Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038929 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7965 -: Февруари 01, 2021, 11:31:39 am »
Благодаря, момичета.  Давам обратна връзка.
Да, имаше технически проблеми с комуникацията. И " не знае за какво става въпрос, а няма съзнателна лъжа."- както каза Арт.
Корея, не става въпрос за пари, но имаше украсяване.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7966 -: Февруари 04, 2021, 09:02:09 am »

Здравейте,

Вчера моя колежка, която се сгоди през декември, докато си говорехме за сватбата,
си зададе въпрос, който много я безпокои и аз побързах да го запиша и и казах, че ще се допитам до вас. (Уточнявам, че въпросът изникна по време на разговорът ни, не съм я питала конкретно за това.)
Разбира се като има годеж, ще има и сватба, която плануват за септември 2022г, но големият въпрос винаги е за пари.
Та, тя се чудеше следното:
 "Дали свекърите и, ще се съгласят да покрият половината сметки за ресторанта на гостите?"
Все още годеникът й не е говорил с родителите си за пари.
Тази Луна в Скорпион, нещо не ми харесва, както квадратурите към Венера и Сатурн.

Благодаря.


Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #7967 -: Февруари 04, 2021, 09:14:03 am »
Свободни интерпретации
Гледам колежката по слънцето, свекетата по 10 дом Марс, парите им по ретроградно Меркурий.
Тя неслучайно пита. Те са материалните хора. Но и тежка машина, свидливи може би или поне премерени.
Имало е конфликт, нещо не я харесват май за снаха. Техните пари вървят към нея, но какво ще стане като обърнат посоката. Луната с ингрес в тегавия Скорпион, много вода има да изтече до септември 22. Последен аспект секстил с диспозитора си.
Заради това и заради мерка, съм ЗА.
Обаче преди това да гледа да оправи нещата със свекето. Свекето е Човекът.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Общи хорари
« Отговор #7968 -: Февруари 04, 2021, 12:22:17 pm »
Ще съм благодарна, ако някой изрази мнение по този хорар. Братовчедка ми е на 38г. и дълги години не можеше да забременее, правени са доста ин витро опити и най-накрая зачена, терминът й е лятото.  :) Не знам часа й на раждане, иначе щях да кача натална с транзити, прогресии и дирекции.
« Последна редакция: Февруари 04, 2021, 12:29:50 pm от guapa79 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7969 -: Февруари 04, 2021, 05:25:43 pm »
Вчера моя колежка, която се сгоди през декември, докато си говорехме за сватбата,
си зададе въпрос,
 "Дали свекърите и, ще се съгласят да покрият половината сметки за ресторанта на гостите?"
Все още годеникът й не е говорил с родителите си за пари.
Сгодили се декември 2020, а планират сватба септември 2022г? Да не си объркала годината, че много дълъг период ми се струва от годежа до сватбата.
Нептун в неин 8д, който е 2-ри за нейния годеник- има неясноти по отношение на чуждите пари за нея и неговото финансово състояние, възможно е да не е искрен и да не ѝ казва истината по отношение на парите си.
Извън хорара, на моята сватба свекърите си платиха за техните гости в ресторанта, а моите родители за нашите гости, останалите разходи поделиха поравно, уж... (баща ми платил порциите на музикантите и хонорара им, впоследствие се разбра), свекървата ми беше дала 100лв за сватбената рокля (то само плата ми излезе толкова, естествена дунавска коприна), букета беше от кръстниците. Но тогава куверта беше 5лв., а сега минимум 40лв.- мои комшии правиха сватби в тесен кръг, предварително казваха колко е куверта и подаръците да са в пари, че младите са теглили кредити

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7970 -: Февруари 04, 2021, 10:09:14 pm »
Свободни интерпретации
Гледам колежката по слънцето, свекетата по 10 дом Марс, парите им по ретроградно Меркурий.
Тя неслучайно пита. Те са материалните хора. Но и тежка машина, свидливи може би или поне премерени.
Имало е конфликт, нещо не я харесват май за снаха. Техните пари вървят към нея, но какво ще стане като обърнат посоката. Луната с ингрес в тегавия Скорпион, много вода има да изтече до септември 22. Последен аспект секстил с диспозитора си.
Заради това и заради мерка, съм ЗА.
Обаче преди това да гледа да оправи нещата със свекето. Свекето е Човекът.

