Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040076 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #8010 -: Март 16, 2021, 08:00:18 am »
Имам ли ковид?
има отделна тема хорари за здраве
по въпроса- може и да си заразена , пусни си тест, за да си по-сигурна и да не го мислиш
Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8011 -: Март 16, 2021, 11:02:41 am »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8012 -: Март 16, 2021, 12:16:01 pm »
Да сменя ли учителката си?
къде е картата?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8013 -: Март 16, 2021, 12:17:10 pm »
Акрукс, как си?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8014 -: Март 16, 2021, 02:55:56 pm »
Акрукс, как си?
Добре съм, а кафето е за които не са се събудили и пишат въпрос, без никакви пояснения и карта, все едно тук е онлайн оракул

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8015 -: Март 16, 2021, 03:10:48 pm »
"Ще ми се обади ли Х.до 3 дни ?"

С Х. сме приятели, ако това е важно.
Рени, какво стана, обади ли се Х или ти го потърси у тях- по телефона или лично ?

Акрукс, не, не се обади и аз не го търся. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8016 -: Март 16, 2021, 04:20:36 pm »
"Ще ми се обади ли Х.до 3 дни ?"

С Х. сме приятели, ако това е важно.
Рени, какво стана, обади ли се Х или ти го потърси у тях- по телефона или лично ?

Акрукс, не, не се обади и аз не го търся. ;)
Добре, Рени, да си жива и здрава!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8017 -: Март 16, 2021, 04:26:37 pm »
Акрукс, как си?
Добре съм, а кафето е за които не са се събудили и пишат въпрос, без никакви пояснения и карта, все едно тук е онлайн оракул

+1

 :) :) :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #8018 -: Март 16, 2021, 08:20:35 pm »
Bodra, това не е хорарна карта.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8019 -: Март 17, 2021, 07:12:01 am »
Ами, благодаря за кафето и градивната критика. Поправям се. Съжалявам. Та да сменя ли учителката си
ако е по астрология-ДА

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #8020 -: Март 17, 2021, 09:04:46 am »
Ами, благодаря за кафето и градивната критика. Поправям се. Съжалявам. Та да сменя ли учителката си
ако е по астрология-ДА
Хахахаха. Така да не обичам черния химор.  ;D ;D Бодра прости ни. Не си длъжна да знаеш, но е желателно. Трябва да постриш карта на Хорарен въпрос. Ден, място и час на задаване на въпроса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8021 -: Март 17, 2021, 02:10:25 pm »
Ами, благодаря за кафето и градивната критика. Поправям се. Съжалявам. Та да сменя ли учителката си
за отговор на въпрос са нужни- 1.точно време на задаване/раждане на въпроса; 2. населеното място, където се намира питащия в момента на задаване на въпроса
на базата на 1. и 2. се построява карта, в която се търси отговора

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #8022 -: Март 17, 2021, 03:18:09 pm »
Мисля, че скоро ще разбереш кой е.

мисля,да

Обаждането беше от чужбина. Неизвестен номер. Днес проверих държавата - Дания, нямам познати, които да живеят там. Вероятно е от скайп, тъй като всеки път препращането е от различна държава.

Отново имах позвъняване от същия номер.
Женски глас и бързо я отпратих ;D Доколкото разбрах е за предложение за търговия на борсовите пазари или нещо подобно.
Неща, които изобщо не ме вълнуват и не са ми интересни.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Общи хорари
« Отговор #8023 -: Март 21, 2021, 01:48:51 am »
Romantica, такива кол центрове много често имат таргети да звънят по 5-10 пъти докато не им вдигнеш... Същински досадници.

Имам проблем с котката, държи се много странно и агресивно напоследък. Винаги е била малко смахната, но си мисля, че в момента има медицински проблем. От негушкаща се котка стана мнооого любвеобилна, което е плюс. Минусът обаче е по-голям, лесно се стряска за абсолютно всичко, напада ме без някаква конкретна видима причина. Нападенията не са игрови, а много жестоки, оставя ми сериозни рани и синки. Петък два пъти ме нападна, като последната атака беше бая злобна - силно впи ноктите си, зъбите си, остави ми синка. Квичах от болка. Беше за секунди, ама го усетих като цяла вечност.

Със сигурност ще я заведа на ветеринар, но пуснах и хорар.

21.03.2021 София, ден - Неделя, на слънцето, 1:33 - час на Юпитер - въпрос: Защо котката се държи така, болна ли е?

Гледам котката по 6-ти дом (малки животни, дом. любимци). Там е настанен Марс, той е вредител, не е силен по знак, ама пък от др.страна е в своя дом на радост?! Марсът наближава съвпад със СЛВ.
Диспозитор на този Марс перегрин е слаб по есенция и по дом Меркурий - Риби, в следващ дом, пада се в неин 9-ти. 9-ти дом ако е по Стрелец, в мед. астрология следва да показва крайниците, "бедрата". Да няма някакъв артрит, нещо да я мъчи? Или 9-ти дом е душата, сънищата, може би е сенилна.

Луната като отговор на въпроса дори не знам какво ми казва. Ъглова е, в знак в който няма особено достойнства, по моите изчисления е в мой 7-ми дом, в неин 2-ри. Нейния първи го броя от 6-ти мой, все пак е котка. Не знам. Може би показва, че трябва да се консултирам бързо с ветеринар, специалист?
« Последна редакция: Март 21, 2021, 01:57:17 am от Yeah! »
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8024 -: Март 21, 2021, 05:41:12 am »
Котката по 6 ти дом-близнаци.Марс у6,у11 за котката в нейн 1ви дом.Агресивна,възможно е да е изяла нещо,Луна във 2ри нейн дом.Меркурий в риби не е добре поставен,зато1ение и падение.Провери я за паразити,бяс.Може да е разгонена.Марс -възпаление,развалена кръв,сърбежи,затруднено уриниране,втрисане
« Последна редакция: Март 21, 2021, 05:43:51 am от Сафо »