Какво мислите по този хорар?
Отговорът за мен е "никакво". Това, че сигнификаторът ми е в 10. му дом, повтаря моя Сатурн върху негово Слънце в синастрия.
“Какво е отношението му към мен?" - както си задала въпроса, може ли да си отговориш с Да или с Не?
Въпреки неправилно формулирания въпрос и късния асцендент, картата все пак дава информация, че всъщност те интересуват неговите чувства и това, което не е видимо в сърдечните му дела- Луната управлява заключен знак в негов 5д. Управителят на негов 5д. (също и на 8-ми) е Меркурий, който изгаря в лъчите на твоето Слънце. Дали не изгаря по теб и в твое присъствие не успява да изрази мераците си... Слънцето У1 за теб в негов 10д- висока топка си за него, поне такова мнение има за теб, поставил те е на пиедестал, освен ако не си му шеф :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7908 -: Декември 14, 2020, 09:36:50 pm »
Днес ми пристигна една много красива лятна дреха, показвайки я на приятелка, с която пътувахме , ми каза, че догодина задължително ще я вземем / дрехата/ на един гръцки остров.
Майтапът настрана, но дали заради скапаното време днес или заради самата лунация в Стрелец ми хрумна да задам въпроса : Ще отида ли до този остров догодина?
Задавайки въпроса, приятелката не съм я включила, тя работи зад граница и много трудно ще съгласуваме графиците за общо пътешествие.
Гледам - ранен АЦ, но как си личи меракът ми за път. :D
« Последна редакция: Декември 15, 2020, 09:35:23 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7909 -: Декември 14, 2020, 10:37:42 pm »
Днес ми пристигна една много красива лятна дреха, показвайки я на приятелка, с която пътувахме , ми каза, че догодина задължително ще я вземем / дрехата/ на един гръцки остров.
Майтапът настрана, но дали заради скапаното време днес или заради самата лунация в Стрелец ми хрумна да задам въпроса : Ще отида ли до този остров догодина?
Задавайки въпроса, приятелката не съм я включила, тя работи зад граница и много трудно ще съгласуване графижите за общо пътешествие.
Гледам - ранен АЦ, но как си личи меракът ми за път. :D
Честито за дрешката и дано влезе в употреба на мечтаната дестинация, но не виждам карта  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7910 -: Декември 15, 2020, 09:34:18 am »
Ето я карата, вчера цял ден имах проблем с нета,влизането в разни сайтове , картата вероятно не е успяла да се качи.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7911 -: Декември 15, 2020, 12:06:45 pm »
Ето я карата, вчера цял ден имах проблем с нета,влизането в разни сайтове , картата вероятно не е успяла да се качи.
Новолунна карта, с подранил доста АС, определено не са ти ясни много неща около въпроса, обстоятелствата ще търпят промени, но все пак, ако гледаме острова по 12д, Мерка У3, 12 ще се съедини със Слънцето и може да те огрее...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7912 -: Декември 15, 2020, 07:16:17 pm »
Става въпрос за Санторини , май сте казвали, че пътувания до близки държави се гледат по 3- ти дом, затова се обнадеждих, въпреки другите подсказки за нерадикалност на картата.
Де да беше Малдиви, Хаваи и т.н , но знае ли човек.
Благодаря, Акрукс!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7913 -: Декември 16, 2020, 05:54:56 pm »
Днес ми пристигна една много красива лятна дреха, показвайки я на приятелка, с която пътувахме , ми каза, че догодина задължително ще я вземем / дрехата/ на един гръцки остров.
Майтапът настрана, но дали заради скапаното време днес или заради самата лунация в Стрелец ми хрумна да задам въпроса : Ще отида ли до този остров догодина?
Задавайки въпроса, приятелката не съм я включила, тя работи зад граница и много трудно ще съгласуваме графиците за общо пътешествие.
Гледам - ранен АЦ, но как си личи меракът ми за път. :D
Мисля,че не

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7914 -: Декември 16, 2020, 08:15:45 pm »
Днес ми пристигна една много красива лятна дреха, показвайки я на приятелка, с която пътувахме , ми каза, че догодина задължително ще я вземем / дрехата/ на един гръцки остров.
Майтапът настрана, но дали заради скапаното време днес или заради самата лунация в Стрелец ми хрумна да задам въпроса : Ще отида ли до този остров догодина?
Задавайки въпроса, приятелката не съм я включила, тя работи зад граница и много трудно ще съгласуваме графиците за общо пътешествие.
Гледам - ранен АЦ, но как си личи меракът ми за път. :D
При Луна без курс и ранен асцендент, няма да стане, освен ако вече не си си взела самолетния билет /но това не е гаранция вече/. Може обстоятелсвата да се променят и примерно, за да идеш, да трябва да си ваксинирана и заради това да не те пуснат. У1 и У9 са в разходящ квадрат.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7915 -: Декември 16, 2020, 09:06:48 pm »
Весо, тъй като  гледам всеки твой пост е свързан с ваксината, ни в клин, ни в ръкав.
Като изкарала вируса, не ми е нужна.
Благодаря за тълкуването, до мястото мога да пътувам и с ферибот, а и то е по 3-ти дом.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7916 -: Декември 16, 2020, 09:31:00 pm »
Весо, тъй като  гледам всеки твой пост е свързан с ваксината, ни в клин, ни в ръкав.
Като изкарала вируса, не ми е нужна.
Благодаря за тълкуването, до мястото мога да пътувам и с ферибот, а и то е по 3-ти дом.
лекари, прекарали вируса ги повтори, някои починаха от това
Океански, морски дестинации са по 12-ти дом, по 3-ти са кратките пътувания по суша наблизо

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7917 -: Декември 19, 2020, 06:42:15 am »
Здравейте, много се колебая дали тази година да се явя на онлайн международен изпит или да го оставя за другата година. Хубавото е, че аз мога да избера датата. Въпросът ми е: Да се явя ли на изпита тази година?

Много благодаря на всички, които ще се включат!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7918 -: Декември 19, 2020, 11:05:53 am »
Здравейте, много се колебая дали тази година да се явя на онлайн международен изпит или да го оставя за другата година. Хубавото е, че аз мога да избера датата. Въпросът ми е: Да се явя ли на изпита тази година?

Много благодаря на всички, които ще се включат!
картата е грешна- от 18,36ч днес, а си писала тук в 6,42

в картата за 6,36ч днес, когато предполагам си задала въпроса, Луната от 3д е с последен хармоничен аспект със Слънцето У9 в 1д, като преди това е извършила секстил и с Меркурий- естествен сигнификатор на 3д и изпити, тъй че не се колебай- яви се на изпита
« Последна редакция: Декември 19, 2020, 11:10:33 am от akruks »

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7919 -: Декември 19, 2020, 03:19:26 pm »
Здравейте, много се колебая дали тази година да се явя на онлайн международен изпит или да го оставя за другата година. Хубавото е, че аз мога да избера датата. Въпросът ми е: Да се явя ли на изпита тази година?

Много благодаря на всички, които ще се включат!
картата е грешна- от 18,36ч днес, а си писала тук в 6,42

в картата за 6,36ч днес, когато предполагам си задала въпроса, Луната от 3д е с последен хармоничен аспект със Слънцето У9 в 1д, като преди това е извършила секстил и с Меркурий- естествен сигнификатор на 3д и изпити, тъй че не се колебай- яви се на изпита

О да, сутринта зададох въпросът. Благодаря много, akruks  :-*