Здравей, Люба.
До колкото знам-да, свекърва и има по-големи финансови възможности от свекъра и май тя върти финансите.
Да, знам, че е доста време, но те нямат финанси, защото искат да канят около 140човека, което за мен е някаква пълна простотия, при условие че нямаш пари.
Разбирам да разполагат и да организират голямо празненство, а тя до скоро беше безработна.
Те си решават все пак.
Иначе- да- свекърва и не я харесва, защото е доста по-малка от синът и. Аз нз някоя свекърва да харесва снаха си..?

Вчера моя колежка, която се сгоди през декември, докато си говорехме за сватбата,
си зададе въпрос,
 "Дали свекърите и, ще се съгласят да покрият половината сметки за ресторанта на гостите?"
Все още годеникът й не е говорил с родителите си за пари.
Сгодили се декември 2020, а планират сватба септември 2022г? Да не си объркала годината, че много дълъг период ми се струва от годежа до сватбата.
Нептун в неин 8д, който е 2-ри за нейния годеник- има неясноти по отношение на чуждите пари за нея и неговото финансово състояние, възможно е да не е искрен и да не ѝ казва истината по отношение на парите си.
Извън хорара, на моята сватба свекърите си платиха за техните гости в ресторанта, а моите родители за нашите гости, останалите разходи поделиха поравно, уж... (баща ми платил порциите на музикантите и хонорара им, впоследствие се разбра), свекървата ми беше дала 100лв за сватбената рокля (то само плата ми излезе толкова, естествена дунавска коприна), букета беше от кръстниците. Но тогава куверта беше 5лв., а сега минимум 40лв.- мои комшии правиха сватби в тесен кръг, предварително казваха колко е куверта и подаръците да са в пари, че младите са теглили кредити

akruks,
Това, което ми е казала за годеника и е, че работи във фирма от 10 години и се води управител по документи и преди половин година са му повишили заплатата. Имал договор, но не се знаело на колко го осигуряват, и нямал идея дали имал и трудова книжка. Няма диплома и не се знае на тази криза какво ще се случи. Има нещо, усещам я, защото като говори гледа надолу, знам че той залага на еврофутбол, но дали има някакви други дългове, нямам представа (според мен и тя не знае). Не ме и интересува де, не е моя работа. Със сигурност ще се разбере когато започнат преговорите... 
Това не го разбирам, да нямаш пари, пък да искаш да вдигаш сватба. Майка и и баща и са на минималните заплати.
Отделно има коронавирус и през септември 2022  почти всички планети са ретро.

Да-тази година точно на 22.12.2020г се сгодиха, без да знаят за големия съвпад.
Иначе, сватбата е за другата година -да - септември 2022г, точно поради причината, че нямат пари и до края на юни трябва да решат кой ще канят. Като тя иска да поканят около 140човека... един куверт за ресторанта е 100лева,говоря само за храна.. което автоматично означава, че им трябват минимум 10 хил за ресторант...
И ние с мъжът ми си разделихме кувертите за ресторанта- аз за моите гости, той за неговите, отделно аз си платих стаите за хотела на моите роднини, той си плаща облекло и т.н. и аз роклята.
В крайна сметка моите гости бяха по-малко от неговите, но пък аз имах харчове за хотелски стаи.
Ние си плащахме всичко, не сме разчитали на родителите, макар че те после дадоха в плик пари, но не и преди това.
« Последна редакция: Февруари 04, 2021, 10:12:58 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7971 -: Февруари 05, 2021, 11:26:53 am »
Сви ми се стомаха и не ми е приятно, но все пак в името на астрологията,зададох въпрос -жив ли е, ще го намерят ли жив Атанас Скатов ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7972 -: Февруари 05, 2021, 11:52:31 pm »
Сви ми се стомаха и не ми е приятно, но все пак в името на астрологията,зададох въпрос -жив ли е, ще го намерят ли жив Атанас Скатов ?
Луната У9 на негов АС в съвсем точен съвпад с Плутон У1 в 3д- предал е Богу дух, за съжаление! Луната е извършила малко преди това квадрат с Меркурий У8 в 4д- бил е починал когато си попитала, да почива в мир! Жалко!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7973 -: Февруари 05, 2021, 11:59:11 pm »
Да ,и аз го помислих това за Луната и Меркурий и тази сбирка в негов 4ти. Жалко, много жалко.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Общи хорари
« Отговор #7974 -: Февруари 07, 2021, 02:07:28 pm »
ХХ с какви нагласи е към мен?
Не касае любовни отношения, а приятелски. Не питам за мъж - уточнение. Не касае и работа.

София, 13:57 - ден на Слънцето, час на Слънцето

Асц. Рак (кверент аз) - Дсц Козирог (лицето ХХ)
Луна Стрелец (перегрин)

Дневна карта - воден асц.  Венера, Марс, Луна - най-добре поставена, условно, е Венера в следващ дом и със силен Дизпозитор. Луната е в падащ дом + знак перегрин, Марс е в падение, в следващ дом.

Венера управлява домове 12ти, 5-ти

Трудно ми е да разтълкувам хорара, честно казано, въпреки че се опитвам да се ориентирам към детайлите, с които разполагам.
Ако приемем, че Луната съм аз, а ХХ е Сатурн, тя е в по-добра позиця, но се виждаме все пак със секстил. Не мога да разбера откъде идват конфликтите и защо винаги има много напрежение. От моя страна е много голямо напрежението и раздразнението

Бихте ли ми помогнали с анализ?

Източници:  https://www.astrology.com.tr/planetary-hours.asp  , https://www.skyscript.co.uk/triplicities.html
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7975 -: Февруари 08, 2021, 10:04:16 pm »
ХХ с какви нагласи е към мен?
Не касае любовни отношения, а приятелски. Не питам за мъж - уточнение. Не касае и работа.
За ХХ си част от нейното миналото, каквото било, било- Луната е без курс

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7976 -: Февруари 15, 2021, 05:21:23 am »
Х и У един и същ човек ли са?

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7977 -: Февруари 18, 2021, 04:20:12 am »
Здравейте!
Ако повикам водопроводчик до края на седмицата, ще му поправи ли успешно запушеният душ/ в момента съм на 1% налягане на топлата вода :( , както и прокапването от студения кран на чешмата?

П.С. Чудя се дали да не изчакам още няколко дни да мине ретроградието на Меркурий:)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #7978 -: Февруари 21, 2021, 03:38:12 pm »
Здравейте!
Ако повикам водопроводчик до края на седмицата, ще му поправи ли успешно запушеният душ/ в момента съм на 1% налягане на топлата вода :( , както и прокапването от студения кран на чешмата?

П.С. Чудя се дали да не изчакам още няколко дни да мине ретроградието на Меркурий:)
Бих заложил, че другата седмица ще се оправи.  ;D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #7979 -: Февруари 21, 2021, 03:39:15 pm »
Здравейте!
Един хорарен въпрос и от мен.Ще ме потърси ли отново Х?
От известно време си комуникирам с Х по интернет и комуникацията вървеше много гладко.По принцип не  обичам да комуникирам с непознати в интернет,но тук нещата се получиха и се чудя на какви синастрични съвпади се дължи това,не е нещо по Меркурий, но най-силно впечатление ми направи точният  тригон на мое слънце с неговата Луна и съвпадът на моя Луна с негово Слъце.Той на няколко пъти ми отправи покана да се видим на живо и аз накрая му отклоних  поканата доста рязко,в следствие на което той спря да пише :).Сега пък аз започнах да се питам ,дали не бях прекалено рязка ,пък и взе да ми липсва комуникацията с него.Общо взето не зная какво искам,типичен представител на Луна във Везни. :-[
Като гледам предстоящия квадрат на Марс и Венера май нещата ще си останат така,но пък в същото време на Луната и предстоят само хармонични аспекти до напускане на знака.На У на 3 ни домове им предстои съвпад,при завръщането на Меркурий и може би това ,че в момента е ретрограден посочва неговото нежелание да комуникира с мен.По тази карта може ли да се предположи неговата нагласа спрямо мен?
Не.